گرجستان نگه می دارد و انتشار اطلاعات گمراه کننده در مورد آن COVID-19 موارد

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Georgia Keeps Releasing Misleading Data About Its COVID-19 Cases

عکس: گتی ایماژ

گرجستان وزارت بهداشت است که به نام با اپیدمیولوژی کارشناسان و مقامات منتخب و ساکنان برای انتشار اطلاعات گمراه کننده در مورد COVID-19 اعداد در دولت بود که یکی از اولین بار در کشور برای بازگشایی در میان همه گیر.

تبلیغات

این DPH منتشر شده یک گراف به وب سایت خود را در هفته گذشته که به نظر می رسد برای نشان دادن گرجستان COVID-19 موارد کاهش—به این دلیل که اطلاعات برگزار شد در راه است که هیچ منطقی (یا صادق) فرد فکر می کنم حس می کند:

تبلیغات

از AJC:

در واقع وجود دارد هیچ پاک کردن روند رو به پایین. داده است هنوز هم مقدماتی و موارد را برگزار ثابت یا کمی کاهش یافته و در دو هفته گذشته. کارشناسان معتقدند که موارد در پنج شهرستان مسطح که گرجستان شروع به بازگشایی اواخر ماه گذشته.

DPH تغییر نمودار شنبه پس از بیش از یک روز آنلاین, مسخره, نگرانی عمومی و یک نامه از یک دولت نماینده. رژیم صهیونیستی. برایان کمپ را صادر عذرخواهی و آن سخنران گفت: آنها هرگز این نوع از اشتباه دوباره.

Candice Broce ارتباطات مدیر کمپ توییتی توضیح پس از دولت را در بخش بهداشت و درمان بود به نام برای گمراه گراف:

تبلیغات

برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از گنگ و نامفهوم گفت: “ما دروغ گفتند.”

با توجه به AJC همان DPH نیز گرفتار شده است گزارش بیشتر موارد تایید شده از آزمون واقعی انجام شده است و در حال حاضر نمایش گرجستان COVID-19 مرگ و میر با یک نمودار در وب سایت خود را که باعث می شود این تعداد به نظر می رسد تقریبا صفر است.

تبلیغات

کارشناسان در گرجستان در حال حاضر تماس ناپاک در الگوی جنس بنجل داده که از DPH در طول coronavirus.

از AJC:

یک دانشیار بالینی در دانشگاه, دانشکده بهداشت, به نام, جدید ترین mix-up “جنایی” و گفت: DPH نشان داده است یک الگوی گزارش گمراه کننده داده است.

“من یک زمان سخت در درک چگونه این اتفاق می افتد بدون این که عمدی” گفت: دولت Rep. یاس, Clark, D-Lilburn که موفق به دریافت دکترای میکروبیولوژی و ژنتیک مولکولی در دانشگاه اموری. “به معنای واقعی کلمه هیچ جا تا به حال در هر نوع از آمار خواهد بود که قابل قبول است.”

تبلیغات

در حالی که کمپ کرده است با استفاده از داده ها برای هدایت تصمیم گیری در مورد بلند کردن اجسام coronavirus مربوط به محدودیت در گرجستان آن است که احتمالا ایده خوبی است برای افرادی که اقامت در وزارت امور خارجه به سوال هیچ اطمینان از یک فرماندار که شده و تحت بررسی برای سرقت در انتخابات گذشته رای دهندگان از طریق سرکوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>