مدرن: در اوایل coronavirus واکسن نتایج دلگرم کننده

Category: کیمیا | No comments

یک واکسن تجربی علیه coronavirus نشان داد نتایج دلگرم کننده در آزمایش اولیه راه اندازی امیدوار-برای پاسخ های ايمنی در هشت سالم میانسال داوطلبان ساز خود را روز دوشنبه اعلام کرد.

مطالعه داوطلبان داده می شود یا کم یا متوسط دوز از این واکسن توسط کمبریج ماساچوست بر اساس مدرن, Inc. دارای آنتی بادی شبیه به آن دیده می شود در افرادی که از بهبود COVID-19.

در مرحله بعدی این مطالعه به رهبری ایالات متحده موسسه ملی سلامت محققان سعی خواهد کرد که برای تعیین دوز برای قطعی آزمایش است که هدف آنها برای شروع در ماه جولای.

در تمام 45 مردم دریافت کرده اند یک یا دو عکس از واکسن که در حال آزمایش در سه دوز متفاوت. نوع دقیق آنتی بادی نتایج مورد نیاز برای ارزیابی پاسخ های در دسترس هستند فقط در هشت داوطلبان تا کنون.

این واکسن به نظر می رسد امن این شرکت گفت: اما بسیار گسترده تر تست مورد نیاز است برای دیدن اگر آن باقی می ماند ، یک دوز بالا نسخه کاهش یافته و پس از ترغیب برخی از عوارض کوتاه مدت.

نتایج منتشر نشده اند و تنها از اولین مراحل تست که واکسن و دارو به طور معمول تحت. دولت آمریکا مقامات راه اندازی یک پروژه به نام “عملیات با سرعت پیچ و تاب” به منظور توسعه یک واکسن و امیدوارم 300 میلیون دوز در ماه ژانویه.

در سراسر جهان حدود ده واکسن داوطلبان در مرحله اول از تست و یا نزدیک شدن به آن است. مقامات بهداشتی باید گفت که اگر همه به خوبی می رود, مطالعات بالقوه واکسن ممکن است تا بسته بندی بسیار در اواخر این سال یا اوایل سال آینده است.

بیش از 4.7 میلیون عفونت و 315,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس تایید شده است در سراسر جهان از آن پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته. وجود دارد هیچ خاص مصوب درمان اگر چه چند استفاده می شود به صورت اورژانس پس از نشان دادن برخی وعده در تست های اولیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>