ویدیو جدید نشان می دهد Ahmaud Arbery مورد آزار و اذیت توسط پلیس در سال 2017; خانواده می خواهد که ثبت Arbery کشته شدند


Illustration for article titled New Video Shows Ahmaud Arbery Being Harassed by Police in 2017; Family Wants Man Who Recorded Arberys Death Arrested

عکس: Sean Rayford (گتی ایماژ)

یکی دیگر از ویدئو های منتشر شده در مورد Ahmaud Arbery و متاسفانه آن را به تصویر می کشد یک چرخه از آزار و اذیت شناخته شده همه به خوبی توسط مردان سیاه و زنان در این کشور است.

تبلیغات

با توجه به آسوشیتد پرسیک تصویری از سال 2017 نشان می دهد Arbery مورد آزار و اذیت Glynn شهرستان افسران پلیس. یک افسر بارها و بارها می پرسد Arbery اگر او جستجو می توانید وسیله نقلیه خود را که Arbery کاهش می یابد. یک افسر دیگر می رسد و می گوید Arbery “آیا رسیدن به ماشین” و “نگه داشتن دست خود را از جیب خود.” یکی از ماموران تلاش خود را به آتش تیزر در Arbery اما هیچ چیز رخ می دهد. Arbery است و سپس گفت: برای دریافت بر روی زمین است.

او می پرسد افسران چرا آنها را اذیت و آزار او و آنها پاسخ می دهند که این منطقه شناخته شده است برای مواد مخدر. Arbery می گوید که ماموران او را با مواد مخدر و نمی هر گونه سلاح. او به وضوح تشدید در این ویدئو به عنوان او معتقد است که این افسران در حال اذیت و آزار او را بدون هیچ دلیلی در روز خود را خاموش. پلیس ندارد یک حکم یا علت احتمالی به طوری که آنها اجازه نداشتند به جستجوی وسیله نقلیه خود را بدون اجازه. Arbery شد رایگان به ترک اما نمی تواند ماشین خود را به عنوان مجوز خود را به حالت تعلیق در آمد.

تبلیغات

گزارش پلیس ادعا می کند که افسر جستجو Arbery خودرو به آنها فکر آن را مانند بوی ماری جوانا و ادعا کرد که دیده می شود یک کیسه یک برگ ماده در ماشین. این ویدئو را انتشار می آید در میان افزایش موشکافی Glynn شهرستان police و دست زدن به آن از Arbery است. در فوریه. 23, Arbery رفت و برای تنه زدن در Satilla سواحل محله خارج از نیوبرانزویک. باور او مسئول سرقت در محله تراویس و گرگوری McMichael به دنبال Arbery و کشته او را در طول یک رویارویی است. آن بود تا تصویری از این حادثه منتشر شد در اوایل این ماه که مردان دستگیر شدند و به اتهام واصل شد.

گرگوری McMichael بود سابق محقق محلی منطقه وکیل. ارتباط خود را با اجرای قانون منجر شده و در سه منطقه وکیل recusing خود را از مورد همراه با هر پنج مدار قضات در منطقه که در آن Arbery کشته شد. وکلای مدافع برای Arbery خانواده بر این باورند که این رابطه با اجرای قانون بود و به همین دلیل آن را در زمان بسیار طولانی برای هر چیزی اتفاق می افتد در این مورد.

در همین حال وکیل خانواده ابراز تمایل خود را برای مسئول ضبط Arbery مرگ دستگیر می شود و همچنین.

“ما در حال رفتن به ادامه فشار برای دستگیری ویلیام برایان برای ضبط و شرکت در کمین Ahmaud Arbery,” S. Lee مریتیکی از وکلای مدافع برای خانواده سی ان ان گفت.

تبلیغات

مریت‘s نظرات آمده به عنوان کوین گاف وکیل برای برایان گفت که برایان گرفته بود دروغ سنجی آزمون ثابت کرد که او در تیراندازی شرکت نمی کنند. با توجه به گاف نتایج این تست فرستاده شده اند به گرجستان دفتر تحقیقات آژانس در حال حاضر در حال بررسی Arbery مرگ است. او گفته است که این آزمایش ثابت کرد که برایان غیر مسلح در زمان حادثه و قبل از تماس با هر تراویس یا گرگوری McMichael در لحظات قبل از تیراندازی صورت گرفت.

گاف علنا التماس کرد با Arbery خانواده نیست به جای هزینه در برابر برایان. “آقای Bryan است و نه دشمن خود را. لطفا برای جلوگیری از, اگر نه به خاطر من مشتری خانواده و سپس به خاطر Arbery خانواده و علت مبارزه با شما است.” گاف گفت.

تبلیغات

“شواهد می گوید که او رفت و از خانه خود را با توجه به خود را وکیل و چند دقیقه بعد او در کامیون خود را زیر Ahmaud Arbery بود که یک هل دهنده در محله خود در اطراف. او ثبت Ahmaud. شواهد نشان می دهد که او مسدود Ahmaud با کامیون خود را و اجازه داد دو مرد دیگر به کمین و او را بکشند.” مریت سی ان ان گفت. او همچنین گفت که با وجود گاف ادعا می کند به خلاف نه او و نه هیچ یک از شرکت مشاوران اند شخصا تماس گرفته توسط Bryan وکیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de