APSRTC برای از سرگیری عملیات خود را به زودی

Category: کیمیا | No comments

ویجیاوادا: دولت اجازه خواهد داد که APSRTC به خود را از سر درون/بین دولت عملیات به زودی.

وزیر Y. S. Jagan موهان ردی جلسه با وزرا و مقامات ارشد اینجا را در روز دوشنبه و بررسی وضعیت روابط به Covid-19 خارج از دولت و دستمزد روزانه کارگران و مستند.

CM کارگردانی که روش بود کار می کرد شروع به کار دولت شرکت حمل و نقل جاده خدمات در داخل کشور و همچنین به کشورهای دیگر به منظور از سرگیری خدمات در مدت کوتاهی.

خدمات از سر گرفته خواهد شد در یک روش مرحله به مرحله و تنها عمل از اتوبوس ایستاده اتوبوس ایستاده با هیچ مسافری مجاز به هیئت مدیره در میان است.

تمام جزئیات مربوط به یک مسافر محل مبدا و مقصد وضعیت سلامت شماره تماس و دیگر اطلاعات می تواند به دست آمده به طوری که مسافران را می توان در مورد هر موضوع سلامت مرتبط با Covid-19.

مسافران نیاز به پوشیدن ماسک صورت بدون شکست و اجتماعی فاصله خواهد ماند در اتوبوس عامل تنها در نیمی از ظرفیت.

APSRTC عملیات آغاز خواهد شد هنگامی که حمل و نقل از همه کارگران از کشورهای دیگر رشته اینجا را به خانه خود را در روستا به پایان رسید.

برنامه ای برای بازگرداندن مردم از AP رشته در مترو مانند حیدرآباد و چنای بنگلور نیز مورد بحث در این نشست است. در این جلسه همچنین در مورد امکان خصوصی آژانس های مسافرتی به کار خود اتوبوس درون/درون دولت است.

به کمک شامل گسترش Covid-19 سانتی متر به دستور مقامات به مردم آگاهی بیشتری از اهمیت افشای وضعیت سلامت خود را به طور داوطلبانه و برای برطرف کردن مردم تنش و ترس از آلوده شدن به طوری که آنها به جلو می آیند به دنبال مراقبت های بهداشتی.

به نام او برای راه اندازی ایجاد کرد/بخش سطح مراکز بهداشت برای ارائه مراقبت های بهداشتی به ساکنان محلی و دستور مقامات به دنبال زمین برای آنها راه اندازی و تکمیل فرآیند راه اندازی بخش کلینیک توسط مارس آینده. از جمله درمانگاه را در خدمت زندگی مردم در صلاحیت این دادگاه ها از روستایی و شهری و محلی, بدن, او گفت:.

CM تبریک گفت مقامات در اداره خود از خارج از دولت کارگران راه رفتن به خانه خود را متحده صدها مایل دور. او گفت که دولت گرفته بود تمام اقدامات لازم برای آمدن به نجات خود در زمینه های بشردوستانه و کارگردانی مقامات به مراقبت از همه از جمله رشته کارگران است.

در این جلسه همچنین در مورد اجرای دستورالعمل جدید صادر شده توسط اتحادیه وزارت امور بر گسترش مستند تا پایان ماه.

دو مسافر اجازه داده می شود در یک ماشین و 20 مسافر در یک اتوبوس. پنج نفر مجاز به یک مغازه در یک زمان و 50 نفر می تواند در حال حاضر در یک ازدواج است. رستوران می تواند شروع دور مواد غذایی زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. تمام مغازه ها می تواند باز از 7.00 هستم به 7.00 ساعت و جنبش مردم خواهد بود محدود از 7.00 ساعت 5.00 am.

همه کارکنان شرکت کار در ادارات دولتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>