ریچارد Pitino استخدام مینیاپولیس بومی جف Mailhot به عنوان سومین Gophers hoops دستیار

Category: کیمیا | No comments

Gophers بسکتبال مردان مربی ریچارد Pitino کارکنان در حال حاضر کامل با مینه سوتا بومی و سابق Iona دستیار جف Mailhot بودن رسما اعلام کرد صبح روز دوشنبه.

Mailhot یک مینیاپولیس بومی و هاپکینز فارغ التحصیل صرف 2019-20 فصل به عنوان دستیار تحت Iona مربی تیم Cluess و پس از دو سال از روی لئامت دادن در New Mexico State. تصدی خود با Aggies شامل دو غربی در کنفرانس ورزشی عناوین از 2017-19.

“جف کامل مناسب برای برنامه ما” Pitino در بیانیه ای گفت. “او تا پیشرفته از طریق تمام سطوح از بسکتبال و ثابت شده است شهرت به عنوان همکاران و سخت کار. علاوه بر مربیگری خود را تجربه او مینه سوتا بومی و درک زیادی از لاک پشت نقب زن بسکتبال. ما هیجان زده برای اضافه کردن جف به کارکنان ما است.”

یک سال 2000 فارغ التحصیل هاپکینز Mailhot بود و در همان فارغ التحصیلی کلاس به عنوان سابق Gophers بازیکنان بسکتبال جف هاگن و ژاک Puchtel. به عنوان یک 6-پا-7 به جلو Mailhot بازی یک فصل در UC ریورساید اما او به پایان رسید کار خود را در کال باپتیست در 2004-05.

مربیگری خود را تجربه آغاز شده در مینه سوتا در سطح دبیرستان. Mailhot شد دستیار خود را تحت مربی سابق کن نواک جونیور در سال 2009 وزارت امور خارجه قهرمانی فصل است. سلطنتی به پایان رسید با یک 29-0 رکورد. او همچنین مربی سابق Gophers بازیکن رادنی ویلیامز جونیور در کوپر در 2007-08.

Pitino خود را از دست داد و پنجم دستیار در هفت سال این بهار که راب Jeter شد سر مربی در غرب ایالت ایلینوی است. طولانی ترین شاغل دستیار در Pitino کارکنان است اد Conroy که پیشنهاد شد به همراه سر مربی در ماه آوریل پس از اتمام فصل چهارم در مینه سوتا است. کایل Lindsted که قبلا در ویچیتا ایالت وارد می شود او در فصل سوم با Gophers.

  

پست های قدیمی تر

U hoops کیسه مراسلات پستی: است Pitino بعدی استخدام با استعداد ترکیه guard

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>