جمعیت رسید روز سه شنبه در راننده و خودرو خدمات (DVS) دفاتر به عنوان اضطراب رانندگان وارد طلوع و منتظر ساعت به کتبی خود را به آزمون رانندگی طولانی به تعویق افتاد دولت, اقامت در خانه سفارش صادر شده در اواخر ماه مارس است.

مینه سوتا وزارت امنیت عمومی بازگشایی شد بیش از یک دوجین از آن DVS دفاتر در سراسر کشور از سرگیری رانندگی دانش آزمون و پذیرش برنامه های کاربردی برای مجوز رانندگی. پشت-چرخ تست خواهد شد و روز سه شنبه با اولویت داده شده به بیش از 13000 نفر که خود را برای امتحانات لغو شده به دلیل اقامت در خانه سفارش دهید.

خط در آردن هیلز DVS دفتر صبح روز سه شنبه snaked در اطراف ساختمان و بر روی مجاور چمن ومیگوید همراه هر چند دقیقه. برخی در خط عینک, ماسک, اما بسیاری از نیست. مردم به نظر می رسد به تلاش برای فضای خود را اما هنوز هم ایستاده بود نزدیک به اندازه کافی برای صحبت های گاه به گاه.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام کرده است تمام گواهینامه رانندگی و ID کارت های که منقضی شده و در طول زمان صلح و اورژانس هنوز هم معتبر است و با توجه به مردم زمان اضافی به آنها را تمدید کرد. بسیاری از کسانی که در صف انتظار بودند خود را به آزمون کتبی.

مگی مایل یک نوجوان و مادرش, لری Janies سوار از مینیاپولیس فقط پس از طلوع آفتاب آردن هیلز بنابراین مگی را می تواند به خود اجازه آزمون. آنها در اطراف وارد 7:45 صبح شد و هنوز در انتظار در خط در ساعت 10 صبح با نزدیک به 50 نفر هنوز هم جلوتر از آنها.

“ما در انتظار یک خط اما ما فکر می کنیم می خواهم در مراحل اولیه باشد. حدس می زنم نه” Janies گفت.

او اضافه کرد که او احساس ترکیبی از احساسات: استعفای نا امیدی “اما خوشحال از این در دسترس است در همه” اشاره کرد که DVS دفاتر نزدیک به جایی که آنها زندگی می کنند هنوز هم تعطیل.

DVS مقامات تا به حال پیش بینی جمعیت و مقید کردن تقاضا برای تست. آنها با صدور بیانیه ای ضمن تشکر از Minnesotans برای صبر “در طول این نامشخص و پر استرس زمان” و گفت که آنها تا به حال مشغول به کار سخت برای پیدا کردن یک محیط امن و عادلانه راه برای از سرگیری خدمات.

“ما در حال اولویت بندی نیازهای Minnesotans که می تواند دانش خود را و یا تست جاده در طول چند هفته گذشته اجازه می دهد … امتحان ایستگاه کارکنان به تمرکز بر خدمات تست” با توجه به بیانیه ای از DVS مدیر اما کوری.

خارج از آردن هیلز DVS دفتر همین Ristow نشسته در یک اردوگاه صندلی سیگار کشیدن در حالی که انتظار در نزدیکی پایان خط در آفتاب پخش صبح. Ristow از جنگل دریاچه گفت: او در مورد نیاز به موتور سیکلت نوشته شده است اجازه تست; پس از او روز و آب و هوا خوب بود او نمیفهمد او صبر کنید.

“من فقط lounging گرفتن برخی از ویتامین D و تلاش برای نگه داشتن یک لبخند بر روی صورت من,” او گفت:.

کالج, دانشجو, اشلی Healy وارد و در ساعت 8 صبح به تمدید او مجوز و هنوز هم در خط دو ساعت بعد. او در این گوشی تلاش برای کشف کردن اگر او می تواند پیدا کردن کسی که به پوشش 11:30 صبح شیفت کاری در محلی فروشگاه ساندویچ.

DVS مقامات می گویند آنها پس از مراکز کنترل بیماری و مینه سوتا وزارت بهداشت دستورالعمل های اجتماعی فاصله و مطابق با اصول بهداشتی استراتژی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

که شامل سلامتی نمایش برای کارکنان و مشتریان و اجتماعی فاصله داخل ساختمان. پلکسی گلاس نصب شده در شمارنده برای ارائه یک مانع بین مشتریان و آزمون کارکنان.

DVS کارکنان عینک دستکش و ماسک در داخل امتحان ایستگاه و توصیه می شود که مشتریان پوشیدن ماسک صورت نیز هست. ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود از مردم گرفتن کلاس D تست جاده.

DVS امتحان ایستگاه در آردن هیلز, St. Paul و منکیتو در حال ارائه مجازی لابی اجازه می دهد مردم برای بررسی تقریبا در زمانی که پس از رسیدن به منظور دریافت یک پیام متنی هنگامی که آن را به نوبه خود در مقابله. این یک برنامه آزمایشی و معلوم نیست که چگونه به خوبی آن مشغول به کار بود جمعه.

 

نویسنده کارکنان تیم هارلو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de