کم درآمد مستاجران در جنوب مینیاپولیس خواهد به دست آوردن کنترل از پنج ساختمان از بحرانزده سابق صاحبخانه Stephen Frenz پایان دادن به یک مبارزه تلخ پس از شکایت از شرایط نامطلوب و اقدام به اخراج.

فروش ساختمان در کورکوران محله در روز دوشنبه به معنی Frenz دهکدهای از دست داده و یا به فروش می رسد همه از 60 به علاوه آپارتمان او یک بار متعلق به در مینیاپولیس.

Frenz شده است گرفتار در دادگاه برای پنج سال گذشته بیش از املاک خود را. او جریمه شد $187,000 در دادگاه مسکن در سال 2017 copaid یک 18.5 میلیون دلار حل و فصل یک کت و شلوار کلاس اقدام به ارمغان آورد توسط مستاجران در سال 2018 و به اعدام محکوم شد دروغ سال گذشته برای جعل اجاره نامه اسناد و مدارک.

شهردار یعقوب فری مورد ستایش قرار داد روز دوشنبه فروش گفت: این امر اتفاق نمی افتاد بدون تداوم مستاجران اقدامات نوآورانه و مشارکت به علاوه یک تعهد از شهرستان بودجه و منابع است.

“آن بوده است مدت زمان طولانی در آینده,” او گفت: “ما دولت است و قرار است در این وزن از شهر پشت مستاجرها که شده جامعه توسط صاحبخانه بی پروا.”

Frenz نمی تواند نظر رسیده است.

ساختمان خریداری شد برای $7,085,000 توسط بانک زمین در شهرهای دوقلو غیر انتفاعی وام دهنده است که همچنین اموال بدست می آورد به طور عمده برای مسکن مقرون به صرفه اهداف است. مستاجران باید با تشکیل یک تعاونی به نام “آسمان بدون محدودیت” و برنامه ریزی برای خرید این ساختمان از زمین بانک در آینده دو و نیم سال گفت: چوپان جکسون مستاجر و صندلی Inquilinxs Unidxs por Justicia (ایران مستاجرها برای عدالت), مستاجران حقوق گروهی که مورد حمایت ساکنان ساختمان است.

“من نشئه” گفت: Jackson, که گفت که او تا به حال با آن مواجه آب نشت و هجوم آفات در طول هفت سال با او زندگی کرده است و در آپارتمان او با پسرش و برادرزاده. “ما هنوز کار بیشتری برای انجام, اما ما در حال رفتن به لذت بردن از لحظه ای.”

برای بیش از یک سال و Frenz مقاومت فروش ساختمان با چشم انداز که مستاجران خواهد آنها را خود.

ادی Landenberger معاون رئیس جمهور از بانک زمین گفت: این ساختمان شامل 69 واحد 35 در حال حاضر اشغال شده است. بانک زمین آغاز خواهد شد rehabbing آنها و سپس اجاره کردن تعداد واحدهای خالی از سکنه. بیش از 1 میلیون دلار مطرح شده برای rehabbing. در مجموع 108 نفر از جمله کودکان در این واحد است.

شورای شهر محروم Frenz از همه خود را اجاره مجوز در سال 2017 برای پنهان کردن آرایش مالی او با نفس Zorbalas که شرکت متعلق به خواص با Frenz. شهر ممنوع Zorbalas از برگزاری اجاره مجوز در سال 2012 به دلیل تکرار مسکن نقض. Zorbalas نیز از نظر در دسترس نیست.

در مواجهه با آخرین ابطال Frenz و Zorbalas به فروش می رسد بسیاری از ساختمان های خود را. اما پنج ساختمان در 3100 جلوگیری از 22nd, Av. S. باقی مانده در برزخ پس از Frenz به فروش می رسد آنها را در قرارداد عمل اما شهر nixed فروش گفته بودند که هنوز هم در کنترل است.

مستاجران ادامه داد: به صورت خرید ساختمان ها و برگزاری چندین تظاهرات.

در مجموع $8.45 میلیون مطرح شد برای این پروژه که شامل بودجه برای rehabbing شهر ارائه $3.45 میلیون صفر بهره وام از طریق یک برنامه طراحی شده برای حفظ طبیعی مقرون به صرفه مسکن گفت: Andrea برنان شهر مدیر مسکن سیاست و توسعه است.

علاوه بر این بانک زمین دریافت بهره پایین وام از $4.98 میلیون از طرح های محلی پشتیبانی شرکت غیر انتفاعی است که بزرگ و موسسات مالی و سرمایه گذاران برای حمایت از پروژه های مسکن مقرون به صرفه در سراسر کشور گفت: پیتر مک لافلین آن مدیر اجرایی.

مستاجران از طریق Inquilinxs Unidxs por Justicia مطرح 250.000 دلار از McKnight پایه 100.000 دلار از Pohlad بنیاد و 250.000 دلار از فرد اهدا از طریق Headwaters بنیاد برای عدالت

هنوز روشن نیست که در ابتدا که مستاجران موفق خواهد بود. ایالات مستاجرها سازمان اظهارنظر واحد ساختمان مستاجر پشتیبانی شبکه که فشرده شهرستان بازرسان به برگزاری Frenz پاسخگو باشد.

“مستاجران شایسته اعتبار زیادی برای این اتفاق می افتد گفت: Brennan. “این آسان نیست برای گرفتن خود را مالک و مبارزه با اخراج برای ماه ها و ماه ها و به شکل تعاونی است. خود پشتکار است که واقعا قابل توجه است. این فوق العاده است این شهر می تواند بخشی از کمک به حمایت از آنها.”

این ساختمان در حال حاضر نظارت توسط دادگاه منصوب مدیر به عنوان بخشی از یک مستاجران’ درمان عمل است.

در اواخر این سال Frenz بود در دادگاه منطقه به دنبال اخراج مستاجران.

“ما هیجان زده گفت:” لوقا Grundman وکیل از اواسط مینه سوتا کمک حقوقی که به نمایندگی از مستاجران. “مستاجران مبارزه با آن ، آن را واقعا خوب برای آنها را به نهایت امنیت دانستن که نمی توان آنها را بیرون کردند.”

به عنوان بخشی از فروش گفت: Frenz توافق برای متوقف کردن اخراج مناسب و مستاجران توافق به عقب نشینی مستاجران’ درمان عمل است.

“مستاجران رو خود سازمان گفت:” مک لافلین. “این یک مبارزه و آن را هرگز اتفاق می افتد بدون مبارزه.

Jazmin مندوزا لوپز گفت: او مواجه سوسک و موش هجوم و پنجره های شکسته و لوله های آب همراه با اخراج اعلامیه در پنج سال او بوده است مستاجر.

“من احساس می کنم خیلی هیجان زده,” او گفت:. “من خیلی عاطفی در حال حاضر از آنجا که ما باید مبارزه بسیار سخت و رنج برای مدت زمان طولانی برای رسیدن به این نقطه است. این یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

 

توییتر: @randyfurst

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de