لورن تامپسون احساس پیشامد زمانی که او آموخته است که در هفته گذشته است که در ایالت مینه سوتا بود عقب محدودیت به معنای آهسته گسترش این رمان coronavirus.

برای Thompson, 32 که متولد مبتلا به فلج مغزی است و بیشتر مستعد ابتلا به عفونت های اجتماعی-دورى قوانین بود که در نیروی از اوایل ماه مارس ارائه شده برخی از اطمینان که او مراقبان خواهد آورد این ویروس به خانه اش.

“در بسیاری از راه های من کمتر احساس امن” از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz سست اقامت خود-صفحه اصلی سفارشات گفت: تامپسون است که عمدتا جدا شده و در خانه پدر و مادر در بروکلین پارک از همه گیری آغاز شد. “زندگی من همان است اما کسانی که در حال کمک به من هستند و در مورد و اجتماعی که بدان معنی است که من خطر عفونت بالا می رود.”

تصمیم Walz برای شروع تدریجی بازگشایی اقتصاد — و اجازه دهید به Minnesotans ترک خانه بیشتر به ارمغان آورده است کمی راحتی به بسیاری از دولت بیشتر ساکنان آسیب پذیر از جمله افراد مسن و افراد معلول است. برای این گروه زندگی می رود بسیار مشابه به عنوان قبل از به جز در حال حاضر خود را در شبکه امنیت اجتماعی پاره شده است. شدید جداسازی که همراه با این بیماری همه گیر است به احتمال زیاد باقی بماند برای بزرگسالان در معرض, در بخشی به دلیل آرام قوانین به آنها صدق نمی کند.

این فرمان اجرایی صادر شده در هفته گذشته به چراغ سبز برای بسیاری از کسب و کار به بازگشایی شده است. در همان زمان دستور به شدت خواست “در خطر افراد” از جمله مردم بیش از سن 65 سال و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی را در خانه باقی می ماند. “روشن است از این [اجرایی] منظور آن است که افراد معلول را به صبر طولانی برای لذت بردن از آزادی به عنوان هر کس دیگری گفت:” روبرتا Opheim دولت بازرس برای سلامت روانی و معلولیت رشدی.

وضعیت موجود شده است و به چالش کشیدن برای این جمعیت است.

در ماه مارس ناتوانی ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور آغاز شد سازندگان: روز و مراکز اشتغال در پاسخ به همه گیر ترک هزاران نفر از مردم با جسمی و معلولیت رشدی در تلو تلو خوردن. حتی با اقدامات اضطراری در این روز مراکز بسته باقی می ماند. به عنوان یک نتیجه, حدود 30,000, مینه سوتا, بزرگسالان با معلولیت شده اند قطع از یک جایی برای رفتن در طول روز برای تعامل اجتماعی آموزش فنی و حرفه ای و سایر خدمات است.

این انجمن که نشان دهنده روز ارائه دهندگان خدمات گفت: آنها شده اند در انتظار برای راهنمایی از دولت جدید پروتکل های ایمنی, اما آن می تواند چند ماه قبل از بزرگتر مراکز که در خدمت مردم با پیچیده تر نیاز می توانید بازگشایی شده است. برخی ممکن است وگفتند اگر آرامش اجتماعی-دورى قوانین منجر به افزایش COVID-19 موارد چیزی کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند ممکن است اتفاق می افتد.

“این می تواند مدت زمان طولانی قبل از زندگی به حالت عادی برمی گرداند برای مردم ما حمایت” گفت: Julie Johnson, رئيس جمهور از مینه سوتا سازمان برای Habilitation و توانبخشی (MOHR) که نشان دهنده بیش از 100 روز ارائه دهندگان خدمات در سطح ایالت.

برخی از ارائه دهندگان خدمات شده اند گرسنگی از بودجه برای تا زمانی که آنها به طور دائم بسته شدن درهای خود را. هفته گذشته مثلا نجات ارتش اعلام کرد که بسته شدن در روز فعالیت مرکز در مپلوود به دلیل پایدار کمبود بودجه. این تصمیم را ترک کرده است بین 30 تا 35 سالمندان مبتلا به مزمن جسمی و شناختی معلول بدون مقصد در طول روز برای تعامل اجتماعی و ورزش و کتاب مقدس درس و فعالیت های دیگر.

“با از دست دادن درآمد و هزینه های اضافه شده جدید برنامه های مورد نیاز ما فقط نمی تواند پیدا کردن یک راه برای این برنامه از نظر مالی امکان پذیر است در COVID-19 عصر داد.” سرهنگ Lonneal ریچاردسون فرمانده سپاه رستگاری شمالی را بدست آورد.

از جمله تعطیلی می upend زندگی اعضای خانواده که اغلب تکیه بر چنین مراکز به عنوان یک مهلت از ارائه round-the-clock مراقبت.

لیندا Christensen, از, East St. Paul, گفت: او ثبت نام خود را از 84 سال در ارتش نجات مرکز در تابستان گذشته و پس از او مبتلا به بیماری آلزایمر است. مرکز ارائه یک سطح از “روانی و معنوی تحریک” که کریستنسن گفت که او نمی تواند ارائه در خانه. در حال حاضر که آن را بسته کریستنسن به نگه داشتن چشم در او به طور مداوم برای اطمینان از او ندارد و سرگردان است. خستگی راه در.

“من احساس می کنم دروازه بسته شده است برای ما و این باقی مانده بسته” کریستنسن گفت. “آرامش بخش از [stay-در-خانه] قوانین تغییر نمی کند زندگی برای ما است.” او افزود: “اگر هر چیزی ممکن است آن را بدتر. اگر من coronavirus چون مردم اجازه گارد خود را پس از آن که در حال رفتن به مراقبت از شوهر من?”

انزوا باقی مانده است یکی دیگر از منبع اصلی نگرانی است. حتی قبل از coronavirus وارد در مینه سوتا, بزرگسالان پرورش-مراقبت از امکانات و سازمان های مراقبت در منزل در سراسر کشور در تلاش بودند با کمبود کارکنان پشتیبانی. آن کمبود را بدتر کرده اند در بخشی به دلیل کارگران شده اند و ترس از آلوده شدن در این خانه. به عنوان یک نتیجه بسیاری از مردم در خانه هیچ کس به آنها را به جامعه طرفداران می گویند.

از ماه مارس مینه سوتا قانون از کار افتادگی مرکز دریافت کرده است یک افزایش شدید در گزارش از گروه ساکنان خانه شکایت از انزوا و گفت: Dan استوارت, مرکز حقوقی مدیر. در برخی موارد سالم ساکنان این خانه ها دستور داده شده است به ماندن در اتاق خود در نقض حقوق مدنی خود, او گفت:. در یک مورد یک گروه خانه ساکن شد و مانع از رفتن به محل کار حتی اگر کسی تا به حال یک کار ضروری Stewart گفت. و تسهیلات اغلب ساخته شده برای خانواده ها به مراجعه کنید.

“درها بسته است که نیازی به بسته” استوارت گفت. “به طور کلی ما رو همان سن-پیر پرسش از چگونه به تعادل حقوق بسیاری با حقوق چند.”

در حال حاضر تامپسون فقط می خواهد به بازگشت به خانه. پس از همه گیر ضربه ناگهانی کمبود مراقبان ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او را به ماندن در پشتیبانی آپارتمان در چمپلن بنابراین او رفت با پدر و مادر خود را. تامپسون خواب در همان اتاق او به عنوان یک کودک, احاطه شده توسط حیوانات و رنگ آمیزی کتاب که او لذت می برد به عنوان یک سه ساله.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم به عقب در اینجا” تامپسون گفت: از دوران کودکی خود را ، “این هر دو آرام و بی دست و پا در همان زمان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de