مدرن coronavirus واکسن آزمایشی را نشان می دهد امیدوار کننده نتایج اولیه

Category: کیمیا | No comments

اولین coronavirus واکسن به آزمایش می شود در افراد به ظاهر سالم و قادر به تحریک پاسخ ایمنی در مقابل عفونت های تولید کننده مدرن اعلام کرد دوشنبه ارائه تلالو امید به یک جهان از جان گذشته, راه هایی برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

این یافته های اولیه در هشت افرادی که هر یک از دریافت دو دوز از این واکسن آزمایشی باید در حال حاضر تکرار شود در مراتب بزرگتر آزمون در صدها و پس از آن هزاران نفر از مردم برای پیدا کردن اگر این واکسن می تواند در جهان واقعی است. مدرن فناوری مربوط به مواد ژنتیکی از ویروس به نام mRNA است نسبتا جدید است و هنوز به تولید هر گونه تایید واکسن.

امیدوار کننده اولیه اخبار فرستاده مدرن سهام افزایش بیش از 25% در بعد از ظهر دوشنبه و کمک به درایو وال استریت به بهترین روز خود را در شش هفته. سهام نیز برداشته با اظهارات فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول که بانک مرکزی ادامه خواهد داد برای حمایت از اقتصاد و بازار.

معاملات در روز دوشنبه بود و همه از ویژگی های یک رالی با تمرکز بر چشم انداز برای بازگشت به حالت عادی: S&P 500 با افزایش بیش از 3%; سهام معیار در اروپا شد 4-6 ٪ بالاتر و قیمت نفت نیز افزایش یافت. در میان بهترین نوازندگان در S&P 500 شد مربوط به سفر شرکت های, مانند, United Airlines, Expedia و ماریوت بین المللی است.

با آب و هوای گرم و دولت پس از دولت شروع به بلند مستند محدودیت های آمریکایی ها مشتاق به دست آوردن مجدد آزادی خود را به فروشگاه بروید به ساحل و لذت بردن از کافه ها و رستوران ها. هنوز هم بیش از 1000 نفر بیشتر روزهای هفته گذشته در ایالات متحده است.

واکسن در حال حاضر دیده می شود به عنوان بهترین و شاید تنها امید برای متوقف کردن و یا حتی کاهش یک بیماری است که بیمار نزدیک به 5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته 315,000 و قفل کردن کل کشور فلج اقتصادی ،

ده ها تن از شرکت ها و دانشگاه ها در حال عجله برای ایجاد coronavirus واکسن و آزمایش های انسانی در حال حاضر آغاز شده برای تولید کنندگان مختلف از جمله Pfizer و آلمانی آن شریک BioNTech این شرکت چینی CanSino و دانشگاه آکسفورد است که کار با AstraZeneca.

کارشناسان معتقدند که ضروری است برای توسعه واکسن های متعدد به دلیل فوری جهانی نیاز به میلیاردها دوز را دور افتادن ظرفیت تولید هر یک تولید کننده. اما نگرانی گسترده در میان دانشمندان که با عجله می تواند سازش ایمنی و در نتیجه یک واکسن است که کار نمی کند و یا حتی به ضرر بیماران.

پتانسیل قدرت مدرن را mRNA رویکرد به ساخت واکسن است که آن را با استفاده از چارچوب ژنتیکی است که می تواند به سرعت اقتباس شده برای هر ویروسی را انتخاب کنید. این شرکت گفته است که این اقدام در یک شتاب جدول زمانی با مرحله دوم آزمون شامل 600 نفر به زودی آغاز و فاز سوم را آغاز و در ماه جولای که شامل هزاران نفر از افراد سالم است. غذا و دارو به Moderna رفتن پیش در این ماه برای مرحله دوم.

اگر این آزمایشات به خوبی برخی از دوز از واکسن می تواند در دسترس برای استفاده گسترده تا پایان سال جاری یا اوایل سال 2021 دکتر تل Zaks, مدرن افسر ارشد پزشکی در مصاحبه ای گفت:. “ما در حال انجام بهترین های ما به آن را به عنوان بسیاری از میلیون ها نفر به عنوان امکان پذیر است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که یک واکسن در دسترس خواهد بود قبل از پایان این سال است. پیش بینی خود را پشتیبانی شده توسط Karrar Slaoui تازه منصوب رهبر عملیات در پیچ و تاب سرعت دولت را تلاش برای سرعت واکسن توسعه است. در یک جلسه مطبوعاتی هفته گذشته Slaoui یک عضو سابق مدرن هیئت مدیره که استعفا داد و هنگامی که او در زمان خود دولت جدید پست گفت که او تا به حال دیده تحقیقات مقدماتی داده است که او را متقاعد کرد که یک واکسن می تواند ایجاد شده توسط پایان سال است. او تشخیص داده است.

همچنین روز شنبه, Caitlin Oakley سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی تایید کرد که Slauoi خواهد divest خود را مدرن گزینه های سهام به ارزش حدود 10 میلیون دلار در روز سه شنبه. Oakley اضافه شده که Slauoi خواهد کمک به تحقیقات سرطان افزایش ارزش سهام خود را تا به حال تعلق از پنجشنبه گذشته تا روز سه شنبه فروش. قیمت سهم بسته در 80 دلار در روز دوشنبه دلار 64.56 پنج شنبه گذشته اضافه کرد 2.4 میلیون دلار به ارزش گزینه های خود را.

در یک میز گرد با مدیران رستوران در کاخ سفید در روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این یک روز بسیار بزرگ, درمان عاقلانه و واکسن عاقلانه” و اشاره کرد که بازار برداشته شد با مواد مخدر خبر داد.

مدرن تولید این واکسن با همکاری موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, موسسه است که به ریاست دکتر Anthony Fauci و منجر شده است آزمایش های بالینی. بخشی از موسسه ملی بهداشت سازمان است که درگیر در تحقیق بر روی سایر تجربی coronavirus واکسن. مدرن و Johnson & Johnson باید هر یک از دریافت حدود یک و نیم میلیارد دلار از دولت آمریکا به سرعت توسعه یک واکسن.

مردم واکسینه مدرن در فاز 1 مطالعه توضیح داده شد دوشنبه داوطلب سالم در سنین 18-55. خود سیستم ایمنی بدن آنتی بادی ساخته شده بودند که پس از آن تست شده در سلول های آلوده در آزمایشگاه و قادر به متوقف کردن ویروس از تکرار — کلید مورد نیاز برای یک واکسن موثر. این سطح از کسانی که به اصطلاح خنثی سازی آنتی بادی همسان و یا بیش از سطوح موجود در بیمارانی که بهبود پس از ابتلا به ویروس در جامعه است.

دکتر مارک J. Mulligan, مدیر NYU Langone واکسن مرکز به نام مدرن یافته “بسیار دلگرم کننده است.” او افزود: “این تعداد از شرکت کنندگان اما به نظر می رسد واقعا خوب شروع می شود.” مولیگان بود که در اوایل تست اما انتظار می رود برای شرکت در یک مرحله بعد از مدرن واکسن پژوهش است.

مدرن اولیه مرحله از تست فاز 1 است و در ادامه در دو گروه سنی — 55-70 و 71 و بیش — در حال حاضر ثبت نام برای تست واکسن. این شرکت اشاره نمی کند طرح شامل کودکان در آن مطالعات و پاسخ نمی دهند به پرس و جو در مورد آن را در زمان برای انتشار. اما مولیگان گفت که آزمون در کودکان اغلب با تاخیر تا یک واکسن امن نشان داده شد در بزرگسالان جوان است.

واقعی داده ها از آزمون های اولیه منتشر نشده و یا به اشتراک گذاشته علنا اما ارائه شده به سازمان غذا و دارو که نمی دیدگاهها برای محاکمه هنوز هم در حال پیشرفت است. این شرکت گفت که امیدوار به اطلاعات در دسترس عموم در این تابستان.

دو عکس چهار هفته از هم جدا هستند به احتمال زیاد به نیاز به این معنی که با این حال بسیاری از دوزهای تولید می شود تنها نیمی از این تعداد از مردم می توانند واکسینه شوند.

مدرن گفت که آزمایش های اضافی در موش هایی که واکسینه شدند و سپس آلوده یافت می شود که این واکسن می تواند در جلوگیری از ویروس از تکرار در ریه های خود را و که این حیوانات تا به حال در سطوح خنثی سازی آنتی بادی قابل مقایسه با کسانی که در افرادی که واکسن دریافت.

سه دوز واکسن مورد آزمایش قرار گرفتند: متوسط و بالا. این نتایج اولیه براساس آزمون از کم و متوسط دوز. تنها عوارض جانبی در آن دوزهای بودند قرمزی و درد در یک بیمار بازو که در آن شات داده شد.

اما در بالاترین دوز سه بيمار تب و دردهای عضلانی و سردرد Zaks گفت که نشانه رفت و پس از یک روز.

اما با دوز بالا است و در حال حذف از مطالعات آینده نه چندان زیاد به دلیل عوارض جانبی اما از آنجا که دوزهای پایین تر به نظر می رسد به خوبی کار کند که با دوز بالا مورد نیاز است.

“کاهش دوز بیشتر واکسن ما قادر خواهید بود برای ایجاد” Zaks گفت.

او افزود: “تقاضا در حال رفتن به دور افتادن عرضه, بنابراین من فکر می کنم وجود یک تعهد اخلاقی برای رفتن با کمترین دوز شما می توانید بنابراین شما می توانید به عنوان بسیاری واکسن به عنوان امکان پذیر است.”

این شرکت مستقر در کمبریج ماساچوست یک واکسن-ساخت تسهیلات در این نزدیکی هست در نوروود و به تازگی اعلام کرد در 10 سال همکاری با سوئیس قرارداد داروسازی Lonza به تولید تا 1 میلیارد دوز در سال برای توزیع در سراسر جهان اگر واکسن موفق ثابت می کند. Zaks گفت: مدرن بود و همچنین کار با دیگر واکسن سازان در ایالات متحده به مقیاس تولید.

مدرن با استفاده از مواد ژنتیکی — messenger RNA — به واکسن و این شرکت نه دیگران در مراحل مختلف توسعه از جمله چند برای ویروس ها است که باعث بیماری های تنفسی. اما هیچ واکسنی ساخته شده با این تکنولوژی هنوز به بازار نرسیده است.

کار جدید کروناویروس در ماه ژانویه آغاز شده به عنوان به زودی به عنوان دانشمندان چینی نوشته شده ژنتیکی آن دنباله روی اینترنت. محققان در مدرن و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شناسایی بخشی از توالی که کدهای یک spikelike پروتئین بر روی سطح ویروس متصل به سلول های انسان کمک به این ویروس برای حمله به آنها را.

ایده پشت مدرن این واکسن را تزریق mRNA برای بخشی از سنبله پروتئین و آن را به سلول های یک فرد سالم که پس از آن به دنبال آن آموزش و میل لنگ از ویروسی پروتئین است. که پروتئین باید به عنوان یک پرچم قرمز برای سیستم ایمنی بدن و تحریک کننده آن را به تولید آنتی بادی است که به جلوگیری از عفونت با مسدود کردن عمل سنبله اگر فرد در معرض ویروس.

“فن آوری های جدید ژنتیکی برای ایمن سازی سریع و تولید محصول است که بسیار قوی در تولید پاسخ های ایمنی” مولیگان گفت. “امروز RNA نتایج تایید می کنند که پتانسیل بسیار زیادی وجود دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>