St. Paul نجات سگ برگ جدید به خانه می رود در خود ‘سفر باور نکردنی’

Category: کیمیا | No comments

او تا به حال هیچ نقشه بدون GPS نه مبهم ترین احساس مترو منطقه جغرافیا.

اما به نوعی یک سگ نجات به نام موبایل و کامپیوتر در بر داشت راه خود را بیش از سه ماه زمستانی از صاحبان خانه در چنهسن بازگشت به خانه فاستر در سنت پل ال روزاریو-Midway محله.

“من هرگز دوباره به سوال احتمالات از معجزات گفت:” سنکا کروگر موبایل و کامپیوتر را پرورش سرپرست — و در حال حاضر صاحب خود را برای خوب است.

موبایل و کامپیوتر فرار از او خوانده خانواده در چنهسن در فوریه. 6 و نشان داد تا نزدیکی کروگر خانه هفته گذشته است. هیچ کس نمی تواند بگوید که او چه می خوردند در طول راه چگونه او را تحمل subzero شب و یا چگونه او می دانست که راه را برای رفتن.

“او به او استقامت و آن را واقعا یک داستان شگفت انگیز” گفت: Niki تیلور که منجر غرب مترو تیم از دست داد-سگ جستجوگران به نام شروع (جستجوی آهنگ و بازیابی تیم).

موارد سگ و دیگر حیوانات پیمایش مسافت های طولانی برای پیدا کردن صاحبان آنها — حتی برای صدها کیلومتر — نادر هستند اما نه بی سابقه. دانشمندان یافت نمی شود یک توضیح برای این توانایی است. برخی می گویند این حیوانات دارای حس شبیه ESP.

“من فقط خوشحالم که او خانه” کروگر گفت. “من می دانم که چگونه من اختصاص داده شده بود برای پیدا کردن او, اما مقدار کار و تعهد او را به پیدا کردن من شگفت انگیز است.”

قهوهای مایل به زرد و سیاه و سفید موبایل و کامپیوتر احتمال زیاد یک لابرادور و مخلوط چوپان آلمانی در حال حاضر حدود شش سال نقل مکان کرد و به کروگر در ماه اوت است. در ابتدا او مخفی زیر تخت ء خانه خزید یک پنجره. کروگر یک درمانگر حرفه ای با استفاده از دانش خود را از انسان ترس به آرامش موبایل و کامپیوتر. او خودش و موبایل و کامپیوتر را با هم در یک دسته سه تایی برای دو هفته.

در نهایت موبایل و کامپیوتر به نظر می رسید برای تصمیم گیری کروگر به معنای آسیبی به او. “پس از دو ماه او wagged دم او را برای اولین بار” کروگر گفت.

در ماه ژانویه کروگر در زمان موبایل و کامپیوتر برای او خوانده خانواده در چنهسن. کروگر برای مراقبت ده ها تن از پرورش سگ و هرگز فکر خداحافظی. اما این بار متفاوت بود.

“من به مدت سه روز گریه” کروگر گفت. “من احساس می کردم که او سگ من و من فقط به او دور است.”

Chanhassen است 22 مایل از کروگر را با پای پیاده روی که گوگل نشان می دهد که بشر هفت ساعت و 20 دقیقه است. اما موبایل و کامپیوتر در زمان منظره مسیر پر پیچ و اطراف دریاچه میننتنکا برای هفته قبل از رفتن برای مینیاپولیس.

به عنوان کلمه از ناپدید شدن او رفت و از روی علائم و آگهی Nextdoor.com و Facebook صفحات مانند از دست سگ مینه سوتا و Lost & Found حیوانات خانگی, مینه سوتا, گزارش آمد از او در حال اجرا بین خانه و یا ظاهر در حیاط. “من گرفتار یک نگاه اجمالی سریع” یک فرد اشاره کرد.

شروع به آموزش افراد به تعقیب او — سگ های ولگرد هرگز نباید تعقیب آنها می گویند به خصوص به عنوان ترس به عنوان موبایل و کامپیوتر — اما برای گرفتن یک عکس و گزارش محل خود را در رسانه های اجتماعی.

گزارش ها نشان می دهد موبایل و کامپیوتر سرگردان از Chanhassen به Excelsior و Minnewashta و سپس عبور از دریاچه یخ زده در میننتنکا به اورنو و Minnetonka Beach. با هر رویت, کروگر سوار به صیقلی کردن منطقه است.

یک روز تیلور خودش کشف موبایل و کامپیوتر راه رفتن در امتداد بزرگراه 7. اما با سگ در طرف دیگر چهار خط بزرگراه تیلور هیچوقت جرات تماس برای ترس از ترساندن سگ به ترافیک. موبایل و کامپیوتر از بین رفت به Excelsior.

در اواخر فوریه در رؤیت به طور ناگهانی متوقف شد. که در آن سگ رفت و آنچه او در آن زمان حدس و گمان است. اما در اواخر ماه مارس او ظهور نزدیک St. mary’s گورستان در جنوب مینیاپولیس. در Facebook به روز رسانی به اشتراک گذاشته شده و بیش از 500 بار کروگر ارائه 100 دلار پاداش.

“راستش من با خوشحالی خالی من حساب پس انداز برای او امن” کروگر نوشته است.

موبایل و کامپیوتر موفق به عبور از رودخانه می سی سی پی و zigzagged نسبت کروگر محله. در یک نقطه او در دو بلوک از کروگر ، یک روز یک زن و شوهر نزدیکی و تماس کروگر. آنها می خواهم تغذیه شده به یک سگ ولگرد برای یک هفته است که نگاه خیلی افتضاح مانند موبایل و کامپیوتر.

شروع تیم راه اندازی یک دام زنده — قفس با وسوسه انگیز غذا و یک درب باعث بسته به پشت حیوان است. در 4:33 صبح یک سگ سرگردان در. کروگر با عجله.

این نیست موبایل و کامپیوتر کروگر فکر می کردم. سگ نازک تر و سبک تر و رنگی تر از او به یاد و سگ به نظر نمی رسد به تشخیص خود یا. اما کاشت ریزتراشه تایید شد موبایل و کامپیوتر ظاهر او را تغییر داد از ماه خارج از منزل.

“من فقط کاهش یافت و به زانو من و شروع به گریه” کروگر گفت. “من هرگز غرق قدردانی و احساسات قبل از.”

سواری, بازگشت به خانه, موبایل و کامپیوتر قرار داده و سر او را در کروگر دامان. خوانده خانواده در حال حاضر تصمیم گرفت این سگ خوب نبود بنابراین او که قرار بود به زندگی با کروگر برای خوب است.

موبایل و کامپیوتر آن روز بوی “مثل آشغال و آب مرده راکون” کروگر گفت. اما او “بیشتر دوستانه تر و راحت تر و بازیگوش تر از من تا کنون دیده اند او را قبل از.”

موبایل و کامپیوتر قرار داده و سر او را روی شانه خود را. او تا به حال هرگز آن را انجام داده قبل از. “آن را مانند او در آغوش من” کروگر گفت.

و اگر شما نمی دانید که شما می خواهم سوگند موبایل و کامپیوتر خندان شد.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>