کارولینای جنوبی, معلم, واریز پس از متهم بودن یک نئو نازی ها

Category: کیمیا | No comments


2017 Unite the Right Rally

2017 متحد حق تجمع
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

نژاد پرستی در مدارس آمریکا است نه که غیر معمول. این که آیا آن یک معلم تماس با پلیس بر روی یک دانش آموز برای تعویض صندلیگفتن یک دانش آموز به بازگشت به کشور خود یا 6 ساله دختر در حال ارسال به یک موسسه روانیمعلمان باید با کمال تعجب سابقه طولانی بودن سطل زباله. که نمی توان این اتهامات بودن وضع در برابر یک معلم در Lexington, S. C. هیچ کمتر مورد.

تبلیغات

پست و پیک, گزارش , معلم, Tim منینگ جونیور ترک شغل خود را در پلیزنت هیل مدرسه پس از یک توییتر موضوع متهم او را از داشتن نئو نازی ها شد. موضوع ادعایی که منینگ به سازماندهی 2017 “متحد حق” تجمع در Charlottesville, Va. لگزینگتون یک مدرسه منطقه قرار داده شده منینگ در مرخصی پنج شنبه گذشته یک روز پس از اتهام قرار گرفتند آنلاین. مری بث تپه سخنگوی منطقه گفت که مقامات “به طور کامل بررسی” ادعا می کند.

یک وکیل برای منینگ را رد کرده و این اتهامات را به عنوان همسرش ملیسا. “آنها مطلقا هیچ چیزی برای انجام با منفور حساب توییتر اشاره شده در سال های اخیر مقالات وبلاگ و در رسانه های اجتماعی. آنها نه عضو و نه آنها همدردی در هر راه را با حاشیه و یا در غیر این صورت زیان رسان گروه و یا انجمن.” الیزابت Millender وکیل خانواده, در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

توییتر موضوع متهم منینگ کمک به ایجاد ترتیبات سفر برای معترضین حضور در این تجمع است. این گفته شامل کمک به کتاب پرواز و رزرو هتل. جمع آوری و ساخته شده بود سفید supremacists و همچنین راست گرایان و منجر به مرگ ضد معترضان Heather اوyer. پل پورتر دیگر وکیل خانواده, تایید کرد که منینگ ترک کرده بود روز جمعه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>