Illustration for article titled Social Studies: The New Negro Spiritual

به عنوان ما شروع به گوشت از این مطالعات اجتماعی از ویژگی های ما شنیده طریق انگور (نه انگور) که بسیاری از شما بدونم چه جهنم ما در تلاش بودند تا با این سری است. آن است که فقط یک listicle به معنای برای کلیک? آن است که یک لیست از الگوهای رفتاری?

تبلیغات

Nah آن تاریخ سیاه.

در طول تاریخ این کشور, مردم سیاه و سفید گرفته شده اند ابزار است که آنها دست و ساخته شده است اشکال جدیدی از ارتباطات است. ما بدبختانه ویکتوریا دوران سرودهای مسیحی به negro spirituals که شامل پیام های محرمانه به آزادی است. ما در زمان سازها آنها استفاده می شود برای موسیقی کلاسیک و و ایجاد موسیقی جاز. ما در زمان اسپری رنگ و turntables و آن را به هیپ هاپ.

تبلیغات

و سپس در آمد از اینترنت.

پس از ال گور اختراع اینترنت, my nigga تام از مای اسپیس (که همچنان یکی از هشت homies) ایجاد رسانه های اجتماعی. سیاه مردم در مورد آن و بقیه سابقه است. مشخصات فنی Blackplanet اولین سیاه و توییتر. و یک روز میخوای پیدا کردن که در واقع اختراع توییتر و می گویند: “من می دانستم که می گه.”

مانند بسیاری از شما کارکنان در ریشه دریافت توییتهایی لینک ها و رسانه های اجتماعی پست از دوستان Hoteps خاله و همکاران در تمام طول روز هر روز. گاهی اوقات آن را به یک لینک به یک خواندم که جالب بود. بار دیگر آن را خنده دار الگوی رفتاری است که روشن روز خود را. بار دیگر آن را به یک داستان خبری از مادر خود را در مورد یک داستان است که در اطراف از سال 1997.

خود را سفید همکاران نمی توانید شوخی و یا درک اینکه چرا این مقاله خیلی سفید. اما شما خواهد بود. چون شما سیاه هستید.

تبلیغات

که مطالعات اجتماعی.


مثلا من برای پیدا کردن آن خنده دار است که مردم سفید مطلقا هیچ ایده چه چیزی این صدای جیر جیر در مورد:

تبلیغات

در ضمن مردم سیاه و سفید هستند مانند:

تبلیغات
تبلیغات

سابق NBA ستاره گیلبرت آرناس ظاهرا آمار در $300,000 بلیط پس از تصادفی در یک ایستگاه گاز به او اعداد را به بازی. عرصه می گوید او به ایستگاه بعدی روز برای به اشتراک گذاشتن برنده با مرد است.

تبلیغات

در اینجا سوال من:

تبلیغات

کسی فراموش کرده است که گیلبرت آرناس گه در تیمی کفش?

هرگز فراموش نکنید.


در اینجا چیزی است که بیش از حد در سفید توییتر به شما انجام خواهد شد:

تبلیغات

و در اینجا است که ما کارن کلیپ روز:

تبلیغات

چه مخالف کارن?

شاید آن این است:

شما می دانید ctq رفت و با تمام کارن زمانی که او این را دیدم. من مطمئن هستم که او می خواست به صحبت می کنند به جو بایدن مدیر کمپین.

تبلیغات

هر زمان که هر کسی که بیش از سن 50 سالگی آغاز می شود به روند در توییتر من می ترسم با کلیک بر روی لینک. وقتی دیدم تام جوینر روند امروز صبح شروع کردم به گریه چون من فرض کنیم ما از دست داده بود یکی از بزرگترین هنرمندان از نسل من (نسل است که گوش دادن به موسیقی در رادیو و تلویزیون).

تبلیغات

خوشبختانه من اشتباه بود:

تبلیغات

من شک دارم که وجود یک آگاهی جمعی در میان مردم سیاه زیرا که من مشغول به کار بود در اطراف خانه دیروز من سوگند آهنگ تم از تام جوینر را شبه اپرا صابون “آن جهان را به خود” بود در سر من.

و در حال حاضر شما باید به شنیدن آن بیش از حد.


همچنین تام جوینر در 5 بالا ترین blackfamous مردم در تمام زمان?

در اینجا لیست من:

تبلیغات

این فیلم سیاه و سفید, اینترنت, مقطر به مدت 20 ثانیه.

تبلیغات

اول از همه, به همین دلیل است که او انجام این کار را با یک ران مرغ? شاید آن را فقط به من, اما من احساس می کنم مانند پاها بن کارسون از قطعات مرغ است. این تیره گوشت, اما نه واقعا. البته من تعصب در برابر پاهای مرغ را گسترش دهید به پا چهارم. پا چهارم هستند لعنت نزدیکی بیش از حد سیاه و سفید.

من می دانم که پا محله از لحاظ فنی نصف ران مرغ. اما برای من پا محله نسخه جدید و ران مرغ توسط رالف Tresvant. من اصلا ذهن آن را توسط خود را, اما من نه لزوما برای چک کردن آن.

تبلیغات

و هر کس می داند ران توسط بابی براون.


گاهی اوقات سیاه توییتر شما را غمگین.

مثل این:

تبلیغات

بنابراین برای تشویق شما در اینجا یکی از فراموش شده طرح از جالب ترین از همه زمان:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de