مترو شهرستانهای صرف حدود 5 میلیون دلار برای اجاره اتاق های هتل ها به عنوان پناهگاه های اضطراری

Category: کیمیا | No comments

مترو شهرستانهای صرف حدود 5 میلیون دلار برای اجاره اتاق های هتل ها به عنوان پناهگاه های اضطراری برای محافظت از بی خانمان ها و دیگر افراد آسیب پذیر از گسترش COVID-19.

قراردادها و فاکتورها به دست آمده از طریق سوابق درخواست ها نشان می دهد یک بخش-های-شهرستان گریخته از تلاش برای پیدا کردن و پرداخت برای مسکن و حمل و نقل مواد غذایی و سایر خدمات برای صدها نفر از unsheltered مردم در هفت شهرستان مترو همه در عرض چند هفته.

“این بحران را مشتعل یک ضرورت در به همین دلیل افراد نباید زندگی در جمع تنظیمات” گفت: Chris Michels, مدیر مسکن ثبات و فرصت برای سازمان های خیریه کاتولیک. “از آن شده است یک گردباد.”

مقامات شهرستان ها هم می گویند مقیاس و سرعت اضطراری پناه تلاش است بر خلاف هر در حافظه اخیر است.

“این واقعا بی سابقه بوده است” گفت: Dan روگان, دستیار, شهرستان Hennepin مدیر. شهرستان است که “نه به طور سنتی در کسب و کار هتل و ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید در آن است.”

با روشن برای پایان دادن به این بیماری همه گیر در بینایی و نیاز به سرپناه و تنها انتظار می رود به رشد — مقامات شهرستان در حال تلاش برای تعادل نیاز به حفاظت از ساکنان آسیب پذیر از یک بیماری بسیار مسری در برابر محدودیت های استفاده از پول برای هزینه مسکن موقت است.

“این برای ما مهم است به خانه این خانواده ها و نگه داشتن آنها را امن” گفت: سارا تریپل برنامه ریزی و برنامه نویسی مدیر برای Washington County Community بخش خدمات. “این است که قطعا گران تر از مدل و بنابراین من فکر می کنم ما نوع از داشتن مکالمه مداوم در مورد چگونه ما برای محافظت ساکنان و همچنین از لحاظ مالی پاسخگو برای ما ساکنان دیگر نیز هست.”

در شهرستان واشنگتن مانند دیگر مترو شهرستانهای تقاضا برای اتاق های هتل دارای رشد قابل ملاحظه ای در طول بیماری همه گیر. Washington County تا به حال حدود 20 اتاق های هتل رزرو در هفته گذشته در مقایسه با حدود چهار هر ماه قبل از COVID-19.

رمزی شهرستان اجاره اتاق برای 138 نفر در بین قاره ای, St. Paul Riverfront و تعطیلات مسافرخانه در مرکز شهر سنت پل. شهرستان خواهد شد نیاز به حدود 300 اتاق های هتل برای دیدار با هدف کاهش آن پناهگاه جمعیت حداقل نصف و در حال حاضر در حال مذاکره اضافی قرارداد.

“ما در حال آماده کردن خود برای دیدن گسترش قابل توجهی طی دو هفته آینده در تعدادی از هتل ها و تعدادی از دسترس تخت” گفت: شهرستان, مدیر, Ryan اوکانر.

در Hennepin County, کمیسیون می تواند رای به عنوان به زودی به عنوان روز سه شنبه به حرکت به جلو با خرید هتل به جای پنج کل هتل های این شهرستان است که در حال حاضر اجاره.

شهرستان انتظار به صرف حدود 4.7 میلیون بین ماه های مارس و پایان مارس به پناهگاه بیش از 800 نفر در هتل ها. که حدود 2.4 میلیون دلار صرف خواهد شد در ماه مه و هزینه های ماهانه است که انتظار می رود به افزایش است.

برخی از هتل ها استفاده می شود به پناهگاه افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 یا در انتظار نتایج آزمون. دیگران در حال استفاده می شود به کاهش ظرفیت پناهگاه و کمک به افرادی که در معرض خطر برای منزوی کردن قبل از آنها قرارداد این بیماری است.

بر خلاف بسیاری از دیگر مترو شهرستان Hennepin را منتشر کرده است نام این هتل این است که کار با, و گفت که از آن می ترسید انجام می دهند تا شناسایی دریافت کنندگان کمک های دولتی و یا افرادی که آزمایش مثبت برای این بیماری است. یکی از بزرگترین قراردادها می پردازد ناشناخته هتل حدود 1.3 میلیون به ارائه اتاق و غذا برای 200 نفر از طریق ژوئن 29.

اوایل تلاش به خانه مردم در هتل متمرکز بوده و در افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. مترو مسئولان شهرستان گفت: مردم در حال آمدن از طیف وسیعی از مکان های از جمع پناهگاه به تخت بیمارستان. برخی از اند نیمکت-رقص و یا زندگی در خارج.

دامنه و قیمت پناه تلاش متفاوت در سراسر منطقه مترو.

در شهرستان اسکات که در حدود یک دهم جمعیت و حتی کوچکتر کسری از COVID-19 موارد Hennepin County — 259 موارد نسبت به 5,409 موارد و از دوشنبه — مقامات هنوز به جای هر کسی که تا 15 اتاق در Fairfield Inn & Suites در شاکپی.

از 18 خانواده هایی که کارور کانتی قرار داده شده در هتل ها و ده ها زندگی می کنند در چسکا سوپر 8. این هتل دارای رابطه معنیداری با شهرستان از دسامبر زمانی که مدیر سانا چیمه گفت که او متقاعد مالک به اجاره اتاق به شهرستان پس از جن رومرو شهرستان واحد مسکن سرپرست نزدیک شدن او با یک درخواست برای یک نرخ تنزیل برای زمستان پناهگاه.

“من به او توضیح داد که اتاق خود را خالی هستند به هر حال” چیمه گفت. “حتی اگر او را به ما کمی پول فقط تصور کنید که چقدر مردم را به کمک و صورتحساب خود را پرداخت خواهد شد.”

رومرو گفت: اتاق ها در سوپر 8 و دو هتل دیگر که در این شهرستان کاهش یافته است به نام میانگین 50 دلار و یک شب.

به دلیل نیاز به سرپناه اضطراری به وجود آمد به سرعت و فوری استان ها باید نیاز به موضوع قرارداد سریعتر از آنها به طور معمول خواهد بود — گاهی اوقات دور زدن معمولی عمومی تصویب فرآیندهای.

در آغاز همه گیر بسیاری از هتل ها حاضر به اجاره به Hennepin County, بنابراین مقامات وجود دارد امضا با اولین هتل است که روگان گفت.

به عنوان stay-at-home سفارشات رفت و به جای و سفر یافت بیشتر هتل های ابراز علاقه به همکاری با شهرستان تا مقامات را آغاز کرده اند که خواهان اطلاعات از چندین کسب و کار روگان گفت.

به عنوان هزینه های ادامه به افزایش مترو شهرستانهای استان در حال تبدیل شدن به دولت و مقامات فدرال برای کمک. بیشتر در حال پرداخت پول برای هتل ها حداقل در بخشی از یک ماه به ماه کمک مالی از Minnesota Department of Human Services’ از فرصت های اقتصادی.

دفتر اتحاد $26.5 میلیون دلار در دسترس برای کمک به قبایل دولت های محلی و سازمان های غیر انتفاعی خود را گسترش ظرفیت پناهگاه, خرید بهداشت و لوازم و کارکنان بی خانمانی برنامه های. که آن را داده تنها بیش از $9.5 میلیون حدود 3.5 میلیون دلار که رفته به شهرستانهای استان است.

آخر هفته گذشته قانونگذاران دولت اختصاص داده اضافی 7.2 میلیون دلار برای کمک به, استان ها و قبایل ارائه اضطراری جداسازی فضاهای با این هدف است که برخی از این پول در نهایت می تواند بازپرداخت توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

 

اصلاح: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده Hennepin شهرستان های اخیر هزینه های بالغ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>