Pazzaluna رستوران بسته پس از 21 سال به اجرا در مرکز شهر سنت پل

 

Pazzaluna21 ساله ایتالیایی رستوران در مرکز شهر سنت پل است به طور دائم بسته شده است.

این رستوران متعلق به Morrissey, مهمان نوازی بوده است تاریک از مارس 17, زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz دستور داد تمام رستوران ناهار خوری اتاق به طور موقت بسته برای مبارزه با گسترش coronavirus.

“صرف نظر از زمانی که محدودیت ها برداشته ما با اعتماد به نفس در بازگشت فوری از مشتریان که نگران سلامت خود و اعضای خانواده” گفت: Morrissey رئیس جمهور ریچارد Dobransky در بیانیه ای. “Pazzaluna ایجاد شده برای مشتریان ما را به لذت بردن از شرکت های یکدیگر در یک های پر جنب و جوش جو است.”

رسمی تاریخ بسته شدن 31 مه است. رستوران مشخص شده اند آن 22nd تولد در اکتبر. 27.

Pazzaluna ایتالیایی است برای “crazy ماه” بود که “یک نام مناسب برای یک شدت رستوران رمانتیک” نوشت استار تریبیون رستوران منتقد جرمی Iggers در Nov. 20, 1998 نقد و بررسی. “با آن صمیمی روشنایی, تاریک, جنگل, قد بلند, سیمان, ستون ها و سقف آن را ایجاد هاله ای از پیچیدگی است که باعث می شود آن را احساس می کنید یک میلیون مایل از سنت پل.”

Pazzaluna بود, سرگرم کننده دوست, ایتالیایی, خواهر و برادر به آن بیشتر دکمههای تا همسایه , St. Paul کورهدیگر Morrissey اموال. رستوران محبوب قبل از Ordway مرکز هنرهای نمایشی مقصد فریب بود در تمام trendiest اواخر 1990s ناهار خوری-از ویژگی های از جمله زرق و برق دار, آشپزخانه اپن, با نزدیک-و-شخصی مقابله با صندلی به یک آشپز و میز و دیوار تحت پوشش در, رنگارنگ, نقاشی های دیواری. 175-صندلی اتاق ناهارخوری همچنین شامل یک نوار و یک ناهار خوری خصوصی منطقه است.

رستوران اقامت در تاریخی لوری پزشکی هنر ساختمان (360 سنت پیتر سنت) در فضا که تا به حال بوده است دیرین خانه فرانک مورفی یک high-end لباس زنانه فروشگاه.

در همان بیانیه Morrissey مدیریت اشاره کرد که شرکت “است reimagining امکانات جدید برای محل و بررسی فرصت های جدید برای Pazzaluna نام تجاری در آینده و در مکان های جدید است.”

مشتریان با Pazzaluna کارت هدیه می تواند دریافت بازپرداخت از طریق ایمیل info@pazzaluna.com یا بازخرید آنها را در هر Morrissey رستوران که شامل St. Paul کوره و M کافه در خیابان, هتل, Tria در شمال اوکس کندال میخانه & Chophouse در راگون رپیدز و Brookside Bar & Grill دریایی در سنت کریکس.

دوم عمده شهرهای دوقلو بسته شد در روز شنبه اعلام کرد: Vivo آشپزخانه در دره اپل خواهد بود به طور دائم بسته شدن در مه 23.

پست های قدیمی تر

5 بهترین چیزهایی که ما منتقد غذا خوردند در شهرهای دوقلو در این هفته

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر