عمومی باید به سمت غنی نه ثروتمند در MLB پرداخت بحث

بلیک اسنل است ballplayer برای زمان ما. هنگامی که او خانه را ترک می کند او نیاز به پوشیدن ماسک.

هفته گذشته اسنل به Tampa Bay Rays ستاره پارچ و 2018 AL Cy جوان برنده جایزه شد نماد بازیکن حرص و آز که بیس صاحبان می تواند تنها امیدوار به اختراع تبدیل شدن به یک pariah برای طرفداران که معتقدند بازیکنان می پرداخت.

در اینجا چیزی است که اسنل گفت: “داداش من خطر زندگی من است. … اگر من قصد دارم به بازی من باید به گرفتن پول از من امضا می شود پرداخت می شود. من نباید نیمی از آنچه که من پرداخت می شود چرا که این فصل در نیمه بالای 33 درصد کاهش نیم است که در حال حاضر وجود دارد — بنابراین من واقعا مانند 25 درصد است. در بالای آن, آن را مشمول مالیات. بنابراین تصور کنید که چقدر من در واقع ساخت بازی شما می دانید چه کنم ؟

“من فقط گفت: آن را حس برای من به از دست دادن همه که پول و پس از آن به بازی. و پس از آن در مستند اطراف نیست خانواده من نه در اطراف مردم را دوست دارم …”

دیگر از این بلاعوض استفاده از کلمه “فرض” اسنل مناسب است.

ما در معرض خطر بازگشت به بد روز های ورزشی-صحبت و بحث در جایی که طرفداران این نتیجه که میلیونر بازیکنان greedier از میلیاردر صاحبان. MLB کمیسر راب مانفرد دفاع از این نظر پیش بینی است که صاحبان می تواند از دست دادن 4 میلیارد دلار اگر هیچ فصل است.

همیشه فاقد منطق وجود دارد مشکلات تازه با این ذهن مجموعه در طول یک بیماری همه گیر:

صاحبان ثروتمند خواهد شد بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در دو سال آینده. در واقع مردم تنها با بهره گیری از نظر مالی در گیر هستند کسانی که به اندازه کافی غنی برای سوار شدن به بازار سهام و یا سرمایه گذاری در COVID ناشی از چانه زنی. جف بزوس ارزش بالا رفتن سرسام آور است. اسنل حقوق و دستمزد به MLB مالک بیش از یک خطای بزرگ.

هر مالک می تواند ادعا می کنند “زیان” در هر سال داده شده اما کسانی که “ضرر و زیان” اگر رئال جبران خواهد شد افزایش چشمگیر حق رای ارزش در طول زمان است. کارل Pohlad خریداری دوقلوها برای $36 میلیون نفر در سال 1984. حق رای دادن اعتقاد بر این است به خوبی به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار امروز است.

خیلی از صاحبان خواهد شد که سود از بازیکنان خطر سلامت خود را نمی تواند خواسته خود را به خطر سلامت.

برای درک تفاوت بین یک بازیکن میلیونر و میلیاردر صاحب ما نیاز به مراجعه به محل کار از بزرگترین اقتصاددان از 50 سال گذشته: Chris Rock.

سنگ یک بار گفت: “Shaq غنی است. سفید که نشانه های خود را چک ثروتمند است.”

موفق ورزشکاران حرفه ای می توانید تبدیل شدن به غنی. هیچ یک از آنها را باید به دست صاحب-سطح ثروت است.

از آن فکر می کنم این راه: Alex Rodriguez ساخته شده در حدود نیم میلیارد دلار بازی بیس بال.

او و نامزد, جنیفر لوپز که احتمالا به ارزش بیش از یک میله در نظر گرفته اند کنار هم قرار دادن یک پیشنهاد برای خرید متس نیویورک.

همه آنها نیاز به طور جدی به عنوان خریداران آینده نگر بود و اتحاد با یک میلیاردر یا دو.

رودریگز لوپز و غنی هستند. خود را به یک تیم لیگ شما باید ثروتمند شود.

اسنل قرارداد خواستار او را به 7 میلیون دلار برای یک فصل کامل. بازیکنان می گویند آنها در حال حاضر توافق فراخوانی برای سرشکن حقوق این فصل اما صاحبان مخالف هستند و خواستار بازیکنان به شرایط 50-50 تقسیم درآمد. بازیکنان می گویند که حقوق و دستمزد کلاه.

و حتی اگر بازیکنان پیروزی خارج اسنل خواهد وزش نسیم تا حدود 3.5 میلیون دلار در این فصل اگر او ایفا کرده است. گرفتن مالیات از جمله مالیات اضافی ballplayers پرداخت زمانی که آنها انجام در کشورهای دیگر و او ممکن است خالص $1.6 میلیون نفر است.

اسنل وزن که آیا به خطر انداختن سلامت خود و احتمالا قرنطینه از دوستان و خانواده است که ارزش آنچه برای کیفیت ballplayer خواهد شد یک بخش کوچک از زندگی حرفه ای او درآمد.

برای کسانی از ما که هرگز ایجاد 1.6 میلیون دلار در یک سال ذهن خود را-تنظیم ممکن است دشوار به درک. اما در اینجا بخشی از نقل قول است که دریافت نمی به اندازه کافی توجه:

“اگر من ‘رونا, حدس بزنید چه اتفاقی می افتد ؟ اوه آره, که باقی می ماند — که در بدن برای همیشه,” او گفت:.

ورزشکاران ممکن است بهتر مجهز از شهروند به طور متوسط برای زنده ماندن COVID-19 اما حتی اگر آنها زنده ماندن ریه های خود را می تواند آسیب دیده برای زندگی است.

آنها همچنین می توانید باد قرنطینه در بیمارستان برای هفته بیهوش با یک لوله بزرگ در حال اجرا پایین گلو خود را.

هیچ می دانید صاحبان مایل به گرفتن خطر مانند که برای $1.6 میلیون ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de