چین را متهم به هند از عبور از خط مرزی در Galwan دره

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: چینی دفاع از مرزها سربازان را تقویت کنترل مرزها اقدامات و حرکت لازم است پس از اتهام “غیر قانونی ساخت و ساز از امکانات دفاع” توسط هند در Galwan دره منطقه مورد مناقشه عکاسی چانه زمینه چینی دولت متعلق به رسانه ها گفت: در روز دوشنبه.

جهانی بار متهم هند از عبور از خط مرزی در Galwan دره منطقه است. “سمت هند ساخته شده است دفاع استحکامات و موانع را مختل چینی دفاع از مرزها سربازان عادی گشت فعالیت های هدفمند تحریک درگیری و اقدام به طور یک جانبه تغییر زمان مرز کنترل وضعیت” آن را گفت. گزارش خبری گفت که چین دفاع از مرزها سربازان باید اقدامات انجام شده برای تقویت یک بر روی نقطه ای در پاسخ و کنترل مناطق مرزی است.

اما جهانی بار گفت که این نمی تواند به دیگری “Doklam خواهم بست”.

در اوایل این ماه در دو رویداد جداگانه هندی و چینی نیروهای درگیر در دعوا مشت و سنگ pelting در هند و لاداخ و در نتیجه صدمات در میان سربازان در هر دو طرف.

هند به عنوان این دو رو خاموش کرد و گفت که حوادث صورت خاموش و رفتار پرخاشگرانه رخ می دهد در خط کنترل واقعی (لاک) و گشت خلاص پس از سطح محلی تعامل و گفت و گو است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>