تامیل نادو پرونده دیگری در COVID موارد

Category: کیمیا | No comments

چنای: تامیل نادو پایین زندگی می کردند یک روز دیگر از اوج روز یکشنبه به عنوان مجموع تعداد افراد آزمایش مثبت برای Covid-19 نقض 11,000-علامت گذاری به آمار 11,224 حتی به عنوان دولت تلفات شات تا 78 با وزارت بهداشت تایید چهار مرگ و میر بیشتر ناشی از ویروس است.

برای یک روز وجود دارد که 33 درصد پرش در Covid-19 موارد مثبت به 639 از روز شنبه 477 اما این هم شامل 81 عفونت در میان عودت کنندگان از کشورهای دیگر به, Tamil Nadu.

حداکثر 73 از کسانی که مثبت آمد از مردم از بازگشت از ماهاراشترا سه از Telangana دو هر از کارناتاکا و راجستان و یکی از آندرا پرادش است. حتی تنزیل آن اعداد چنای به تنهایی هنوز هم تا به حال 480 موارد است.

به طور کلی مرگ و میر در ادامه به تخت تا حدودی به دلیل یک جهش در تعداد نمونه های آزمایش. دوم تخلیه رای از درمان بیماران به طور پیوسته در حال حرکت (4,172 به عنوان در یکشنبه) در حالی که شده است وجود دارد کاهش در تعداد “فعال” coronavirus موارد از 7,365 در 14 ماه مه به 6,971 در مارس 17.

این چنای نقاط داغ و افزایش موارد مثبت در میان عودت کنندگان از خارج از کشور و کشورهای دیگر که باعث افزایش نگرانی در حال حاضر.

چنای تصویر همچنان به بود واقعا گریم برای بخش بهداشت و درمان. بخش عمده ای از ‘فعال’ کرونا موارد (5,219 به عنوان در تاریخ 17 مه) در شهر, که همچنین حساب برای حداکثر 53 مرگ و میر در مجموع 78 تا کنون.

شرکت مناطق Royapuram (1,112 موارد مثبت), Kodambakkam (973), Thiru. Vi. Ka. نگر (750) و Tyenampet (669 نفر) در میان نقاط داغ در شهرستان. حتی در میان چهار مرگ و میر را تایید کرد امروز دو نفر از همسایه Thiruvallur منطقه و دو مورد از این شهر است.

اما 46 از مناطق اعلام کرد ‘مهار مناطق’ در بیشتر چنای حذف شد از لیست امروز و موانع در این مناطق برداشته شود, منابع رسمی گفت.

از 849 نفر سفر با قطار ویژه از دهلی نو به Chennai که در اینجا وارد on May 14, تنها دو مسافران آزمایش مثبت برای ویروس. این نوع تعادل شکننده در این شهرستان شاهد بوده. آزمون دیگر بار قطار از 847 مسافران از دهلی نو تحت فرایند وزارت بهداشت گفت.

ده لاخ PCR کیت آمده از کره جنوبی

در همین حال وزارت بهداشت گفته منابع تامیل نادو بود و در انتظار دریافت ده لاخ PCR (به تاييدی برای رمان coronavirus) کیت های آزمایش از کره جنوبی که به دولت دستور داده است.

دسته اول از یک لاخ PCR کیت رسیده در اینجا در روز یکشنبه و باقی مانده محموله وارد خواهد شد در آینده نه هفته در نرخ یک لاخ PCR کیت در هفته منابع اضافه شده است. این ممکن است کمک به تامیل نادو دیدار آن افزایش تقاضا برای آزمایش نمونه ها برای ویروس و نه فقط رفتن برای علامتی افراد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>