طوفان Amphan اینچ نزدیک به سواحل اوریسا سوابق نور بارندگی

Category: کیمیا | No comments

Bhubaneswar: باران به شدت انتقاد کرد برخی از بخش هایی از Odisha روز سه شنبه به عنوان سوپر گردباد ‘Amphan’ نقل مکان کرد و نزدیک به سواحل در حالی که دولت افزایش تلاش ها برای تخلیه کم ارتفاع و مناطق آسیب پذیر, مقامات گفت.

در صبح, ‘Amphan’ ذخیره کردن محور بیش از غرب و مرکزی خلیج بنگال حدود 520 متر در جنوب پردیپ (Odisha), 670 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Digha (بنگال) و 800 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Khepupara در بنگلادش گفت: HR Biswas, مدیر هواشناسی مرکز Bhubaneswar.

آن است که به احتمال زیاد در تضعیف بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای, حرکت, north-northeastwards بیش از خلیج بنگال و عبور از غرب بنگال-بنگلادش سواحل بین Digha و Hatiya سلیمان در طول پنج شنبه بعد از ظهر و یا شب به عنوان یک بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای با حداکثر پایدار سرعت از 155-165 kmph gusting به 180 kmph, او گفت:.

گردباد است که به طور مداوم ردیابی آب و هوا رادار داپلر (DWR) در ویساکاپاتنام در آندرا پرادش.

تحت تاثیر آن نور باران شد شاهد در مناطق مختلف پوری, Kendrapara, Jagatsinghpur و خوردا مناطق Odisha و شدت بارندگی و سرعت باد است که به احتمال زیاد به افزایش به تدریج و در یک ملاقات رسمی گفت.

آی مدیر کل Mrutyunjay Mohapatra گفت: از آنجا که super cyclone است که به تدریج تضعیف و تاثیر آن بعید است که بسیار شدید در Odisha.
اما مناطق ساحلی مانند Jagatsinghpur, Kendrapara, Bhadrak و بلسر به احتمال زیاد به ضرب و شتم توسط باران های سنگین همراه با سرعت بالا بادها از سه شنبه شب گفت.

ویژه امداد کمیسر (SRC) P K ینا گفت: تخلیه از مردم زندگی در مناطق کم ارتفاع, کاهگلی و گل سازه ها در مناطق ساحلی تحت پیشرفت و روند تکمیل خواهد شد شب.

او گفت: دولت ساخته شده است که ترتیبات برای تخلیه بیش از 11 لاخ مردم به عنوان یک اقدام احتیاطی.

چهارده واحد ملی در واکنش به این فاجعه زور و 20 تیم از Odisha فاجعه اقدام سریع نیروی (ODRAF) مستقر شده اند در این مناطق به احتمال زیاد به ضربه می شود.

“ما در تماس مداوم با جمع از 12 ولسوالی شده اند که در زیر قرار داده و هشدار در نمایی از طوفان. ما آمادگی کامل برای مقابله با هر گونه احتمال” ینا گفت:

دبیر کل K Tripathy گفت: چهار نفر از افسران ارشد با تجربه گسترده در دست زدن به چنین فجایع شده اند deputed به مناطق مختلف در جهت وزیر دولت Patnaik به نظارت بر آماده سازی و راهنمای محلی دولت.

به عنوان سرعت بالا بادها ممکن است قدرت تخریب زیرساخت ها و جاده ها و تجهیزات لازم و نیروی انسانی بسیج شده اند به منظور اطمینان از سریع بازسازی در مناطق آسیب دیده, او گفت:.

ماهیگیران همراه با قایق ها و شناورهای در حال حاضر بازگشت از دریاها و آنها توصیه شده است نه به venrure برای فعالیت های ماهیگیری تا 21 SRC گفت.

گردباد می آید یک سال پس از ‘فانی’ خمرهای از طریق مناطق وسیع از Odisha در مارس 3 سال گذشته این ادعا حداقل 64 زندگی و از بین بردن زیرساخت ها در, قدرت, مخابرات, تامین آب و حیاتی دیگر بخش ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>