بنابراین تصمیم گرفته اید که می خواهید 9 تا 5 خود را به سمت عقب بکشید و مکان را مستقل کنید. شاید شما مسیر شغلی را انتخاب کرده باشید ، اما اکنون تعجب می کنید که چگونه مردم در دنیا به صورت آنلاین پول می گیرند. خوب امروز ، ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه می توانید از وب سایت خود درآمدزایی كنید تا بتوانید هنگام سفر به جهان درآمد خود را شروع كنید.

برای شروع ، بدیهی است که شما نیاز به داشتن یک وب سایت دارید. به طور معمول ، این بدان معناست که شما قبلاً در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک عشایر دیجیتال تصمیم گرفته اید و از قبل زمینه سازی برای تجارت آنلاین خود را فراهم کرده اید.

اگر هنوز این مسئله را ندیده اید ، می توانید با بررسی روش های مختلف تبدیل شدن به یک عشایر دیجیتال ، شروع کنید. پس از فهمیدن کدامیک مناسب برای شما ، به وب سایتی مانند WordPress یا Squarespace بروید و وبلاگ یا وب سایت خود را بسازید. بعد از اتمام آن دو مرحله ، می توانید به اینجا برگردید و این استراتژی های کسب درآمد را در آن گنجانید.

آیا وب سایت خود را قبلاً راه اندازی کرده اید؟ عالی! راه های مختلفی برای عشایر دیجیتال و مشاغل آنلاین از طریق وب سایت های خود وجود دارد. ما چندین مورد از آنها را در اینجا ثبت خواهیم کرد تا بتوانید از طریق وب سایت خود درآمد کسب کنید.

کامپیوتر خرید اسکناس پول 163056 درآمدزایی آنلاین
3 نکته قبل از شروع به کسب درآمد از وب سایت خود
1. ترافیک وب سایت خود را ایجاد و تجزیه و تحلیل کنید
قبل از شروع تلاش برای به دست آوردن درآمد در وب سایت یا وبلاگ خود ، باید هدایت ترافیک و مشتریان بالقوه را به سایت خود شروع کنید. بدون اینکه افراد سایت شما را مشاهده کنند ، شما نمی توانید از این طریق درآمد کسب کنید زیرا هیچ کس از محتوای شما آگاهی نخواهد داشت. کارآیی بسیاری از این راهکارهای کسب درآمد به میزان و نوع ترافیکی که وب سایت شما دریافت می کند بستگی دارد.

یکی از بهترین ابزارهای نظارت و تحلیل ترافیک شما ، Google Analytics است. این یک استاندارد صنعتی برای تعیین کمیت و تحلیل ترافیک وب شماست. Google Analytics آماری را ارائه می دهد مانند اینکه بازدید کنندگان در هر صفحه از سایت چقدر وقت می گذارند ، تعداد بازدیدهای صفحه در کل و هر کلمه کلیدی که برای رسیدن به صفحه شما وارد موتورهای جستجو شده است. این اطلاعات به هنگام ایجاد محتوا برای مخاطبان مورد نظر و همچنین انتخاب روش هایی که بتوانید از سایت خود درآمد کسب کنید بسیار باورنکردنی است.

2. سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید
در صنعت بازاریابی به عنوان SEO یا بهینه سازی موتور جستجو شناخته می شود ، این فرایند افزایش محتوای شما برای به حداکثر رساندن بازدید وب سایت شما در موتورهای جستجوگر مانند گوگل و بینگ است. به طور معمول ، بهترین راهها برای این کار اطمینان حاصل می کنید که از HTML مناسب هنگام ساخت وب سایت خود و شناسایی کلمات کلیدی هنگام تولید محتوا استفاده می کنید.

شما باید تحقیقاتی انجام دهید و دریابید که کلمات کلیدی در صنعت شما بیشترین میزان ترافیک و رقابت کمتری دارند. پس از مشخص کردن این کلمات کلیدی ، می توانید محتوای خود را برای افزایش بازدید وب سایت در بازار هدف خود شروع کنید.

3. محتوای عالی ایجاد کنید
با ایجاد هر چه بیشتر وب سایت ها و وبلاگ ها ، ایجاد محتوای مفید و هوشمند به طور فزاینده ای اهمیت دارد. اگر مردم آن را بی توجه یا فکر کنند که از نظر اطلاعات و دانش فاقد آن هستند ، به وب سایت شما برنخواهند گشت. روی نوشتن قطعاتی که آموزنده هستند ، تمرکز کنید و راه حلی برای مشکلات رایج در طاقچه خود ایجاد کنید و ارائه دهید. سعی کنید عناوین جذاب را جلب کنید که توجه خوانندگان را به خود جلب کنید و مطالب جالب بنویسید تا دوباره به آنها برگردد.

عکس pexels 450271 1
نحوه کسب درآمد از یک وب سایت: 14 راه برتر برای کسب درآمد با سایت خود
1. پرداخت هر کلیک به تبلیغات (PPC)
اگر به تازگی یک وب سایت جدید راه اندازی کرده اید یا در هر ماه کمتر از 200000 بازدید کننده به سایت موجود خود دارید ، یک راه عالی برای کسب درآمد از سایت شما درج تبلیغات PPC است. یکی از رایج ترین برنامه های PPC ، گوگل ادسنس است و عموماً از آنجا که موفق ترین مدیران وب سایت شروع می شوند. ارائه دهنده PPC بطور خودکار تبلیغاتی را ایجاد می کند که براساس محتوای صفحه وب است و برای مخاطبان خاص شما هدفمند است. هر بار که بازدید کننده روی یکی از این تبلیغات در وب سایت خود کلیک می کند ، یک کمیسیون کوچک دریافت می کنید.

2. فضای تبلیغ را بفروشید
از طرف دیگر ، اگر سایت شما بیش از 200،000 بازدید در هر ماه داشته باشد ، می توانید به طور مستقیم فضای تبلیغ را در نظر بگیرید. در حالی که اگر بازدید کننده کمتری داشته باشید می توانید از این روش استفاده کنید ، اما تمایل دارد که سایت هایی با پیگیری های بسیار بزرگ تولید کنند. می توانید تبلیغات بنر را نمایش دهید ، تبلیغات را در ستون کناری سایت خود نمایش دهید یا از تبلیغات پاپ آپ خودداری کنید – امکانات تقریباً بی پایان است. حتما در مورد چیدمان سایت خود بیاندیشید و فضای تبلیغاتی متناسب با تصاویر و محتوای سایت خود را انتخاب کنید.

بیشتر اوقات ، تبلیغات مستقیمی که به صورت CPM فروخته می شوند ، جایی است که یک ناشر وب سایت مبلغ مشخصی را برای هر 1000 تبلیغ در هر تبلیغ پرداخت می کند. برخی از تنظیمات تبلیغات مستقیم نیز براساس هزینه هر عملی (CPA) است که در آن شما می توانید برای یک اقدام مشخص مانند لایک ، retweet و غیره پرداخت کنید. اگر فکر می کنید وب سایت شما مناسب این بار کسب درآمد است و می خواهید با شبکه های تبلیغاتی همکاری کنید ، InClick ، ​​OpenX یا DoubleClick را از Google بررسی کنید.

نکته مهمی که باید هنگام استفاده به یاد داشته باشید