مظنون در قتل میسوری ترانس زن نینا پاپ

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Suspect Arrested in Killing of Missouri Trans Woman Nina Pop

عکس: سایکستون, Mo. اداره پلیس

یک مرد بازداشت شده است و اتهام قتل درجه دوم در مرگ نینا پاپ یک 28 ساله ترانس زن یافت چاقو به مرگ در ایالت میسوری در اوایل این ماه.

تبلیغات

KFVS تلویزیون گزارش می دهد که 40 ساله جوزف توپ دستگیر شد صبح روز جمعه در Dexter, Mo.

سایکستون DPS رئیس جیمز McMillen به خبرنگاران گفت که پلیس “با خوشحالی به شواهد کافی برای شارژ کردن کسی برای این عمل وحشیانه گفت چند نفر جلو آمد با اطلاعات کمک کرد که منجر به توپ را بازداشت.

تبلیغات

هیچ انگیزه شده است فاش و در عین حال هر چند McMillen گفت که پلیس به دنبال امکان میآید’ مرگ یک جنایت نفرت.

پلیس پاپ چاقو چندین بار در مارس 3 در آپارتمان او در سایکستون, Mo. او مشغول به کار در یک رستوران مواد غذایی سریع در این شهر کوچک واقع در 145 مایلی جنوب سنت لوئیس و شناخته شده در منطقه محلی ایستگاه تلویزیونی KFVS گزارش شد.

پاپ کشتار اعتقاد بر این است 10th مرگ های خشونت آمیز از یک نما یا جنسیت-nonconforming فرد تا کنون در این سال می گوید: کمپین حقوق بشر که طرفداران برای LGTBQ حقوق مدنی. پنج ترانس قربانیان کشته شده در ماه گذشته به تنهایی همه آنها زن بودند از رنگ.

نژادی و عدالت و ترانس فعالان حقوق را برداشته تا نام trans زنان از رنگ به عنوان آنها همچنان به نامتناسب با آزار و هدفمند برای سوء استفاده.

تبلیغات

“ما باید خشم این خبر و ما باید کانال که خشم به عمل بلافاصله” نوشت: Tori کوپر مدیر جامعه نامزدی برای ورق گرم را فراجنسیتی عدالت ابتکار در آخرین پست وبلاگ. “این جنایات باید گزارش بررسی شده و تحت پیگرد قانونی قرار. این زندگی باید سوگواری افتخار و جنگیدند. آنچه که ما در حال انجام است که کافی نیست.”

پلیس هنوز در حال بررسی شرایط از پاپ مرگ; سایکستون DPS افسر ساناز Aceves اشاره کرد که آنها در حال حاضر در تلاش برای کشف کردن جدول زمانی از پاپ آخرین ساعت. افسر به نام به جلو آمده و با هر گونه اطلاعات در آنها ممکن است.

تبلیغات

“من می دانم که بسیاری از مردم فکر می کنم ممکن است فکر می کنم هر گونه اطلاعات در هر گونه اطلاعات کوچک ممکن است کمک کند اما در این زمان هر گونه اطلاعات قطعا کمک کند. ما می خواهیم به یک جدول زمانی از زمانی که این ممکن است رخ داده است” Aceves گفت: با توجه به KFVS.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>