اجازه اقامت (در) همراه’: تئاتر آپولو و DJ D-خوب خواهد لگد کردن, سیاه, موسیقی ماه با Livestream Dedications [اصلاح]

Category: کیمیا | No comments


(L-R): DJ D-Nice performs on April 1, 2019 in New York City. ; A billboard at Harlem’s Apollo theater reads “Be Well” on April 24, 2020, in New York City.

(L-R): DJ D-Nice انجام در تاریخ 1 آوریل 2019 در شهر نیویورک است. ; یک بیلبورد در هارلم را در تئاتر آپولو می خواند “خوبی” در آوریل 24 سال 2020 در شهر نیویورک است.
عکس: Slaven آزاده نامداری (گتی ایماژ برای HBO), دیوید دی Delgado (گتی ایماژ)

خرداد نزدیک است و این بدان معناست که آن زمان به جشن می گیرند و در عین حال یکی دیگر از سیاه و سفید موسیقی در ماه است. ما ممکن است گیر کرده در داخل اما دا Rona متوقف نخواهد شد هیچ نشان می دهد!

تبلیغات

به عنوان بخشی از یک ماه جشن به نام آپولو صداهای تئاتر آپولو ارائه “اجازه اقامت (در) همراه: سود برای حمایت از تئاتر آپولو” با هنرمندان مهمان اجرای آهنگ توسط آپولو افسانه مانند Stevie Wonder, Patti LaBelle, B. B. King, و بیشتر. آن دسته از هنرمندان مهمان هنوز hush-hush, در حال حاضر, اما آنچه که ما انجام می دانم این است که DJ D-خوب خواهد شد شروع ماه با میزبانی خود را محبوب باشگاه قرنطینه در Instagram زنده کانالبا یک ویژه تعهد به تئاتر آپولو در تاریخ 1 ژوئن. D-Nice در حال حاضر دارای یک رابطه با تئاتر به عنوان DJ خدمت آن سود سالانه به مدت هشت سال.

هر آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشه های ماه رویداد است که “بخشی از غیر انتفاعی تئاتر کمپین به افزایش 4 میلیون دلار در بخش پشتیبانی برای حفاظت از یاد موسسه آینده پس از لغو بی سابقه بیش از 100 برنامه.” به علاوه بخشی از منابع مطرح شده نیز مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به میکرو-اعطای ابتکار برای کسب و کارهای کوچک محلی.

تبلیغات

“برای بیش از هشت دهه تئاتر آپولو قدرت و حالت ارتجاعی شده اند به عنوان ثابت به عنوان استعداد در ما مراحل اما مانند سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان مواجه هستیم بی نظیر چالش است. فوری بودجه اضافی بسیار مهم برای ما در این زمان و من فوق العاده ممنون سخاوتمندانه اهدا کنندگان و دوستانی که حمایت از تئاتر پس ما بسته درب ما در ماه مارس” Jonelle Procope, آپولو, تئاتر, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “من امیدوارم که این آنلاین, جشن, الهام بخش مردم در سراسر جهان به گرد هم می آیند و لذت بردن از تلفن های موبایل از آپولو و همچنین حمایت از تئاتر ماموریت به قهرمان سیاه, فرهنگ و هنر آفریقایی. از طریق چنین سخاوت ما قادر خواهد بود به بازگشت به طور مستقیم به جنب و جوش هارلم جامعه است که پشتیبانی ما برای سال های بسیاری است.”

“موسیقی یکی از جهان پایدار هدیه و قدرت خود را به وصل تبدیل و درمان همواره در مرکز صحنه در آپولو” Kamilah فوربس تئاتر آپولو تهیه کننده اجرایی شده است. “اگر چه ما در مرحله, باقی می ماند, تاریک, آپولو صدا شده است هرگز بیشتر پر جنب و جوش و ممنون میشم به DJ D-خوب برای به اشتراک گذاری آن و به گیبسون برای حمایت خود را در کمک به ما تقویت موسیقی ما موسیقی متن فیلم, در حالی که همچنین افزایش بودجه برای تئاتر و همسایگان ما در هارلم.”

نگه داشتن چشم خود را پوست کنده چون ماه را خاص تر رفتار به عنوان بخشی از آپولو صدا مانند “هرگز قبل دیده می شود عکس و تصویری از آپولو تئاتر Archives سیاه موسیقی هفته معلم و منابع راهنما و ویژه مکالمات با آپولو هنرمندان است.”

تبلیغات

“اجازه اقامت (در) همراه: سود برای حمایت از تئاتر آپولو” آغاز خواهد شد ژوئن 2 در 7:30 p. m. ET خواهد شد و جریان زندگی می کنند در apollotheater.org.

اصلاح: 5/18/2020, 5:03p.m. همکاران: نسخه قبلی این مقاله به ذکر است که DJ D-خوب خواهد بود DJ-ing در “اجازه اقامت (در) همراه: سود برای حمایت از تئاتر آپولو” رویداد با این حال او خواهد شد در واقع میزبانی خود باشگاه قرنطینه خود را در پلت فرم خواهد شد و اختصاص به تئاتر آپولو. داستان به روز شده است تا منعکس کننده اطلاعات صحیح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>