Illustration for article titled The Most Grossly Incompetent President Just Fixed His Anus-Shaped Mouth to Come for Obama

عکس: Tasos Katopodis (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آینده است.

او را به آینده او مانند آینده رپر.

او ناراضی سابق که در حال تماشای سابق خود بانوی حرکت با راسل ویلسون با نام مستعار رئیس جمهور اوباما. این که چرا او نمی تواند نگه داشتن رئیس جمهور سابق نام از دهان او.

تبلیغات

اوباما محبوب امریکا و رئیس جمهور تهمت محبوب مردم که نمی توانید به اندازه کافی از Golden Corral همه-شما-می-بوفه غذا خوردن.

اوباما به معنای واقعی کلمه تلاش خود را برای چشم پوشی از آینده را تلاش برای rile او را. او حتی نمی خواهد می گویند نام او و dodges سوال در مورد او. اما زمانی که COVID-19 ضربه مانند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ویروس ها و مردم شروع به مرگ اوباما در دست مجبور شد برای تماس با رئیس جمهور ناراضی exes’ و عوامل خود را dofusses یا dofusi (به عنوان من مطمئن هستم که جمع doofus.)

تبلیغات

“همه این افراد که شما استفاده می شود به فکر می کنم بر عهده داشتند و می دانستند آنچه را که آنها انجام می دهند ؟ معلوم است که آنها لازم نیست که همه پاسخ” رئيس جمهور سابق گفت: در طول شنبه شب ویژه پخش از “فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس از سال 2020” سی ان ان گزارش. “بسیاری از آنها حتی پرسیدن سوال حق. بنابراین اگر جهان را خواهید برای دریافت بهتر این خواهد بود تا برای شما.”

او افزود: “انجام آنچه احساس می کند خوب چه راحت و چه آسان است که چگونه بچه های کوچک فکر می کنم. متاسفانه بسیاری از به اصطلاح grownups از جمله برخی با عناوین و مشاغل مهم هنوز هم فکر می کنم که راه—به همین دلیل است که همه چیز آنقدر پیچ تا” اوباما گفت. “من امیدوارم که به جای شما تصمیم می گیرید به زمین خود را در ارزش هایی که گذشته مانند صداقت و سخت کار می کنند و مسئولیت و عدالت و سخاوت و احترام به دیگران است.”

این بود که زمان یک شایعه آغاز شده است که راسل ویلسون گفت که آینده او می تواند نگه داشتن فرزند خود را در حمایت از پول به دلیل آینده جونیور خوب است در اینجا.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به کیسه خود را پر از نام و نام اوباما…برای آن صبر کنید….در انتظار نگه داشتن….”به شدت بی کفایت.” که در آن است. که بهترین رئیس جمهور از افرادی که شبیه به هم زدن اوباما می تواند آمد تا با. و این یک توهین با توجه به این که از رئیس جمهور که به معنای واقعی کلمه botched امریکا را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

در همه انصاف و تهمت نیست فقط اجرا به خبرنگاران تماس گرفته و اوباما به شدت بی کفایت او خواسته شد در مورد اوباما دیدگاه که وی پاسخ داد: “نگاه او بی کفایت رئیس جمهور. که همه به من می گویند. به شدت بی کفایت.”

از سیاسی:

در آوریل 20.5 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست و بیکاری در 14.7 درصد است. به عنوان متحده سهولت coronavirus محدودیت گسترش ادامه می دهد: وجود حدود 1.5 میلیون نفر و بیش از 89,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتقاد شده است برای تاخیر در پاسخ به شیوع بیماری و عدم سازمان در ارائه تست و تجهیزات پزشکی.

تبلیغات

اما مطمئن راسل ویلسون رئیس جمهور است که به بازی کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله