در طرح دعوی در دادگاه فدرال دو مینه سوتا کلیساها درخواست قاضی به طور کامل بازگشایی اماکن عبادت

Category: کیمیا | No comments

دو کلیسا تحت پیگرد مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را در طول اقامت خود را در خانه سفارش خواسته یک قاضی روز دوشنبه به طور کامل بازگشایی اماکن عبادت ادعا آرام محدودیت شروع این هفته همچنان خود را نقض متمم اول قانون اساسی حقوق.

در طرح دعوی در دادگاه فدرال وکلای مدافع برای کلیساها می گویند Walz است “درمان سازمان های مذهبی به عنوان کلاس دوم شهروندان” با محدود کردن خدمات خود را به 10 نفر در حالی که اجازه می دهد بیشتر خرده فروشان و کسب و کارهای کوچک برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت است.

“بنابراین در حالی که آن را در حال حاضر آسان باشد هنگامی که دوباره به خرید بروید برای مبلمان خانه یا لباس های جدید در روز شنبه شما هنوز مجاز به حضور در کلیسا, معبد یا مسجد حتی اگر آن دسته از سازمان های مذهبی قادر به تطابق با دقیقا همان بهداشت عمومی دستورالعمل گفت:” وکلای در بیانیه ای در روز شنبه. “این است که به وضوح بر خلاف قانون اساسی برای فرماندار به مردم اجازه می دهد برای رفتن به بازار آمریکا اما نه کلمه زندگی مسیحی مرکز.”

طرح دعوی در دادگاه توسط غرب میانه بالا مرکز قانون به عنوان یک قانون تشکیل شرکت با اعلام “طرفدار آزادی” ماموریت برای مبارزه برای محدود دولت در اوایل این ماه. شاکیان شامل Northland Baptist Church of St. Paul و بروکلین پارک megachurch کلمه زندگی مسیحی مرکز همراه با چندین کسب و کارهای کوچک.

با هم آنها می گویند Walz دادستان کل کیت الیسون و چندین دوقلو شهرهای شهرستان وکلای خود را نقض آزادی مذهبی با بستن خدمات کلیسا در طول همه گیر و تعقیب قانونی کسانی که نقض فرماندار سفارش. طرح دعوی در دادگاه ادعا Walz را برداشت “برندگان و بازندگان” با بستن برخی از کسب و کار و مدارس و مکان های عبادت در حالی که اجازه دادن به دیگران تلقی “ضروری” برای باز باقی می ماند.

که منظور تمام شده در دوشنبه اما محدودیت های دیگر باقی می ماند در محل است که اجازه می دهد صاحبان کسب و کار برای شروع بازگشایی در ظرفیت محدود.

“ویروس مجبور شده است که دولت به اقدام شدید به حفظ Minnesotans, امن, اما, این عمل است که در درون فرماندار اقتدار” گفت: Walz سخنگوی عروسکی Tschann در اوایل این ماه, پاسخ به اصلی اتهامات. “همچنین در راستای فدرال راهنمایی و شبیه به آنچه در بسیاری از کشورهای دیگر در حال انجام است. همه از فرماندار اقدامات شده اند ریشه در نیاز به حفاظت از سلامت و ایمنی Minnesotans و او را به ادامه کار برای پیدا کردن راه برای دریافت Minnesotans بازگشت به کار و به یک محل که در آن آنها می توانند با خیال راحت از جمع آوری در گروه های بزرگ.”

غرب میانه بالا در حال حاضر می پرسد ایالات متحده قاضی Wilhelmina M. Wright به اعطای موقت سفارش محدود در 10 روز آینده آن را به کلیسا معاف از دولت محدودیت.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>