دهلی نو: این مرکز خواسته متحده و اتحادیه سرزمین به کار بیشتر قطار ویژه در هماهنگی نزدیک با راه آهن برای حمل و نقل کارگران مهاجر و گفت: توجه ویژه باید به زنان و کودکان و افراد مسن.

این وزارت خانه در روز سه شنبه نیز با صدور استاندارد عامل پروتکل (SOP) برای حرکت کارگران مهاجر توسط قطار که رشته در مکان های مختلف با توجه به مستند.

در ارتباط به تمام دولت های ایالتی و UT, دولت, دبیر خانه اتحادیه آجی Bhalla گفت: ترس از Covid-19 عفونت و دلهره از دست دادن معیشت اصلی رانندگی عوامل جنبش رشته کارگران نسبت به خانه های خود.

“به منظور کاهش ناراحتی از کارگران مهاجر من خواهد بود سپاسگزار اگر اقدامات زیر می تواند اجرا شود,” او گفت: در این نامه صادر شده در روز دوشنبه.

دبیر خانه پیشنهاد شده است که بیشتر قطار ویژه باید مرتب توسط pro-active هماهنگی بین دولت و وزارت راه آهن.
او همچنین گفت: تنظیم برای مکان های استراحت در نظر گرفتن نیاز بهداشت مواد غذایی و بهداشت و درمان باید ساخته شود.

باید وجود داشته باشد وضوح بیشتر در مورد خروج از قطار و اتوبوس به عنوان عدم شفافیت همراه با شایعات باعث ناآرامی در میان کارگران است. توجه ویژه ای ممکن است با توجه به نیازهای خاص زنان و کودکان و افراد مسن در میان کارگران مهاجر Bhalla گفت.

مقامات منطقه ممکن است راهنمای کارگران در حال حرکت پا به تعیین مکان های استراحت در نزدیکی اتوبوس پایانه ها و یا ایستگاه های راه آهن با تنظیم حمل و نقل با بهره گرفتن از مهاجران خود را با آدرس و شماره های تماس که ممکن است مفید در تماس ردیابی در موعد و دخالت نمایندگان سازمان های غیر دولتی در بقیه مکان ها و غیره است.

Bhalla گفت: مراحل باید انجام شود برای رفع این تصور از قرنطینه در بقیه مکان ها توسط مقامات منطقه یا سازمان کارگران است. افزایش تعداد اتوبوس برای حمل و نقل مهاجران هستند و برخی دیگر از اقدامات پیشنهاد شده است.

علاوه بر ورود اتوبوس حامل مهاجران در درون مرز دولت باید اجازه داده شود کافی چیدمان مواد غذایی, بهداشت و درمان و مشاوره به منظور تشویق کارگران باقی می ماند و در مکان های که در آن آنها نیز باید ساخته شود او اضافه شده است.

دبیر خانه خواسته متحده و UTs به جهت به مقامات منطقه به درخواست وزارت راه آهن برای قطار در حال اجرا که در آن مورد نیاز و اطمینان حاصل شود که هیچ مهاجر کارگر به توسل به راه رفتن در جاده ها و یا خطوط راه آهن برای رسیدن به مقصد خود را.

“همانطور که شما ممکن است آگاه منطقه ماموران در وزارت خانه امور در حال حاضر کمک به دولت گره افسران و راه آهن گره افسران در جنبش رشته کار. ما خواهد بود خوشحال به تسهیل روند بیشتر است.”

دبیر خانه یادآوری متحده و UTs از مارس 29 جهت است که ایالات متحده و UTs افتادن در مسیر حمل و نقل خواهد شد و اجازه عبور از کارگران مهاجر به دریافت دولت و دانشگاه تهران.

مقامات منطقه ممکن است اطمینان حاصل شود صاف و بدون مانع حرکت اتوبوس های حمل و نقل رشته افراد, او گفت:. “من سپاسگزار خواهد بود برای همکاری شما در نرم افزار-نظارت فعال و وضوح از وضعیت” Bhalla گفت:

در همین حال اتحادیه دبیر خانه در ظرفیت خود به عنوان رئیس ملی کمیته اجرایی تحت مدیریت بحران قانون صادر شده تجدید نظر SOP برای جنبش رشته کارگران مهاجر با قطار.

به عنوان در هر مورد تجدید نظر SOP برای اجرای Shramik قطار ویژه اجازه داده خواهد شد توسط وزارت راه آهن (MOR) در مشورت با وزارت امور خانه (MHA).

تمام متحده و UTs باید تعیین گرهای مقامات و ترتیبات لازم برای دریافت و ارسال چنین رشته افراد با توجه به SOP.

قطار برنامه از جمله توقف و مقصد باید نهایی توسط MOR بر اساس نیازهای متحده و UTs و باید ابلاغ توسط MOR به آمریکا و UTs برای ساخت ترتیبات مناسب برای ارسال و دریافت رشته و کارگران آن را گفت.

برنامه قطار پروتکل برای ورود و حرکت مسافران خدمات ارائه می شود در مربیان و ترتیبات با آمریکا و UTs برای رزرو بلیط باید به اطلاع عموم توسط MOR.

ارسال متحده و UTs و مر باید اطمینان حاصل شود که تمام مسافران باید اجباری به نمایش در آمد و تنها بدون علامت مسافران مجاز به هیئت مدیره قطار آن گفت.

در طول شبانه روزی و, سفر همه مسافران را مجبور به رعایت اجتماعی فاصله.
در بدو ورود در مقصد سفر مسافران را مجبور به پایبندی به چنین درمانی به عنوان پروتکل های تجویز شده توسط کشور مقصد و یوتا SOP گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله