هیچ شب مقررات منع رفت و آمد در بنگال غربی می گوید Mamata

Category: کیمیا | No comments

کلکته: هجوم مرکز سفارش, West Bengal وزیر Mamata نوری در دوشنبه نگذاشته اجرای مقررات منع رفت و آمد — 7 ساعت به 7 am — در دولت در دور چهارم از مستند خواهد شد که تا مارس 31. در یک عمل متعادل ظاهرا برای جلوگیری از انتقاد از مرکز و BJP او اما هشدار داد این مردم سخت پلیس اقدام اگر آنها گام از خانه پس از 7 بعد از ظهر.

بانرجی گفت: “دولت مرکزی است صحبت از اعمال مقررات منع رفت و آمد در حالی که کار آغاز شده است و در صنایع مختلف با 50 درصد قدرت جایگزین در روز. من را دیده اند آن دستورالعمل برای اجرای مقررات منع رفت و آمد روزانه. اما ما به طور رسمی اعلام حکومت نظامی. این مستند ادامه خواهد داد تا در طول روز مانند آن شده است در جریان است.”

او افزود: “اگر کسی باقی می ماند در خارج از خانه پس از 7 ساعت پلیس اقدام خواهد شد. این درخواست من به همه به اقامت در خارج از خانه پس از 7 بعد از ظهر به طوری که حکومت قانون است نه اجرا بر روی آنها. ما اجازه آن را (بدون حکومت نظامی) به طوری که شما می توانید اقامت در خانه در ذهن است. حکومت نظامی است نه یک کلمه خوب است. ما با استفاده از کلمه مگر اینکه از آن است که یک اورژانس است. مقررات منع رفت و آمد یک موضوع جدی است. آن است که حق مردم ترک خفه و tensed بسیار است.”

با توجه به دولت از منابع پلیس در غیاب هر گونه تازه سفارش تا کنون ادامه خواهد داد و به همان عمل راه آن انجام شده است پس از اعلام این مستند توسط رزرو مردم برای رومینگ در اطراف در یک گروه در بخش 188 (نافرمانی از دستور اعمال شده توسط یک بنده) از قانون مجازات همراه با اتهام مدیریت بحران عمل و مراجعه افراد به دادگاه برای محاکمه در بخش 200 قانون دادرسی کیفری.

بانرجی نیز خواست جامعه مسلمان را به رعایت سعید فطر در صفحه اصلی به جای آن از خارج است. “من می دانم که آن را دشوار است. اما من نیز می دانم تنها شما می توانید آن را انجام دهید به طوری که هیچ کس نمی تواند تخم توطئه بدنام کردن و سرزنش بنگال. شما باید بازی نقش مسئول با ارائه کامل همکاری تا کنون در رمضان” در Trinamul کنگره supremo به آنها گفت.

او اطلاع داد که نزدیک به 170 ساکنان کشور که رشته در بنگلادش وارد کلکته از طریق یک پرواز و فرستاده شد برای قرنطینه. “حدود 2.5-3 لاخ مردم در حال حاضر به دولت بازگشت سفر یا در قطار و یا اتوبوس از نقاط مختلف کشور است. من مصرانه از همه احزاب سیاسی برای همکاری” CM گفت.

برای مقابله با پرستاران خروج از بیمارستان های خصوصی در کلکته CM همچنین اعلام کرد که آموزش و به کارگیری جوانان بیکار برای حفظ سلامت خدمات کاربردی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>