مهاجر در ادامه به 7 کارگران می میرند در دو جداگانه حوادث

Category: کیمیا | No comments

تراژدی یک بار دیگر رخ داد مهاجر کارگران به عنوان هفت کارگر کشته شدند در دو عملیات جداگانه حوادث در سراسر کشور در روز سه شنبه.

یک کامیون حامل کارگران مهاجر لغو در جانسی-میرزاپور بزرگراه خروج سه نفر کشته و 17 نفر دیگر زخمی شدند به گفته پلیس در روز سه شنبه.

این حادثه صورت گرفت در اواخر دوشنبه شب در Mahuva عبور در اوتار پرادش را مہوبا منطقه, SP, مہوبا مانی لعل یدلایمخیرات patidar گفت: در روز سه شنبه.

این کارگران آمده بود و از دهلی نو و تا به حال سوار این کامیون در نزدیکی Harpalpur همراه تا MP, مرز, SP گفت. کامیون لغو به یک خندق کنار جاده ای پس از یک تایر پشت سر هم و کشتن سه زن در نقطه SP گفت.

مرحوم بودند سن بین 30 و 38 سال است. مجروح شده اند بستری در یک بیمارستان دولتی.

در ضمن سه مهاجر کارگران و busdriver کشته و 22 نفر دیگر مجروح پس از وسیله نقلیه خود را ضربه ثابت کامیون در ماهاراشترا یوتمل منطقه در ساعات اولیه روز شنبه یک مقام پلیس گفت:.

حادثه در محل Kolwan ایجاد کرد حدود 3.30 هستم زمانی که اتوبوس در راه از سولاپور به ناگپور ایستگاه راه آهن که در آن کارگران قرار بود به هیئت مدیره Shramik قطار ویژه خود را برای رسیدن به مکان های مادری در Jharkhand اضافی سرپرست پلیس Noorul حسن گفت.

راننده اتوبوس از دست داده کنترل چرخ زیر که به خودرو ضربه ثابت کامیون که حامل مواد ساخت و ساز جاده, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>