طرح دعوی در دادگاه واصل در سال 2019 در برابر پلیس درگیر در Breonna تیلور مرگ ادعا می کند او کینه جو کاشته شواهد


Illustration for article titled Lawsuit Filed in 2019 Against Cop Involved in Breonna Taylor’s Death Claims He Was Vindictive, Planted Evidence

عکس: شاتر

مدنی طرح دعوی در دادگاه واصل سال گذشته در برابر یکی از افسران که در حمله 26 ساله Breonna تیلور Louisville, Ky., خانه در ماه مارس او را متهم کرد که یک کینه جو “کثیف” پلیس که تا به حال هیچ تردیدی در مورد کاشت مواد مخدر در مظنون است.

تبلیغات

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز, Kendrick Wilson واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه مواد مخدر کارآگاه برت Hankison در اکتبر 2019 متهم افسر از اذیت و آزار او و کاشت مواد مخدر در دو عملیات جداگانه بازداشت.

Hankison یکی از سه لویی شهری ماموران در حال بررسی برای بخشی خود را در مارس 13 عکسبرداری از تیلور. Hankison, Sgt. Jonathan Mattingly و افسر Myles Cosgrove خدمت شد “بدون دست کشیدن از” حکم در تیلور را در صفحه اصلی فقط قبل از ساعت 1 صبح شب آنها را به ضرب گلوله ، پلیس ادعا می کنند آنها اعلام کرد حضور خود را در EMT آپارتمان قبل از گرفتن کوب به درب.

تبلیغات

دوست پسر کنت واکر می گوید او فکر مزاحمان شد تلاش برای شکستن به خانه و اخراج یک شات که مجروح Sgt. Mattingly در پا. تیلور شده بود که طبقه بالا خواب به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط افسران. بدون مواد مخدر پیدا شد در آپارتمان او.

2019 شکایت که تنها حاوی ویلسون طرف داستان میسازد سه نوبت جداگانه است که در آن Hankison هدفمند و دستگیر ویلسون در سال 2016 و 2018 “همه از آن سرچشمه در میله که در آن Hankison گاهی اوقات کار به عنوان وظیفه امنیت” می نویسد: ایالات متحده آمریکا امروز:

برای اولین بار بازداشت شد و در سال 2016 در سقف قلع بار زمانی که Hankinson دستگیر ویلسون به ظن حمله. این اتهامات را رد کرد و در ماه نوامبر.

در ژوئن 2018 در خارج از سقف قلع نوار Hankinson دستگیر ویلسون دوباره. دستگیری استناد Hankison نوشت متحده که یک سگ پلیس نشان داد که “حضور مخدر بوی” در ویلسون جیب.

ویلسون خالی و جیب خود را که در آن طرح دعوی در دادگاه گفت: نشان داد آنها موجود تنها پول است.

استناد گفت Hankison بازیافت کیسه های پلاستیکی مشکوک پودر کوکائین بر روی زمین و دستگیر ویلسون.

اما طرح دعوی در دادگاه با استناد به بدن دوربین فیلم گفت: Hankison واقع کیسه “در پیاده رو چند پا دور از جایی که درگیری صورت گرفت.”

“او پس از آن جوک ها با دیگر LMPD افسران در مورد ‘کاشت dope’ زمانی که آقای ویلسون بیان شوک بیش از این محل از این مواد مخدر” کت و شلوار می گوید.

“نیز قابل رویت روی بدن دوربین ناشناس غیر نظامی که شنیده می شود برقراری ارتباط با آقای ویلسون که او را دیدم یک افسر رها کردن مواد مخدر در پیاده رو قبل از او برگرفته و آنها را کت و شلوار می گوید.

چند ماه بعد Wilson, ثبت گزارش در مورد Hankison رفتار به LMPD امور داخلی تقسیم ادعا کرده ناعادلانه هدف قرار دادند. اما ویلسون به حال به قطع شکایت چرا که او هنوز هم تا به حال یک مورد حقوقی در انتظار نداشته قانونی هرزه با او در زمان.

Narcotics Detective Brett Hankison

مواد مخدر کارآگاه برت Hankison
عکس: LMPD

تبلیغات

آن را طولانی نیست قبل از Hankison و ویلسون دوباره ملاقات: فقط یک ماه بعد در یکی دیگر از نوار سالیوان شیر خانه. (با توجه به اشاره است که ویلسون و Hankison تا به حال سابقه خارج از دستگیری از جمله “ارتباط با همان زن است.”)

که در سوم بازداشت Hankison گزارش داد که او تا به حال کشف یک “کیسه بزرگ از پودر کوکائین” با وزن بیش از 5 گرم در ویلسون. اطرافیان را تصویری از دستگیری نشان داد که مواد مخدر کارآگاه “متلک” ویلسون دختر گفتن که “او کاشت ‘پیش بینی’ دوباره” طرح دعوی در دادگاه گفت. از اتهامات عنوان شده علیه ویلسون بودند کاهش یافته است دو ماه بعد, ایالات متحده امروز گزارش.

تبلیغات

ویلسون بود و در واقع بازداشت یک زمان اضافی—یک سال بعد در خانه اش و سلمانی. با توجه به کت و شلوار, لویی مواد مخدر ماموران لگد کردن درب خانه اش و با اشاره سلاح گرم خود در دوست دختر خود را. پلیس به پایان رسید تا تصرف یک تفنگ Wilson قانونی خریداری شده و همچنین به عنوان مجوز خود را و تلفن همراه. در حالی که Hankison نبود یکی از دستگیری افسران که در برخورد Wilson مظنون است که او “یک نقش در صدور این حکم” کت و شلوار می گوید.

اگر چه ویلسون مدعی در دعوی در دادگاه است که درست است که مشکلات در LMPD را در بخش مبارزه با مواد مخدر در حال سیستمیک و بالقوه گسترده است. کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear است به نام برای تحقیقات فدرال به تیلور تیراندازی. هر سه افسران هنوز هم به کار گرفته شده توسط LPMD و اداری وظیفه به عنوان پروب به این پرونده همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de