COVID-19 شیوع بازدید کارگران در Viracon کارخانه شیشه در اوواتانا

Category: کیمیا | No comments

یک COVID-19 شیوع در میان ده ها تن از کارگران در Viracon معماری کارخانه شیشه باعث اوواتانا گیاه به پایین برای تمیز کردن به صورت دو روز در هفته گذشته شرکت و مقامات بهداشت گفت.

این شرکت اعلام شده است پس مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از پروتکل های پس از آن را به حال اول خود را مورد.

Viracon سخنگوی جفری ماتیوز گفت: در این هفته کمتر از 100 کارخانه کارگران بیمار شد اما این بیشتر به خانه فرستاده شدند در پرداخت پس از ترک جزئیات تماس با ردیابی نشان داد ممکن است قرار گرفتن در معرض. برخی از قرنطینه کارگران شروع به بازگشت به کار کرد.

2 میلیون فوت مربع کارخانه 1500 کارکنان پوشش چند شیفت ماتیوز گفت:, و اضافه کرد که کارگران به طور طبیعی گسترش یافته است.

پس از یادگیری از بیمار کارگران این شرکت همچنین در نظر گرفتن درجه حرارت از تمام کارگران کارخانه قبل از آنها وارد اوواتانا گیاه گفت: Jeff Huebschen معاون رئیس جمهور از روابط سرمایه گذار برای شرکت اوج شرکت در یک e-mail.

“در هفته های اخیر شده است وجود دارد افزایش در مثبت COVID-19 موارد در جوامع اطراف ما Viracon کارخانه در اوواتانا و در نیروی کار ما است که می آید از کسانی که در جوامع” Huebschen گفت. “ما contact-ترسیم تمام کارکنان با علائم و مبتنی بر کارمند مصاحبه ما اعتقاد به این ویروس منتقل می شود در Viracon.”

امی کارون بهداشت عمومی مدیر استیل و دوج شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت: استیل شهرستان نیز می داند که از شیوع در یک مجتمع آپارتمانی که مقامات دولتی در حال آوردن وعده های غذایی و پزشکی به بیمار.

چند هفته پیش Daikin اعمال امریکا در اوواتانا نیز تا به حال حداقل یک کارگر بیمار توسط ویروس.

از صبح سهشنبه استیل شهرستان تا به حال 115 ساکنان که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت.

به شمال, برنج شهرستان که شامل شهرستان فریبلت به حال 270 موارد است. فقط در شرق استیل شهرستان دوج و Olmsted شهرستانهای داشتند مربوطه 39 و 479 موارد است. Olmsted خانه های شهر روچستر.

Huebschen گفت که زمانی که آن را آموخته COVID-19 موارد در اوواتانا, Viracon انجام شده سلامت, مصاحبه, متوسط غربالگری افزایش محل کار ضد عفونی و اجباری قرنطينه برای هر کسی که در تماس نزدیک با افراد آلوده.

قرنطینه کارکنان اضافی دریافت 80 ساعت از زمان پرداخت کردن. هر کارمند است که ناراحت کننده است در آینده به کار داده شده است پرداخت نشده مرخصی با پرداخت مزایای پزشکی, او گفت:.

Viracon است که به خوبی شناخته شده برای ساخت بیرونی شیشه را پوشش می دهد که ایالات متحده بانک ورزشگاه در مینیاپولیس و دیگر ساختمان های یاد شده از جمله مرکز تجارت جهانی در نیویورک و آسمان خراش تایپه 101 در تایوان است.

تا به امروز بزرگترین دو شیوع بیماری در مینه سوتا بودند در JBS گوشت خوک-پردازش گیاه در وورتهینگتون و زائر غرور مرغ گیاه در بهار سرد. بسیاری از این کشور بزرگترین شیوع بیماری شده اند در کارخانه بسته بندی گوشت می آمد اگر چه داکوتای شمالی در حال حاضر کانون در LM انرژی باد توربین گیاه در گرند فرک.

پس از شیوع بسیاری از مینه سوتا صاحبان کارخانه را در آغوش تجهیزات حفاظت فردی و اجتماعی فاصله مورد نیاز و متوسط چک در ورودی.

“از آنچه که من از شنیدن آن چیزی است که بسیاری از محل های کار در حال حاضر انجام می شود. من بسیار تحت تاثیر قرار با چگونه کارفرمایان در حال تلاش برای محافظت از کارمندان خود گفت:” جولی Bartkey سخنگوی وزارت مینه سوتا سلامت.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>