فدرال ریزرو پاول می گوید: اعطای وام های جدید برنامه ها برای راه اندازی در ماه ژوئن 1

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن — فدرال رزرو صندلی جروم پاول روز سه شنبه گفت که بانک فدرال در برنامه های اعطای وام برای کسب و کارهای متوسط و دولت های ایالتی و محلی آغاز خواهد شد عامل تا پایان این ماه است.

پاول گفت که در حالی که فدرال ریزرو ایالات متحده دریافت کرده است یک “معامله خوب از بهره” در این برنامه ها اگر به اندازه کافی شرکت ها و یا دولت های ایالتی و محلی به دنبال قرض گرفتن فدرال خواهد بود در نظر گرفتن تغییرات آنها. که می تواند شامل گسترش واجد شرایط بودن خود را.

رئیس نظرات قبل از سنا بانکداری مسکن و امور شهری کمیته برگزار نظارت شنوایی در 2 تریلیون دلار فدرال امداد بسته تصویب شده در اواخر ماه مارس است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که همچنین شهادت آمد تیز سوال از بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., که متهم کرد که او انجام نمی دهد به اندازه کافی به نیروی شرکت هایی که دریافت کمک از مفصل تغذیه-خزانه داری برنامه به نگه داشتن کارگران خود را افزایش دهد.

“شما نیاز به شرکت هایی که دریافت پول از این نیم تریلیون دلار دوغاب صندوق به نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد?” وارن خواسته وزیر خزانه داری.

سناتور فشرده Mnuchin به اطمینان حاصل شود که وام شامل است که مورد نیاز است. زمانی که Mnuchin کاهش یافته برای ارتکاب به این تغییر وارن گفت: “شما خود را تقویت وال استریت رفقا.”

Mnuchin گفته وارن که این قانون فراهم می کند که دولت کمک های اولیه شامل محدودیت در بالای اجرایی پرداخت و در شرکت سود سهام و سهام buybacks.

بانک فدرال خیابان اصلی وام برنامه اعلام کرد در ماه مارس را گسترش دهد تا به 600 میلیارد دلار وام به شرکت ها به کارکنان 15000. خزانه فراهم کرده است 75 میلیارد دلار برای جبران هر گونه ضرر و زیان از وام های گرفته شده از $454 میلیارد دلار است که کنگره ارائه خزانه برای حمایت از وام تغذیه در رهایی بسته است.

Mnuchin گفت گروه او را قبول ضرر و زیان از هر تغذیه وام است که بیرون آمدن از آن $454 میلیارد دلار است. Mnuchin قبلا گفت که دولت انتظار می رود برای بازیابی تمام کسانی که در بودجه است. که مشاهده کرده بود نگرانی که فدرال رزرو خواهد اتخاذ محتاط روش که کمتر ارائه حمایت مالی.

تحت تیز سوال Mnuchin نیز در دفاع از این دولت حمایت بازگشایی اقتصاد در بسیاری از کشورهای که او گفت: می توان با خیال راحت.

سناتور. Sherrod قهوه ای یک دموکرات از اوهایو به اتهام که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و خطر زندگی فقیرتر, کارگران در تلاش خود را برای تقویت اقتصاد و بازارهای مالی است.

براون اظهار داشت که برگ برنده دولت انجام نشده به اندازه کافی برای محافظت از پایین پرداخت می شود کارگران خط مقدم — برای مثال ، ramping تا ویروسی تست — حتی به عنوان بسیاری متحده شروع اجازه می دهد رستوران ها و فروشگاه ها و سالن های ورزشی برای بازگشایی شده است.

“دولت می خواهد برای قرار دادن کارگران بیشتر در معرض خطر ابتلا به تقویت بازار سهام” براون گفت.

“خود را شناسایی ناعادلانه است” Mnuchin پاسخ داد.

وزیر خزانه داری همچنین اشاره کرد که طولانی شدن خاموش شدن ناگهانی از اقتصاد خواهد خطر گسترده کسب و کار و ورشکستگی و بیکاری طولانی مدت.

“وجود دارد خطر آسیب دائمی,” Mnuchin گفت. “ما آگاهانه از مسائل مربوط به سلامت و ما این را در یک راه امن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>