نانسی پلوسی می اندازد بسته محرک به اندازه سایه در جمهور, تماس مغلوب ساختن پیشی جستن ‘چاق’


Illustration for article titled Nancy Pelosi Throws Stimulus Package-Sized Shade at President, Calls Trump ‘Morbidly Obese’

عکس: اولیویه DOULIERY (گتی ایماژ)

جهانی را تصور کنید که در آن رئیس جمهور ادعا می کند به مصرف دارو و هیچ کس او را باور. جهانی را تصور کنید که در آن پزشکی که رئیس جمهور ادعا می کند به در نظر گرفتن به طور بالقوه می تواند مرگبار و در عین حال او نمی خواهد متوقف دروغ گفتن در مورد در نظر گرفتن آن است. جهانی را تصور کنید که در آن همان است که رئیس جمهور می خورد تن از مک دونالد و نمی سفارش سیب زمینی سرخ کرده. و حتی اگر شما تصور این جهان آن را هنوز هم در مقایسه با رنگ پریده به bizzaro یکی از ما در حال زندگی در جایی که رئیس جمهور ادعا می شود مصرف هیدروکسی کلروکین و به معنای واقعی کلمه هیچ کس او را باور.

تبلیغات

روز دوشنبه تهمت فقط به طور تصادفی spouted در یک کنفرانس مطبوعاتی که او شده است در نظر گرفتن مالاریا مواد مخدر به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus. حتی غذا و داروی آمریکا هشدار داده است در برابر این ایده و این صرفا نظارتی در سراسر بد مواد مخدر ایده های. وقتی پرسیده شد که چه شواهد و مدارک او را برای خوردن یک دارو نشان داده است که بسیار وعده کمی در جلوگیری از coronavirus رئیس جمهور تا به حال به معنای واقعی کلمه هیچ چیز قانع کننده می گویند.

تبلیغات

“در اینجا من شواهد: من یک مقدار زیادی از مثبت و تماس در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تپه گزارش. “تا کنون من به نظر می رسد خوب است.”

بعد همان روز مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) خواسته شده بود در مورد رئیس جمهور مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus و او شانس خود را به پرتاب تمام سایه در سایه مزارع رئيس جمهور در راه است.

“من می خواهم به جای او نمی تواند چیزی را که بوده است مورد تایید دانشمندان به خصوص در گروه سنی خود و در خود باید ما می گویند وزن, گروهی, چاق, آنها می گویند,” پلوسی گفت: در طول یک ظاهر در سی ان ان Anderson Cooper 360.

“من فکر می کنم که آن را یک ایده خوب,” او گفت:.

چگونه هر دو پلوسی و کوپر نگه داشته و راست چهره فراتر از من است. شاید آنها فقط حرفه ای تر از من خواهد بود اما من شنیده بود پلوسی تماس مردی که دروغ در مورد وزن خود را چاق و من آن را از دست داد.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن دکتر ادعا می کند او را در اطراف 243میزبان بیش از در صبح جو معتقدند او نزدیک به 300 پوند اما در هر صورت نسبت ناروا می داند که یک کراوات پنهان همه. مرد چاق مدفوع بارها ادعا کرد که هیدروکسی کلروکین تعویض بازی است و حتی خریداری فلوریدا به اندازه استخر پر از دارو برای اضافه کردن به آمریکا ذخایر گه ما لازم نیست. در حال حاضر وجود دارد 400,000 Flowbee haircutting ماشین آلات و 100,000 جست و خیز خود را نیز در این ذخایر.

رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-n. y.) نیز باور نمی مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن این گه و به نام تصمیم خود را بی پروا.

تبلیغات

“من می دانم که او گفت: او در حال شکل گرفتن آن است که آیا او یا نه بی پروا بی پروا بی پروا. آن را می دهد مردم امید کاذب است مردم برای جلوگیری از واقعی پزشکی توجه و در واقع می تواند باعث شود که آنها مشکل است. آن است که فقط خطرناک چه او” شومر گفت: در MSNBC.

فقط در ماه گذشته FDA هشدار داد که هیچ کس نباید این دارو را مصرف خارج “از یک بیمارستان یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ریتم قلب مشکلات است.”

تبلیغات

در عین حال به نوعی تهمت و رئیس جمهور پزشک به درخشان نتیجه رسید که رئیس جمهور باید از مصرف این دارو به عنوان یک اقدام پیشگیرانه (به جز او را کاملا نمی مصرف مواد مخدر است.)

“مشاوره با ما inter-agency همکاران و کارشناسان موضوع در سراسر کشور, من همچنان به نظارت بر شمار مطالعات بررسی پتانسیل COVID-19 درمانی و من پیش بینی به کارگیری همان به اشتراک گذاشته پزشکی تصمیم گیری مبتنی بر شواهد در دست در آینده” نوشت: انتخابات ریاست جمهوری پزشک شان کانلی که یا یک ادم سفیه و احمق و یا دروغگو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de