Eryn آلن کین آهنگ ‘شکننده” است که یکی از مهمترین Beautifullest چیز در این جهان


Illustration for article titled Eryn Allen Kanes Song Fragile Is One of The Most Beautifullest Things In This World

عکس: تئو Wargo (گتی ایماژ)

من نمی دانم آنچه که من انجام شده بود بیدار در روز شنبه قبل از عید پاک (12 آوریل) در نیمه شب اما هر چه بود من Shazam می خواهم یک آهنگ در 12:05 A. M. بهترین حدس من این است که هر طور معمول من از تماشای یک فیلم و یا برخی از تلویزیون نشان می دهد و شنیده می شود یک قطعه از یک آهنگ که غلغلک فانتزی من. (منn, زندگی من, Shazam بزرگترین هک زندگی برای همیشه آن را انجام دهد.) آهنگ من Shazam می خواهم اگر شد Eryn آلن kane’s آهنگ “شکننده” از 2019 را به یک درخت کاشته شده توسط آب EP.

تبلیغات

Eryn آلن کین یک هنرمند است که من شنیده ام اما که موسیقی دقیقا نمی رسید من راه من آن را می خواهم. من ساخته شده بود آگاه از ضمائم عمل من EP توسط چند مردمی که به من گفت که او را به دلیل صدای او. من صدای مرد وجود دارد برخی تن به آواز صدای بسیاری از خوانندگان مانند Amel Larrieux و فیلیس هایمن. من نفهمیدم که چرا مردمی فرستاده من در جهت اما من مجبور. هیچ یک از این است که می گویند که من فکر نمی کنم او موسیقی خوب, آن را فقط نمی گرفتن من. همچنین من اشاره این را توضیح دهد که چرا نوشتن من امروز در مورد یک آهنگ که در سال 2019 که من Shazam می خواهم بیش از یک ماه پیش در ماه آوریل است. مانند بسیاری از هنر که در آن شما و آنچه شما انجام می دهند تعیین می کند که چگونه موسیقی را تحت تاثیر قرار.

شب گذشته “شکننده” به من رسید مانند یک ستاره دنباله دار. و در حال حاضر من متفاوت است. “شکننده” است که یکی از مهمترین beautifullest آهنگ ها شنیده بودم. آن است که به خوبی نوشته شده است. آن شخصی است. موسیقی کاملا منطبق کلمات. صدا و آوازی تنظیم این ترانه آنقدر sympatico که من دیوانه که من خیلی دیر به کشف این آهنگ. من عصبانی شد شب گذشته زمانی که من گوش اولین بار. من دیوانه در افرادی که به من گفت در مورد او نمی فشار دادن من سخت تر به گوش دادن. من دیوانه در خودم. من دیوانه که آن را نیمه شب در ماه مه و من نمی توانستم انفجار این آهنگ از بلندگو با صدای بلند به طوری که من می تواند واقعا احساس بزرگی از این آهنگ.

تبلیغات

در صورتی که شما نمی توانید بگویید من در عشق با این آهنگ.

در اینجا چگونه من سقوط در عشق با یک آهنگ را در نیمه شب در ماه مه.

گذشته پنج هفته ESPN شده است در حال اجرا biopic مانند مستند Michael Jordan, آخرین رقص. شما ممکن است شنیده ام از آن. این تنها مهم به دلیل آن که در گذشته پنج هفته من به تماشای یک قسمت از HBO را نا امن در زمان واقعی. شب گذشته حدود ساعت 11:30 P. M. I کشیده نا امنی در DVR و شروع به تماشای آن و برخی از آهنگ و یا دیگری در آمد که من را دوست داشت و همانطور که من در مورد به Shazam را من در لیست من از Shazam می خواهم آهنگ. متعددی وجود دارد از نا امنیعمدتا به دلیل قبل از فصل آغاز من binged اول 3 فصل در آماده سازی است. من می توانم بگویم زمانی که من به پایان رسید به این دلیل که آهنگ به پایان رسید که فصل 3—ویکتوریا مونه “به تب و تاب بودن” و یک ریمیکس از ویلی قفس ترانه از آخرین Dragon soundtrack—است که در لیست من. من هیچ ایده چه چیزی می دیدم و نمی تواند به نظر می رسد به آن را کشف کردن.

به هر حال من به یاد داشته باشید چون من فرض “شکننده” بود و از نشان دادن (من تا به حال نگاه time stamp), من نمیفهمد من می خواهم احتمالا مانند آن—نا امنی را انتخاب موسیقی هستند amazeballs فریاد به Raphael Saadiq—و آمار بازی. شاید به این خاطر که من نشسته بودم روی نیمکت من در تاریکی و خلق و خوی درست بود یا چیزی صدای او به من ضربه متفاوت از آن را به حال قبل از. من می دانم که Eryn بود, نوعی از آواز آسیب نهفته است که او صدای آواز, اما من نمی دانم که من تا به حال چنین یادآوری زنده از صدای او قبل از آن اما این بار من تا به حال یک واکنش است. من متوقف شد نا امنی و گوش دادن به آهنگ از بیش و بیش از این بود و قبل از گوش دادن به کلمات. من به طور کامل در صدا از صدای او در برابر کلام.

بیش از دو ساعت بعد من به معنای واقعی کلمه صرف تمام زمان خواندن هر مقاله حاضر من می توانم در مورد آهنگ, تماشای ویدیو و خواندن شعر و کاملا enraptured توسط relatability و عمق آهنگسازی. این آهنگ در مورد نسل تروما انتقال از فرد به فرد و در این مورد از مادر بزرگ خود را به او و مادرش به او و آنچه که به نظر می رسد و احساس می کند مانند و امید به رهایی از آنها. زمانی که او شروع می شود آهنگ بگو: “مادر من یک نابینا, معمار مادر او بیش از حد….طراحی دیوار بزرگ هیچ انسان همیشه می تواند از طریق دریافت…” من متوقف آهنگ و مانند “Bruuuuuuuuuuh. Woooooooow.” “کور معمار” تعبیر برخی Frank Ocean خدا-سطح تعبیر. آیه دوم شروع می شود با “مادر من به من آموخت که راه به راه اندازی یک جرثقیل حمل بارهای سنگین با یک لبخند از طریق ریختن باران…”

تبلیغات

گوش من حتی یک شعر فرد مانند بسیاری از افراد دیگر هستند. من به طور معمول برای گوش دادن چگونه یک آهنگ را می سازد به من احساس موسیقایی و عاطفی است. اما این کلمات به من در زمان تمیز کردن. در قلاب او هشدار داد: “شما نمی ساخت آن بیش از حد آن ممکن است هرگز سقوط” و من می خواستم او را در آغوش بگیرید تا بد. من اساسا با داشتن تمام لحظه از همدلی و حیرت. من خیلی تحت تاثیر قرار با هر بخشی از این آهنگ که من دیوانه که آن را بیش از همه نمودار. اگر Adele نوشت: این آهنگ آن شده اند که یک شماره یک آهنگ برای هفته ها.

در حالی که این آهنگ است که به وضوح نوشته شده برای زنان بسیار ایده تبدیل شدن به آنچه می بینید و آنچه شما آموخته است که من با نشستن به خصوص به خاطر من کودکان و به عنوان همسر من به من یادآوری فقط دیروز “بیشتر است از تدریس کرده است.” من می خواهم به مطمئن شوید که من نمی آموزش بچه ها چگونه به تابع با صدمات هستند که خود را دارند. پدر و مادر من انجام یک کار فوق العاده با من اما چیزهایی وجود دارد که من درک و تشخیص در مورد خودم حالا که نیست تقصیر من است که نیاز به (و نیاز) فراموش شده در طول زمان به منظور موفقیت (که من) در روابط و به خصوص با کودکان است. من می خواهم نفرت برای کودکان به ساخت استعاری دیوار به خاطر من, به ویژه هنگامی که من می توانید ببینید ترک و fragilities. آن را سخت به انسان و همه ما یک کار در حال پیشرفت است. “شکننده” است استارک یادآوری است که گذشته بی حد و حصر ساعت پس از شنیدن این آهنگ است در تکرار کنید. من دریافت این پیام و بسته بندی زیبا است.

تبلیغات

من امیدوارم که این آهنگ هدف خود را برای Eryn. من می گویند مسلم این آهنگ hit me like a آجر (هیچ جناس در نظر گرفته) و آن است که به سادگی نقل مکان کرد و راه خود را بر روی لیست از آهنگ ها هستند که هر دو زیبا و خواهد شد که بخشی از زندگی من از اینجا بیرون.

آن است که به سادگی زیبا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de