بروکلین دکتر که قرار بازنشستگی برای مبارزه با کروناویروس می میرد از COVID-19

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Brooklyn Doctor Who Put Off Retirement to Fight Coronavirus Dies From COVID-19

عکس: Spencer Platt (گتی ایماژ)

برای نزدیک به 40 سال, Dr. James ماهونی دیدم بیماران خود را از طریق چالش برانگیز ترین رویدادهای شهر نیویورک مواجه شده است.

تبلیغات

او در خط مقدم از بیمارستان دانشگاه در بروکلین کمک به بیماران مبتلا به آب و ایدز و کرک همه گیر. به گزارش نیویورک تایمزاو در “مزمن کمبود بودجه روبرو” دولت-اجرای بیمارستان از طریق سپتامبر. تروریستی 11 و طوفان شنی. Coronavirus هیچ تفاوتی ندارد.

در 62 سال, بسیاری از Mahoney را هم تا به حال در حال حاضر بازنشسته شد. کسانی که هنوز هم در حال کار متوقف شده دیدن بیماران در طول همه گیر در مورد خود نگران آسیب پذیری به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تبلیغات

Mahoney خود را در نهایت نه زنده ماندن آن است. Mahoney درگذشت ویروس او خستگی ناپذیر به مبارزه با در مارس 27, ترک دانشگاه در بیمارستان بدون یکی از محبوب ترین رهبران.

با توجه به بار است و هنوز هیچ اطلاعات جامع در عفونت و میزان مرگ و میر در میان کسانی که مشغول به کار در خط مقدم در شهر نیویورک بیمارستان—پزشکان و پرستاران و همچنین بیمارستان کارکنان—اما روشن است که همه گیر شده است و تلفات در این شهر ضروری در مراقبت های بهداشتی کارگران در راه آن را نمی ممکن است به زودی از بازیابی.

برای شنیدن Mahoney همکاران آن را بگویید او خودش را یک موسسه در بیمارستان است. وجود خود را سازش کار اخلاق: تایمز گزارش می دهد که در طول ارتفاع گیر Mahoney خواهد کار شیفت روز در واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان دانشگاه و سپس شب کار در Kings County Hospital مرکز در سراسر خیابان.

تبلیغات

این را شامل نمی شود خود را پزشکی از راه دور جلسات که او را با رفتار با بیماران به طور منظم خود را از خانه خود را. او می خواست به مطمئن شوید که آنها با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای محافظت از خود: شستن دست های خود با پوشیدن ماسک.

Mahoney آن را یک نقطه برای شرکت به بیماران بدحال—با وجود سن و ابتلا به ویروس, او “همیشه در کنار تخت بود که در آن خطرناک ترین” می نویسد ،

تبلیغات

این مهم است که در هر بیمارستان. این به ویژه مهم است در طول یک بیماری همه گیر که اعضای مقدم کارکنان خواسته شده است به انجام شاهکارهای قهرمانانه بدون حفاظت آنها سزاوار است. اما Mahoney را بيمار خود را در میان بیشترین آسیب پذیر به ویروس—بیمارستان دانشگاه در خدمت عمدتا کم درآمد ساکنان سیاه در بروکلین.

با مرگ او در بیمارستان از دست می دهد نور هدایت. Mahoney بود فقط یک انتقادی مراقبت پزشک اما استاد در بیمارستان آموزش کالج که اعمال مراقبت به همان اندازه با ساکنان به عنوان او بیماران خود را.

تبلیغات

“به عنوان یک جوان سیاه من در این مرد و گفت: به خودم ‘از بیست سال از در حال حاضر من می خواهم به مانند او” دکتر لطیف A. سلام, که با این نسخهها کار در پزشکی داخلی در بیمارستان دانشگاه گفت: بار. “هنگامی که یک دانشجوی پزشکی, یک سیاه ساکن می بیند او می بیند یک قهرمان. کسی که شما می توانید یک روز. او ما Jay-Z.”

“افرادی بودند که واقعا تمایلی به رفتن به اتاق شما می تواند درک که چرا” ماهانی رئیس دکتر رابرت Foronjy گفت: بار. “او را دیدم یک انسان دیگر نیاز به, و او نمی دریغ به کمک.”

تبلیغات

“یکی از داستان غم انگیز از این بیماری همه گیر است که ما در حال از دست دادن مردم است که ما نمی توانیم به از دست دادن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>