کاکینادا: تاثیر Amphan cyclone است که احساس در کاکینادا-Uppada ساحل با دریا عطف بسیار خشن در U. Kothapalli و برخی از مناطق ساحلی در, East Godavari منطقه. دوم اخطار صادر شده است در کاکینادا پورت. دریا رسید نزدیک به 10 متر از Antarvedi در Sakhinetimandal به Karavaka در Mamdikuduru با بالا جزر و مد امواج.

امواج بین کاکینادا و Uppada افزایش 1.5 متر به دو متر و لمس جاده ساحل. دریا آب عبور Geo-Tube دیوار و لمس Mayapatnam-Kothapet جاده ها است.

با فرسایش در Konapapapet ساحل ماهیگیران نقل مکان کرد و قایق های خود را به مکان های امن تر. تخته سنگ که به منظور جلوگیری از دریای آب از ورود به روستاها پرتاب شد جدا با فشار از جزر و مد امواج. دریا آب وارد خانه ها متعلق به ماهیگیران در Pallipet, Suradipet و Mayapatnam روستاها.

اما به دلیل ممنوعیت ماهیگیری, ماهیگیران به سرمایه گذاری نیست به دریا.

“به علت طوفان پیش بینی ماهیگیران باید به دریا تا ژوئن 14. دولت در حال حاضر توزیع تومان.10,000 به هر ماهیگیر به عنوان جبران خسارت در طول این ممنوعیت دوره” گفت: مشترک مدیر شیلات P. Koteswara رائو.

این مندل درآمد افسر U. Kothapalli L. Sivakumar گفت که مردم از Uppada سواحل باید در حالت آماده باش به دریا بود. او گفت که درآمد و دیگر مقامات بخش آماده شد برای تمام eventualities.

ماهیگیران Welfare Association جمهور Dasari Qglaser گفت که به علت عدم نگهداری مناسب از Geo-Tube دیوار دریا آبهای حال نفوذ از طریق لوله و لمس جاده ها است. او خواستار دولت برای تعمیر geo-tube دیوار بلافاصله و گسترش آن در سراسر Uppada ساحل به حفاظت از روستا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de