دو بمبئی پلیس تسلیم به Covid19

Category: کیمیا | No comments

بمبئی: با بیش از دو مرگ و میر گزارش شده در طی 24 سال تعداد مرگ و میر در بمبئی نیروی انتظامی با توجه به کروناویروس افزایش یافته و به هشت در بمبئی.

32 ساله پلیس زیر بازرس (PSI) آمل Kulkarni که متصل به Shahu نگر ایستگاه پلیس درگذشت در محل اقامت خود در Pratiksha نگر در صبح روز شنبه. قبلا Madhukar یال (57) که متصل به حمل و نقل موتور (MT) بخش گذشته خود را در یک بیمارستان در شب جمعه پس از مبارزه با ویروس مرگبار برای یک هفته.

مقامات گفت که 88 افسران و 774 پاسبان در ماهاراشترا متاثر شده اند یک کوروناویروس.

API Kulkarni شکایت کرده بود از سرما و تب on May 13 و ارجاع شد به مدنی-اجرای Sion بیمارستان. پزشکان تا به حال آزمایش برای رمان coronavirus در مدنی-اجرای KEM بیمارستان که بیرون آمد مثبت در روز شنبه. اما مرگ او در روز شنبه در خانه و حتی قبل از اینکه او می تواند در بیمارستان بستری شود.

ارشد پلیس بازرس Shahu نگر ایستگاه پلیس Vilas Gangawane گفت که Kulkarni تا به حال سابقه فشار خون بالا و فشار خون بالا. او سقوط در حمام در محل اقامت خود در روز شنبه حدود 5 هستم. او جان سالم به در با همسر و سه دختر.

پلیس بمبئی سخنگوی DCP Pranay Ashok گفت: “Kulkarni حال توسعه علائم پس از چند روز گذشته در قالب تب و سرد است. در مارس 13, سواب نمونه برداری از او در KEM بیمارستان و او رفت و برگشت به خانه.”

آقای یال که مشغول به کار به عنوان یک راننده شده بود گرفته شده وظیفه 15 روز پیش به عنوان او در معرض خطر گروه سنی است. اما او در حال حاضر توسعه یافته علائم قبل از او فرستاده شده بود در مرخصی ارشد پلیس بمبئی گفت.

تا کنون COVID-19 ادعا کرده زندگی از 11 پلیس در ماهاراشترا — هشت در بمبئی به تنهایی و در Solapur, Nashik و پونا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>