جیمی Rissi را آرزو می کنم که او به زودی خواهد بود قادر به دیدن چهره های خندان از همکاری اعضای آمد واقعی در هفته گذشته زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام کرد که او اجازه می دهد مینه سوتا را سختگیرانه تر stay-at-home منظور منقضی دوشنبه.

“بزرگترین چیزی که ما در حال گرفتن از اعضای ما درست است که ما می خواهیم برای دیدن چهره خود گفت:” Rissi مدیر عملیات سنت پل co-دفتر کار Wellworth.

همکاری ارائه دهندگان مواجه شده اند رو به کاهش شماره عضویت خود را به عنوان فضاهای باقی مانده عمدتا خالی و یا بسته به طور کامل. تهدید COVID-19 و دستور به دور از مردم نگه داشته است کارگران به دور از دفاتر به طور کلی و به صورت co-دفاتر کار که تکیه کوتاه مدت عضویت معنی است که یک شیب افت در کسب و کار.

با وجود این موانع همکاری شرکت باقی می ماند خوش بین مدل کسب و کار خود است موقعیت خوبی در دراز مدت برای رسیدگی به نیازهای کارگران از راه دور.

در حالی که Wellworth اعضای تا به حال دسترسی به فضای کاری که نشسته در طبقه بالای 428 ساختمان در مرکز شهر St. Paul شده است اغلب بسته است. Wellworth برنامه ای برای بازگشایی دوشنبه در 50 درصد ظرفیت و یا در حدود 50 نفر است.

حق عضویت که عمدتا پرداخت ماهانه یخ زده شده اند. کارکنان حذف برخی از صندلی های نصب شده در کف کن به معنی فاصله و قرار دادن X در برخی از میز با نوار کاست برای تشویق مردم به گسترش است. بازدید کنندگان باقی خواهد ماند محدود به لابی و یا اتاق کنفرانس. Rissi و یک مدیر دیگر رسیدگی خواهد شد بسیاری از تمیز کردن روزانه وظایف.

“این رفتن به یک کار بزرگ است و ما برای آن را فقط به جامعه ما بازگشت,” او گفت:.

بیش از دهه گذشته همکاری کار تبدیل شده است محبوب در محل کار گزینه در شهرهای دوقلو و در سراسر کشور به عنوان پذیرش کار در فضای مشترک تبدیل شده است ، انعطاف پذیر فضای اداری و یا co-فضای کار اجازه می دهد تا برای کوتاه مدت عضویت که در آن امکانات رفاهی مانند سالن کنفرانس اتاق و آشپزخانه مناطق و همچنین اغلب میز مشترک در میان کارگران است.

در سال 2010 وجود دارد 9.5 میلیون فوت مربع از فضای اداری در ایالات متحده, اما در پایان سال گذشته انعطاف پذیر فضای اداری و یا co-فضای کار رشد به حدود 85 میلیون متر مربع با توجه به گزارش های تجاری املاک و مستغلات خدمات شرکت CBRE.

در شهرهای دوقلو, انعطاف پذیر, فضای اداری ادامه داد: برای صعود هر چند در اواسط سال 2019 آن را هنوز هم کمتر از 2 درصد کل فضای اداری. وجود دارد حدود 60 انعطاف پذیر فضای اداری و یا شرکت مشغول به کار دفاتر در سراسر مترو با تقریبا یک سوم از فضای واقع در مرکز شهر, مینیاپولیس, با توجه به CBRE.

برای همکاری حاصل از Chanhassen مبتنی بر تناسب اندام, شرکت, زندگی, زمان, سال 2020 قرار بود یک سال است. زمان زندگی و کار که در حال حاضر دارای چهار محل (دو در شهرهای دوقلو) برنامه ریزی شده بود شش دفتر دهانه میله میله در سراسر کشور در این سال است. این پروژه ها از جمله برنامه های برای باز کردن یک دفتر در سابق YMCA ساختمان در مرکز شهر, مینیاپولیس, این پاییز به تعویق افتاده اند.

“این رفتن به یک آمار واقعی به کسب و کار ما” گفت: James o’reilly, رئيس جمهور از زمان زندگی کار می کنند.

بسیاری از اعضای تصمیم به بازگشت به خود شرکت-دفاتر کار هنوز زمان زندگی کار آماده خواهد شد زمانی که آنها تصمیم به بازگشت با کاهش مشترک صندلی درجه حرارت چک برای کارکنان و یکبار مصرف میز پد ساخته شده از کاغذ ضخیم برای کارگران به قرار دادن بیش از میز خود را در میان دیگر ویژگی های o’reilly گفت. حدود 75 درصد از زمان زندگی کار دفاتر اختصاص داده شده فضاهایی برای یک کارگر و یا مجموعه ای از کارگران با میز به طور متوسط 3 پا با 6 پا در اندازه که اجازه می دهد تا برای بیشتر اجتماعی فاصله, او گفت:.

با وجود این زمان ضرر و زیان o’reilly گفت به اعتقاد او این محبوبیت کار از صفحه اصلی را فشار مردم برای ادامه به نوبه خود به مکمل فضاهای کاری مانند co-دفاتر کار. برای زندگی وقت کار است که بیشتر در حومه شهر, مکان نفع می تواند حتی بیشتر به عنوان افراد ممکن است بخواهید برای کار و نزدیک به خانه و جلوگیری از شهرهای بزرگ o’reilly گفت.

“من فکر می کنم co-فضای کاری ادامه خواهد داشت مربوطه به خصوص در این زمان که ما احساس بیشتر جدا شده,” او گفت:.

وطنی مشارکتی فضای جمعی سوخت برای اولین بار به عنوان شناخته شده CoCo تا به ارائه دسترسی محدود به آن چهار فضای پس از اواسط ماه آوریل است. اگر چه از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Kyle Coolbroth اذعان می کند خود را در صنعت شده است “ضربه سخت” به عنوان یک کسب و کار توسط COVID-19 او می بیند یک نور در افق.

“من می بینم بیشتر نیاز در آینده از من کمتر نیاز به,” او گفت:.

استفانی Pennaz سوخت جمعی را مدیر توسعه کسب و کار گفت: او فکر می کند این شرکت و دیگر ارائه دهندگان ارائه خواهد شد که بیشتر اختصاص فضاهای بیشتر کوتاه مدت اجاره عرضه مثل روزانه یا هفتگی رزرو.

در میان رشد صنعت وجود داشته است اشتباه. در سال گذشته شرکت coworking غول WeWork و بدنبال آن مدیر عامل و بود گرفته شده توسط خود سرمایه گذار عمده SoftBank و اخراج هزاران نفر. بیشتر اخراج شده اند گزارش شده در هفته های اخیر.

WeWork نگه داشته است آن سه مینیاپولیس مکان های باز در طول همه گیر هر چند آنها د-densified ترافیک سنگین مناطق, شدت تمیز کردن و محدود امکانات رفاهی مانند نوشیدن خدمات. WeWork رهبران شده اند خوش بینانه در مورد آینده با WeWork مدیر عامل Sandeep Mathrani به تازگی مصاحبه ای گفت: این شرکت بزرگتر “مشتریان سازمانی” به دنبال فضای بیشتری را به مطمئن شوید که فاصله ممکن است.

“کلید WeWork انعطاف پذیری است,” او گفت: CNBC.

Rissi بود که در Wellworth co-دفتر کار در اواخر هفته گذشته به آماده شدن برای بازگشایی تصریح کرد که در حالی که انعطاف پذیر, اتاق کار صنعت ممکن است در حال حاضر درد و رنج او امیدوار است برای دراز مدت چرخش.

“من فکر می کنم این است برای رفتن به یک درد کوتاه مدت برای طولانی مدت به دست آوردن” او گفت:. “… من فکر می کنم همکاری کار در حال رفتن به صرفه جویی در روز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de