COVID-19 مورد تعداد مرگ و میر, افزایش مینه سوتا

Category: کیمیا | No comments

دیگر نه مرگ و میر و 705 آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 شد گزارش روز دوشنبه توسط مینه سوتا وزارت بهداشت ارائه یک یادآوری از رشد تلفات این بیماری همه گیر و حتی به عنوان دولت به پایان رسید, اقامت در خانه سفارش بود که 51 روز به طول انجامید.

دولت گزارش 731 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از یک رمان coronavirus و 16,372 موارد تایید از طریق آزمایش های تشخیصی.

پرچم ها در سراسر مینه سوتا خواهد بود در نیمه کارکنان در روز سه شنبه — و در 19 هر ماه در سال 2020 در حافظه کسانی که درگذشت.

روزانه مورد اعداد توسط دولت منجر به کاهش در روزهای دوشنبه و به دلیل پایین تر تست و گزارش فعالیت های در طول تعطیلات آخر هفته. مقامات بهداشت انتظار ادامه رشد در عفونت هر چند که از سرگیری بیشتر کسب و کار و گردهمایی های اجتماعی اجازه می دهد تا ویروس به گسترش است.

میزان بیماران بستری خواهد بود از نزدیک تماشا به عنوان مقامات بهداشت ارزیابی تاثیر هر گونه رشد در COVID-19 در دولت منابع مراقبت های بهداشتی. از روز شنبه وجود دارد 488 بیماران با COVID-19 در مراقبت های بیمارستان از جمله 229 که نیاز به مراقبت های ویژه. این تعداد باقی مانده است پایدار طی هفته گذشته.

COVID-19 ناشی از یک رمان coronavirus که اولین ظهور در چین این زمستان و گسترش در سطح جهان است. به عنوان بسیاری از 80 درصد از موارد شامل افراد با خفیف یا بدون علائم است که سوخت این بیماری همه گیر از آنجا که مردم قادر به گسترش آن را قبل از آنها می دانند که آنها بیمار هستند.

تا کنون در مینه سوتا 10,764 مردم با آزمایشگاه تایید موارد بهبود یافته اند و دیگر مورد نیاز برای منزوی کردن خود برای جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است.

بیمارستان منابع بهبود یافته بیش از سه هفته گذشته بویژه با توجه به تجهیزات حفاظت شخصی را کاهش می دهد که این تهدید از پزشکان و پرستاران و دیگر مراقبان آلوده شدن توسط ویروس.

همانطور که از صبح روز دوشنبه دولت همه گیر پاسخ صفحه ذکر شده یک مخزن 1.2 میلیون N95 ماسک که در حال نصب و ارائه حفاظت بیشتر از استاندارد فولاد ماسک — نیز به عنوان یکی دیگر از 2.6 میلیون برای تحویل برنامه ریزی. سه هفته پیش در سایت ذکر شده تنها 478,000 چنین ماسک به دست آمده را با یکی دیگر از 1.6 میلیون نفر در انتظار تحویل است.

مدلسازی توسط دانشگاه مینه سوتا امور خارجه و بهداشت و درمان محققان پیشنهاد شده است که نزدیک به دو ماه کاهش تماس با تحت اقامت در خانه سفارش ساخته شده تفاوت. چهره به چهره و تماس ها و فرصت ها برای انتقال بیماری کاهش می یابد 55 درصد پیش بینی های اولیه پیشنهاد بزرگتر از 80 درصد کاهش با توجه به نتایج مدل سازی در هفته گذشته منتشر شد.

محققان دریافتند که به جای ماندن در خانه سفارش امروز با محدودیت کمتر خواهد بود در نتیجه افزایش COVID-19 مورد است که هنوز هم می تواند اگزوز دولت عرضه بیمارستان تخت های مراقبت ويژه.

در اوج تقاضا تحت این سناریو محققان پیش بینی نیاز برای 3,397 تخت ICU با فن های که مورد نیاز برای COVID-19 مواردی که باعث شدید علائم تنفسی و اشکال در تنفس.

دولت آماده سازی سایت لیست ظرفیت کل 3,696 هواکش در مینه سوتا — هر چند با 858 در پشت سفارش.

پایان اقامت در خانه سفارش مجاز بیشتر خرده فروشان برای باز کردن با منظقه سرویس و تنظیم یک هدف از ژوئن 1 برای رستوران ها و مکان های تجمع به بازگشایی نیز هست.

در حال حاضر تجمع بیش از هر 10 نفر هستند دلسرد و مقامات بهداشت خواسته Minnesotans به ادامه به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل از اقامت شش فوت از دیگران در مکان های عمومی و نکات بهداشتی مانند شستن دست و پوشش سرفه.

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>