Illustration for article titled Former Georgia District Attorney Calls Out Prosecutor Who Botched Ahmaud Arbery Investigation: It Stinks to High Heaven

عکس: Sean Rayford (گتی ایماژ)

برای بیش از دو ماه پس از تراویس و گرگوری مایکل مواجه Ahmaud Arbery در محیطی آرام خیابان های حومه خارج از Ga., مقامات مجری قانون یا حمایت از این مورد و یا در بر داشت که هیچ جرم و جنایت شده است.

تبلیغات

آن نیست تا زمانی که تلفن همراه فیلم هایی از Arbery کشتن on Feb. 23 ویروسی رفت که این مورد به ظاهر یخ زده شروع به حرکت می کند. اما به عنوان وحشتناک تصویری نشان Arbery لحظات پایانی مشاهده شد میلیون ها بار در سراسر جهان بسیاری از تعجب که: می تواند چه McMichaels بود—ambushing یک فرد آنها مشکوک بودن یک سارق و سپس تیراندازی او را سه بار در روز روشن—در واقع قانونی است ؟ با توجه به دوم دادستان که در زمان Arbery مورد ویکراس County District وکیل جورج Barnhill آن بود.

در نامه ای که در آن Barnhill recused خود را از مورد و ارائه توصیه در مورد چگونگی ادامه آن دا استناد گرجستان شهروند را بازداشت و دفاع از قوانین. به گفته وی Arbery را کشته بود به خوبی در محدوده گرجستان قانون است.

تبلیغات

اما این دیدگاه است که به دور از جهانی—در واقع گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) نامیده است بر وزارت دادگستری برای بررسی چگونگی Glynn شهرستان اداره پلیس و دادستان محلی به کار گرفته شده با Arbery مورد بین فوریه و اوایل ماه مه.

ریشه صحبت کرد به وکیل رابرت جیمز جمعه گذشته برای به دست آوردن یک درک واضح تری از آنچه که قانون در واقع اجازه McMichaels به, چرا Barnhill نامه خیلی فاحش و چه به انتظار آینده در Arbery را به قتل.

جیمز به عنوان یک دادستان در مجموع از 17 سال با شش سال تجربه به عنوان یک انتخاب دادستان منطقه به نمایندگی از شهرستان دکالب که شامل قطعات مترو آتلانتا و Decatur.

[این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.]


ریشه: شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد شهروند را بازداشت و دفاع از اساسنامه در گرجستان به خصوص پس از دوم دادستان به نگاه در این مورد نیوبرانزویک, دادستان منطقه جورج Barnhill وجود دارد گفت: هیچ ایستاده به دستگیری McMichaels. شما باید یک انتخاب متفاوت در چه کسانی اساسنامه در واقع اجازه می دهد تا شما را به انجام.

تبلیغات

وکیل رابرت جیمز: گرجستان شهروند بازداشت قانون اجازه می دهد تا شهروندان به دستگیری افراد و بازداشت آنها را تا زمانی که پلیس دریافت وجود دارد در دو سناریو های مختلف: یکی از اولین استاندارد سناریو از یک مغازه دار و یا پیشگیری از دست دادن افسر و یا یک فروشگاه کارآگاه است که اگر شما یک جنایت در حال وقوع و دانش دست اول از آن شما قادر به متوقف کردن آن فرد و بازداشت آن شخص تا زمانی که پلیس وجود دارد.

آن را ندارد به دزدی از مغازه و یا سرقت. اگر شما حمله اگر شما راه رفتن از کار خود را و شما یک مرد آزار یک زن در پارکینگ و شما دخالت شما نمی باید اجازه دهید که فردی بروید. شما می توانید نگه دارید که فردی تا زمانی که پلیس دریافت کنید وجود دارد.

تبلیغات

سناریوی دیگر این است که اگر شما نمی بینم جرم و جنایت اتفاق می افتد اما شما ببینید یک فرد در حال فرار است و شما می خواهید به تعقیب آن فرد و نگه داشتن آنها را از فرار. در این سناریو شما می توانید تنها تعقیب آن فرد پایین اگر شما دلایل منطقی از سوء ظن از یک جنایت که متعهد شده است. بنابراین شما باید چیزی برای باور کردن این فرد مرتکب جنایت. به خوبی ورود بر روی یک سایت ساخت و ساز است که باز است—و این مهم است که آن را باز در خود و برای خود است و نه جنایت. به عنوان یک ماده در واقع, آن را حتی بزه. تنها راه آن را تبدیل به یک تخطی از قانون است اگر شما در حال ورود به آن اموال برای مقاصد غیرقانونی خواهد بود که کیفری تجاوز و یا اگر شما نابود کردن چیزی در حالی که شما در اموال و یا اگر مالک به شما اطلاع قبلی وارد کنید و یا به شما می گوید به ترک و شما را ترک نمی کند که این مورد در اینجا.

فقط به خاطر اینکه شما می گویند کسی که دزدی مشکوک لزوما به این معنا نیست که آنها هستند. شما باید به حقایق و شرایط است که شما می توانید بیان درست مثل هر افسر پلیس که چرا شما را متوقف و یک فرد برای یک جرم و جنایت است. و تا [مردم را شهروند را بازداشت] برگزار می شود به همان استاندارد به عنوان افسران پلیس هستند.

تبلیغات

هنگامی که شما نگاه کنید در این ویدئو [از Arbery در سایت ساخت و ساز] شواهدی در دست است به خلاف. آنها حتی وجود ندارد تماشای او را در آن سایت. هیچ مدرکی وجود ندارد که که هنگامی که [Arbery] چپ اموال به عنوان شما می توانید بر روی نوار هیچ مدرکی وجود ندارد که او حامل لوله های مسی یا تجهیزات ساخت و ساز.

[Arbery] در حال اجرا پایین خیابان به تنهایی حتی اگر [این McMichaels] آن را به اشتباه با “پرواز” به عنوان یک تنه زدن است به اندازه کافی برای مقابله با کسی را با سلاح های که در سناریو.

تبلیغات

TR: وجود دارد بسیاری از تمرکز بر گرگ McMichael به ویژه در آنجا که از او سابقه کار برای Brunswick County دا و برای Glynn پلیس شهرستان. چه چیزی شما فکر می کنم آن را در مورد او می گوید که او را برآورد اشتباه با استناد به این قوانین به عنوان دلیل او اقدام در شرایط قانون ؟

RJ: این می گوید که او اصل است که بتواند در نی; او به دنبال برای برخی از دفاع. شاید در ذهن خود آن دفاع از خود بود. اما, شما می دانید, آن را تقریبا کلیشه در این نقطه است. آیا او فکر میکرد بازیگری در مرزهای قانون و یا نه واقعا غیر مادی است زمانی که شما در شارژ کسی.

تبلیغات

در حال حاضر, پس زمینه خود را به عنوان یک دا را محقق و افسر پلیس شما فکر می کنم که وجود دارد نمی تواند مانند یک ناخالص استفاده نادرست از قانون در این مورد. شما فکر می کنم که [او] را درک اصل اساسی است که شما نمی توانید تعقیب کسی را در خیابان با تفنگ جلوگیری از مسیر خود و مقابله با آنها را اگر شما نمی توانید بیان هر چیزی است که می تواند منجر به این باور [گمان] مرتکب جنایت.

TR: شما در گذشته گفته است که شما می دانید دا جورج Barnhill شخصا. شما چه فکر میکنید در مورد او اساسا در حال سقوط در خط با McMichael استدلال?

تبلیغات

RJ: آن نامطلوبمان. من با برخورد چند از افسران پلیس و برخی از آنها را می دانستم که قانون بهتر از دیگران است. برخی از آنها متاسفانه نمی دانم این قانون در همه. افسران پلیس در حال درست مانند هر حرفه دیگر: شما برخی کردم که بسیار صالح و واقعا می دانید مسائل خود را و پس از آن من تا به حال برخی که فقط به استاندارد نیست.

اما آقای Barnhill شده است با استفاده از قوانین در [ویکراس] شهرستان برای چند دهه. او قانون را می داند. نادرست خود توصیه خود اشتباه توصیه به رئیس پلیس به دستگیری [به McMichaels] من بر این باور بود که بر اساس جهل از قانون است. من باور نمی کنم آن را بر اساس عدم صلاحیت هنگامی که آن را به می آید [از] تفسیر از قانون است. و پس از آن begs سوال: چه چیزی باعث می شود او را به چنین وحشتناک توصیه به رئیس پلیس? یک پاسخ این است که یک رابطه شخصی با [McMichaels] این واقعیت است که او آنها را می داند.

تبلیغات

TR: به عنوان یک سابق دا وجود دارد با فشار به سمت اجرای قانون در موارد شبیه به این ؟ چه چیزهایی یک DA است و با توجه به در یک رابطه سطح ؟

تبلیغات

RJ: خوب همیشه وجود دارد فشار به عنوان دا (می خندد). این فقط اجرای قانون را از جامعه است. برخورد من با تیراندازی پلیس در طول زمان بود که من دا—بیش از هر دا در دولت گرجستان به غیر از شاید پاول هوارد که Fulton County دا. همیشه وجود دارد ،

وجود فشار پلیس, حتی اگر آن را ظریف—گاهی اوقات نه چندان ظریف—تصمیم بگیرید در راه است که مناسب برای آنها. و هنگامی که شما لازم نیست شما ناودان در پلیس وبلاگ و شما می توانید نام تمام انواع نام. اما نیز وجود دارد فشار از جامعه از مردم در جامعه آمریکا برای پیدا کردن یک راه است که آنها با آن موافق است و آنها را درک به عنوان عدالت است.

تبلیغات

واقعیت این است که شما قرار است به انجام آنچه درست است. شما قرار است برای ورزش خود را قضاوت و اعمال قانون بدون ترس و یا به نفع و یا محبت است. و اگر شما می توانید انجام دهید که شما قرار است به جنگ در خارج از این مورد ،

TR: وجود برخی از مسائل percolating در حال حاضر بین این Glynn اداره پلیس شهرستان و Brunswick دفتر دادستان منطقه هر دو از آنها اشاره انگشت در هر یک از دیگر در مورد اینکه چرا بازداشت نیست قبلا ساخته شده است. آیا شما شده است به دنبال آن است ؟

تبلیغات

RJ: من پس از آن برخی از. سوال این است که آیا شما باور دارید? در نهایت پلیس میتواند به هر کسی که آنها می خواهند به بازداشت. آن را مانند در تلویزیون مانند نظم و قانونزمانی که ما به آنها بگویید چه کاری انجام دهید. آنها یادآوری دادستان در همه زمان ها است که شما نمی توانید به آنها بگویید چه کاری انجام دهید. اما عملا در مورد مشخصات بالا مانند آنها به دنبال دا مشاوره زیرا آنها نمی وکلا. به طوری که آنها را درمان دا را نه به عنوان کارفرمایان خود را, اما بیشتر در خانه مشاوره حقوقی.

آنها تماس بگیرید و آنها را بپرسید که ” چه باید کرد؟’ و 99.9 درصد از زمان, آنها در حال رفتن به دنبال دا مشاوره. به همین دلیل است که من واقعا ناراحت نامه دا Barnhill نوشت: پس از او تضاد را مورد [Barnhill نامه توصیه می شود که هیچ هزینه و توان فشرده در برابر McMichaels]. چرا که کاملا با صراحت هر اداره پلیس را از رفتن به دنبال این مشاوره از دا.

تبلیغات

TR: بنابراین عبارت شما با استفاده از تضاد خارج”—

RJ: اجازه بدهید به نوع شما را از طریق آن به سرعت: در این مراحل است که شما می توانید یک مورد که در آن شما فکر می کنید یک درگیری و این می تواند برای هر تعداد از دلایل اما در درجه اول به این دلیل است که شخص شما در حال تعقیب یا که یک قربانی در مورد, شما باید یک رابطه شخصی و یا آنها را به یک رابطه شخصی با کسی در دفتر خود. هنگامی که شما دست خود را که مورد, شما پس از آن قرار نیست به انجام هر کاری برای تاثیر گذاری آن به این دلیل که دولت دادستان کل می فرستد و سپس آن مورد به دادستان جدید به تعقیب.

تبلیغات

TR: به طوری که نامه Barnhill فرستاده شد نوع یک مرحله بیش از هنجار ؟

RJ: آن را “نوع” یک مرحله است. آن را یک گام بزرگ به بیش از هنجار. من شده اند از طریق فرایند که شخصا چندین بار. و من می توانم به شما بگویم که من هرگز گفته دادستان کل من تا به حال یک درگیری در یک مورد پس از آن تبدیل به اطراف و تلاش برای نفوذ در آنچه اتفاق افتاده است در مورد. که نامطلوبمان به آسمان بالا. این یک پرچم قرمز است. آن را بسیار نامناسب چرا که اگر شما یک جنگ شما نباید در انجام هر چیزی در وهله اول — اما پس از آن شما به نوبه خود در اطراف و ارائه مشاوره در مهم ترین چیزی که یک رئیس پلیس توانید انجام دهید که به تصمیم گیری یا نه به دستگیری. من فکر می کنم هر دا در کشور خواهد به شما بگویم آن را نامناسب است.

تبلیغات

TR: بسیاری از قطعات در حال حرکت به این موارد به خصوص آنهایی که در سطح بین المللی تبدیل مربوط به این یکی. چه نوع از چیزهایی که شما نگه داشتن چشم خود را بر روی چیزهایی که در ادامه به توسعه ؟

تبلیغات

RJ: وجود دو چیز متفاوت هستند. یکی عملی بخشی از فرایند فقط چگونه آن جریان می یابد. پس اول از همه اینکه آیا یا نه این [جدید] دادستان است که منصوب شده است, Joyette هلمز فعلی شهرستان کاب دا—این که آیا او در حال حاضر یک پرونده به هیئت منصفه و هنگامی که. آن را نمی خواهد قبل از ژوئن 12th چرا که دادگاه عالی ایالت دارای یک COVID-19 ماندن در این نوع اقدامات. اما چه مدت پس از ژوئن 12th, آن است که رفتن را ؟

من [به نیوبرانزویک] چندین بار. آن را احتمالا پنج ساعت از خانه من در اینجا در مترو آتلانتا. آن را کاملا متفاوت از منطقه دولت—[من تعجب] یا محلی و هیئت منصفه است که در واقع رفتن به بازگشت به کیفرخواست. و پس از آن دیگر سوال این است که اگر آنها کیفرخواست آیا یا نه آنها می توانند یک اعتقاد. وجود دارد مقدار زیادی از موانع آن دادستان, دادستان هستند که در این مورد باید به پرش قبل از آنها به نظر من عدالت خواهد بود که یک اعتقاد.

تبلیغات

جنبه دیگر که پدید آمده نسبتا به تازگی در حال تحقیقات قبلی دادستان که درگیر بودند: چگونه آنها ساخته شده تصمیم گیری اینکه آیا یا نه آنها گفته دادستان کل همه چیز را هنگامی که آنها متناقض از موارد و پذیرش آن موارد است. این چیزی است که بدست خیلی جالب اینجا در گرجستان چرا که دادستان کل کریس کار نیز خواسته GBI به بررسی آنها.

این فقط یک سناریو که در آن عدالت به معنای نگه داشتن مردم که شات Ahmaud Arbery پاسخگو باشد. این یک سناریو که در آن عدالت نیز می تواند به معنای کشف یا نه وجود دارد یک پوشش است که با انگیزه های روابط شخصی بود که با انگیزه های مسابقه و یا نه از مردم در واقع دروغ و دستکاری سیستم به این نتیجه که آنها به دست آورد در ابتدا—[غیر دستگیری]—که گیر کرده بود که ویدئو منتشر نکرده اند.

تبلیغات

TR: در نهایت همانطور که شما ذکر کاب کانتی دا Joyette هلمز است که یک مقدار باور نکردنی از فشار بر خود را با این مورد. و در نوع خود جالب توجه است چرا که در همان زمان وجود دارد مورد Breonna تیلور در کنتاکی. ما می بینیم در همان هفته این مورد مشخصات بالا منتقل سیاه دادستان. می تواند به شما صحبت می کنند به آن—چه نوع فشار هستند با دادستان ویژه مواجه زمانی که آنها را در این نوع از نزدیک دنبال نواخته تفرقه موارد ؟

RJ: نگاه یک سیاه دادستان سخت است. اغلب آن را قرار می دهد در تقابل با مرکز عصب و قلب خود را به کل جامعه—به خصوص اگر شما را به یک تصمیم گیری است که بر خلاف نحوه فعالان و شبان و مردم در مادر و پاپ مغازه ها احساس می کنم. برخی از روز شما به یک قهرمان; روز دیگر شما یک تبه کار.

تبلیغات

من همین حالا پیش بینی یک سناریو که در آن [Joyette] در حال رفتن به مجبور به اتخاذ یک تصمیم دشوار در مورد اینکه آیا یا نه به تعقیب این پرونده به دلیل آن را بسیار آشکار است. من تا به حال این موارد که واقعا تماس نزدیک و شما را به تصمیم گیری است که شما بر این باورند که فقط, اما شما می دانید که جامعه سیاه و سفید است که نمی تواند شاد باشد. جامعه خود را. و شما رو برای رفتن به کلیسا. شما برای رفتن به عقب و موهای خود را قطع ناخن های خود را انجام داده و یا هر آنچه در آن جامعه و مردم در حال رفتن به شما نگاه وری. آن را مانند است که برای مردمی است. آنها رو به رفتن را از طریق [سیاه و سفید جامعه] را انتخاب کنید, اما آنها زندگی نمی کنند وجود دارد.

اما در این مورد آن است که بسیار آشکار است. وجود و عدم وجود هر علت احتمالی یا سوء ظن معقول است که آقای Arbery شد ارتکاب جنایت در آن اموال است. و شما نمی توانید ادعای دفاع از هنگامی که شما شروع به رویارویی با مقابله با یک نفر با سلاح [به عنوان تراویس McMichael بود].

تبلیغات

Joyette یک وکیل. او خوب دادستان. و او را به انجام بهترین خود را. آن را به سختی می شود به دلیل این مورد است نه در آتلانتا. این مورد است نه در دکالب. این مورد است که در نیوبرانزویک.

ما فقط باید برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد و اینکه آیا یا نه یک هیئت منصفه در حال رفتن به انجام کار درست و در نهایت اینکه آیا یا نه یک هیئت منصفه 12 مردم, اگر آن را می شود به آنها در حال رفتن به انجام کار درست. این است که به طرز مرموزی شبیه به Trayvon Martin مورد و شاهد بودیم که نتیجه وجود دارد هنگامی که آن را به هیئت منصفه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله