در اینجا و در حال حاضر: Solange را سنت حواصیل و مدرسه طراحی پارسونز اعلام یک مد متمرکز مجازی جشنواره

Category: کیمیا | No comments


Honoree Solange Knowles speaks onstage during the 70th Annual Parsons Benefit on May 21, 2018, in New York City.

Honoree Solange Knowles صحبت می کند روی صحنه در طول 70 سالانه پارسونز سود در 21 مه 2018 در شهر نیویورک است.
عکس: اندرو Toth (گتی ایماژ برای مدرسه جدید)

کلاس 2020 ممکن است بدست جشن فارغ التحصیلی آنها پیش بینی شده (یا سزاوار) اما آنها را شاید بهتر باشد به خاطر از بسیاری از راه های که در آن بسیاری از بسیج به آنها را که بیشتر خاص. از اوباما به اپرا برخی از بهترین در جهان شناخته شده و مورد احترام ترین افراد داده اند تشویق به فارغ التحصیلی کلاس اجازه آنها را می دانیم که حتی یک بیماری همه گیر نمی کم نور خود را.

تبلیغات

در حال حاضر Solange Knowles-تاسیس سازمان خلاق سنت حواصیل است و پیوستن به شروع جشن با همکاری مدرسه مد در مدرسه جدید در مدرسه طراحی پارسونز در نیویورک به راه اندازی در اینجا و در حال حاضر “یک همهجانبه مجازی جشنواره طراحی شده برای جشن پایان نامه و capstone کار از کلاس از سال 2020 است.”

از طریق یک مصاحبه مطبوعاتی مشترک با درخشش بالا:

این بخشی از دانشگاه بزرگتر پاسخ به Covid-19 همه گیر است که تغییر راه دانش آموزان قادر به نمایش خود پایان از پروژه های سال به مردم است. در اینجا و در حال حاضر به ارمغان خواهد آورد این همان تجربه آنلاین برای اولین بار به دانش آموزان این فرصت را به خود را به اشتراک بگذارید خلاق سند چشم انداز بین المللی مرحله در حالی که آنها توسعه ارتباط با انجمن از رهبران صنعت در مد و هنر و فرهنگ است. جشنواره برگزار خواهد شد از ماه ژوئن تا اوت با برنامه نویسی است که شامل های مختلف آموزشی فرصت های بحث آنلاین/سخنرانی ویژه, اجرای, نمایش فیلم و کارگاه های طراحی.

تبلیغات

جدید “دیجیتال تعاملی محیط زیست” در دسترس خواهد بود به شروع در اوایل ماه جولای و ریف در مدرسه سالانه فارغ التحصیلی جشن پارسونز جشنواره در حال حاضر در هشتمین سال است. به طور معمول مدت سه هفته در ماه مه در جشنواره “به طور کلی متشکل از فرد در نمایشگاه تاسیسات و فعالانه است که پر کردن دانشگاه ساختمان و شامل سخنرانیها در سراسر هنرهای زیبا, رسانه, تکنولوژی, ساخته, محیط, مد و منسوجات.” Pivoting به فرمت دیجیتال اجازه می دهد تا پارسونز یک بار دیگر با ارائه یک نمایش را برای آن فارغ التحصیلی دانش آموزان و خود را “خلاقیت و انعطاف پذیری, انعطاف پذیری و قابلیت انطباق با چالش های حال حاضر است.”

“کلاس 2020 است در یک منحصر به فرد و غیر منتظره موقعیت” گفت: موقت دین از مد در Parsons School of Design, Jason کاس. “ما هیجان زده به شریک با سنت حواصیل در یک چشم انداز مشترک فوق العاده ای برای دسترسی و معنی بینش دانش آموزان ما کار می کنند. با اینجا و در حال حاضر ما در حال ارائه به ما دانش آموزان فارغ التحصیل و خلاق جامعه فضایی برای کشف و رشد. فارغ التحصیلان ما صراحتا آینده مد و طراحی پارچه, مد, بازاریابی و مدیریت است. ما متعهد به ایجاد فرصت به نمایش گذاشتن نتایج خود را با موفقیت و موقعیت آنها را برای فصل بعدی از زندگی خود را.”

علاوه بر این بیش از 300 دانش آموزان فارغ التحصیل از مدرسه مد در پارسونز تا به حال دلخواهی فرصت را به همکاری با جهان مشهور هنرمند Jacolby Satterwhite و سنت هران creative تیم برای ایجاد یک 3D نصب و راه اندازی برای این جشنواره با عنوان مجاز (یک کلمه تعریف شده توسط مریام وبستر به عنوان “یک شکل از گفتار متشکل از استفاده از نام یکی از چیزهایی که دیگر از آن است که یک ویژگی یا با آن در ارتباط است”).

“سنت حواصیل تیم است که مفتخر به همکاری با دانشکده مد به جشن و بالا بردن کار اختصاص داده شده از فارغ التحصیلی کلاس 2020 با ارائه در اینجا و در حال حاضر” خواندن بیانیه ای از سنت هران. “به عنوان جهان در برابر چالش های ما در زمان بحران جهانی مد و طراحی جوامع باید در آغوش راه های جدید برای توقف تکامل و انطباق. این چالش ها را باز کنید تا فرصت برای گسترش رشد اقتصادی در خلاقیت و نوآوری—دو عبارات در هسته اصلی سنت حواصیل و همچنین پارسونز دانشجويان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>