هند رنج می برند بدترین رکود اقتصادی پس از سال 1979: Goldman Sachs

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: با سازمان جهانی بهداشت مقامات گفت که رمان coronavirus ممکن است در اینجا به ماندن برای مدت طولانی بسیاری از کشورها شروع به کاهش خود مستندات و بازگشایی اقتصاد. در هند بیش از حد, با وجود افزایش تعداد COVID-19 مواردی است که در حال حاضر نزدیک به 1 لاخ به رغم 55 روز از مستند چند دولت دولت تصمیم گرفته اند اجازه می دهد تا فعالیت های اقتصادی برای افزایش اشتغال و درآمد در طول مستند 4 از مارس 18-31.

با وجود عظیم اقتصادی بسته بندی های اعلام شده توسط اتحادیه وزیر دارایی Mrs Nirmala Sitharaman گلدمن ساکس پیش بینی کرده است که هند را دچار آن شدید ترین رکود اقتصادی پس از سال 1979 این سال مالی با توجه به COVID-19 همه گیر و مستند تاثیر بر صنایع. آن گفت: اقتصاد هند کوچک خواهد شد توسط 45 درصد به صورت سالانه در این سه ماهه و تولید ناخالص داخلی خود را رکود 5 ٪ در این سال مالی خواهد بود که آن شدیدترین رکود در 41 سال. اما گلدمن ساکس افزود که هند تولید ناخالص داخلی خواهد ارتجاعی 20 درصد در سه ماهه سوم سال پس از فعالیت های اقتصادی هستند و در مسیر بازگشت.

“ما باید به تدریج حرکت به سمت باز کردن اقتصاد است. ما با استفاده از lockdown دوره به ترتیبات برای مقابله با COVID-19” گفت: دهلی وزیر آقای Arvind Kejriwal, به عنوان او اعلام کرد کشت از اقدامات اجازه می دهد تا فعالیت های اقتصادی در سرمایه های ملی در روز دوشنبه.

این وزارت خانه امور (MHAA) در دوشنبه اجازه دولت به شکل قوانین خود را برای فعالیت های اقتصادی و تصمیم گیری در قرمز و نارنجی و سبز مناطق بدون رقیق مرکز دستورالعمل. MHA اضافه شده است که حتی در مهار مناطق سخت محیط باید حفظ شود و تنها فعالیت های ضروری باید اجازه داده شود در حالی که در طول مستند 4. آن است گفت: افتتاح مراکز, سینما, سالن, رستوران ها, پرواز, قطار, مترو, مدارس و کالج ها خواهد همچنان ممنوع در سراسر کشور است.

نگه داشتن در خط با مرکز دستورالعمل های بسیاری از دولت ها تصمیم گرفته اند برای حفظ تنها خود را مهار مناطق مهر و موم شده و اجازه دهید مردم آزاد باشند و در مناطق دیگر با احتیاط فراوان و اقدامات اجتماعی فاصله.

تعادل بین سلامت و اقتصاد متحده مانند دهلی است که دارای بیش از 10 ، 000 موارد و کارناتاکا تصمیم گرفته اند به اجازه می دهد قابل توجهی در فعالیت های اقتصادی و جنبش مردم است. E-commerce, فعالیت های ساخت و ساز داخل شهر حرکت مردم در خصوصی و حمل و نقل عمومی باز کردن مغازه ها برخی از تسهیلات است که دهلی نو و کارناتاکا وزرای ارشد اعلام کرد در روز دوشنبه. دهلی نو سانتی متر Arvind Kejriwal گفت: دولت ادامه خواهد داد برای تقویت سلامت آن زیرساخت ها برای مقابله با تعداد بیشتری از مواردی است که انتظار می رود با توجه به تسهیلات در قوانین.

در حالی که کارناتاکا حتی اجازه باز از سالن و آرایشگاه و مغازه ها آن را ممنوع اعلام کرده است ورود مردم از ماهاراشترا گجرات تامیل نادو و کرالا تا مارس 31 با توجه به تعداد زياد موارد در این کشورها. این می آید پس از MHA اجازه داده است دولت درون جنبش از مسافران با “رضایت متقابل بین ایالات متحده”.

Maharashtra, Gujarat, Tamil Nadu است که در ادامه به گزارش بسیار بالا تعداد موارد بیش از حد به آرامی باز با احتیاط. ایالات متحده در حال حاضر تشدید خود را تست. از شورای تحقیقات پزشکی هند روز دوشنبه خود تجدید نظر استراتژی تست برای COVID-19 در حال حاضر با اضافه کردن خارجی عودت و مهاجرین که نشان می دهد علائم آنفولانزا مانند بیماری (ILI) به آزمایش می شود ظرف مدت هفت روز از بیماری.

بدون علامت مستقیم و در معرض خطر تماس با یک مورد تایید شده را به آزمایش یک بار بین 5 روز و 10 روز از آمدن به تماس در حالی که تمام خط مقدم کارگران درگیر در مهار مناطق و تمام بیماران بستری که دچار ILI و همه بیماران شدید عفونت های حاد تنفسی (ساری) بیش از حد شده اند. این ICMR همچنین تاکید کرد که هیچ اضطراری بالینی روش از جمله تحویل باید با تاخیر برای عدم تست.

طبق اطلاعات دولت هند تا صبح روز دوشنبه گزارش داده بود کلی 96,169 موارد و 3029 مرگ و میر با یکی از 5242 تازه موارد و 157 مرگ و میر در یک روز. با توجه به PTI اواخر شب داده که مجموع اعداد بودند در حالی که 96566 covid19india.org گفت: وجود 97621 موارد و 3058 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>