کرالا افزایش بلیط اتوبوس کرایه 50 درصد به عنوان KSRTC چرخ دنده تا برای رفت و آمد وسایل نقلیه

کوچی: کرالا دولت شرکت حمل و نقل جاده (KSRTC) است که همه مجموعه ای برای از سرگیری مسافت های کوتاه خدمات از روز شنبه به عنوان دولت مجاز داخل منطقه خدمات به عنوان بخشی از مستند 4 relaxations. دولت وزیر حمل و نقل A. K Saseendran اظهار داشت که حداکثر تعداد اتوبوس ها را طبقه در طول ساعات اوج و آموزش داده شده است برای نهایی راه و برنامه در هر انبار.

دولت به طور موقت افزایش نرخ بلیط با 50 درصد و حداقل کرایه افزایش یافته است از Rs. 8 تا Rs. 12. ماسک صورت و عفونی شده اند توزیع به تمام RTC واحد و استفاده از ماسک صورت اجباری برای کارگران و مسافران است.

اتوبوس مجاز به کار با بیش از 25 مسافر است که 50 درصد از این ظرفیت است. تنها یک مسافر اجازه خواهد داشت در دو سرنشینه و دو مسافر در سه سرنشینه و مسافران را به شدت حفظ اجتماعی فاصله و مجبور به استفاده از ضد عفونی کننده قبل از سوار شدن به اتوبوس.

با توجه به RTC مقامات با وجود افزایش 50 درصدی در قیمت بلیط های شرکت را دچار ضرر و زیان به لحن تومان.42 lakhs هر روز آن را به عنوان عامل تنها با 50 درصد ظرفیت آن است.

در ضمن اپراتورها از اتوبوس های خصوصی که تسلط بر حمل و نقل عمومی بخش در دولت هنوز به تصمیم نهایی در از سرگیری خدمات. با توجه به اپراتورهای’ association, بلیط افزایش قیمت و معافیت از مالیات به تنهایی نمی تواند حل و فصل بحران.

“سرویس اتوبوس متوقف شده است به عنوان بخشی از ملی مستند و اپراتورهای اتوبوس خصوصی داده نشده توجه کنید برای اعتصاب. از این رو وجود دارد بدون نیاز به هر گونه مذاکره با آنها است. دولت داده است حداکثر تخفیف برای آنها. در حال حاضر آن است تا آنها را به تصمیم می گیرید که آیا برای از سرگیری خدمات یا نه” افزود: وزیر حمل و نقل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de