جستجو همچنان ادامه دارد پس از سابق WWE ستاره Shad Gaspard می رود از دست رفته در طول ساحل شنا

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Search Continues After Ex-WWE Star Shad Gaspard Goes Missing During Beach Swim

عکس: اتان میلر (گتی ایماژ)

Shad Gaspard تا به حال یک طبقه شغلی هر دو در داخل و خارج از کشتی سرگرمی جهانی. متاسفانه یک بعد از ظهر شنا با پسر خود است و در نتیجه به طور بالقوه شرایط غم انگیز است.

تبلیغات

TMZ گزارش 39-سال-پیر Gaspard رفت از دست رفته در روز یکشنبه پس از رفتن برای شنا در ساحل ونیز با 10-سال-پیر پسر. قوی rip زمان آمد از طریق حدود 4 p.m. که منجر به نجات غریق عجله در به تخلیه شناگران است. Gaspard آموزش نجات غریق برای نجات پسر خود را قبل از او را که آنها انجام داد. زمانی که آنها رفت و برگشت آنها قادر به پیدا کردن او را. غواصان شده اند جستجو منطقه و هلیکوپتر جستجو از بالا. یک مقام رسمی کار با لس آنجلس آتش نشانی به خبرنگاران گفت که آنها بر این باورند Gaspard را غرق.

Gaspard شهرت در WWE در اواسط-اواخر سال 2000 به عنوان بخشی از این تگ تیم با ثبات Cryme Tyme با JTG. پس از ترک WWE او رفته و به عمل در فیلم هایی مانند فکر می کنم مثل یک مرد بیش از حد سخت و تلویزیون نشان می دهد مانند بازی. ابراز حمایت از کشتی جامعه امید برای بازگشت امن خود را.

تبلیغات

Gaspard عناوین ساخته شده در سال 2016 پس از فیلم های نظارت منتشر شد نشان او توقف سرقت مسلحانه. افکار ما با خانواده اش در طول این زمان دشوار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>