جلسه ویژه انتخاب کنید تا جایی که مینه سوتا مقننه را ترک کردن

Category: کیمیا | No comments

رژیم صهیونیستی. تیم Walz و قانونی رهبران متعهد دوشنبه به نونهالان با مذاکرات بیش از یک میلیارد دلار در ساخت و ساز عمومی بسته بندی در پیش بینی از اواسط ماه ژوئن جلسه ویژه امیدوار به شکستن حزبی بست که مسدود شده یک معامله در روزهای پایانی کسب و کار منظم.

قانونگذاران انتظار می رود به بازگشت به کنگره در ماه ژوئن 12, مهلت Walz به گسترش زمان صلح و وضعیت اضطراری است که اجازه داده او را به شاتر کسب و کار و تحمیل محدودیت های دیگر به سرعت گسترش coronavirus. تحت قانون دولت فرماندار باید تماس قانونگذاران اگر او تجدید اضطراری است.

این جلسه ویژه که انتظار می رود به انتخاب کنید تا جایی که قانون گذاران را ترک کردن زمانی که آنها موکول دوشنبه. هنوز هم حل نشده هستند و اختلافات بیش از اندازه از یک زیرساخت مطابق با لایحه کاهش مالیات برای کسب و کار و هزینه های برای کمک به کسانی که در حال مبارزه در میان همه گیر. برد برای هزاران نفر از دولت کارگران نیز باقی می ماند در برزخ حلق آویز در یک بحث گسترده تر در مورد پیش بینی 2.4 میلیارد دلار کسری بودجه.

اما در میان مبارزه قوه مقننه نهایی ساعت سنا رهبر ایران گفت که او تا به حال تنگ تفاوت او با مجلس بیش از اندازه مطابق با لایحه پس از رسیدن به یک مصالحه بین $1.1 و 1.3 میلیارد دلار. با وجود توافق آمریکا و ایستاده شرکت در اپوزیسیون بدون امتیازات عمده از Walz در مورد خود را به پایان اورژانس قدرت.

“این یک شرم” Walz گفت: تأمل در آن نگه دارید تا از به وجود آمدن اربتاط بیل و کلیدی دیگر اولویت های دولت. “اما من نمی خواهد داد تا. ما در اطراف موانع ما کشف کردن راه برای گرفتن وجود دارد. ما شده ایم در گوشی های bipartisanly ادامه به سعی کنید برای این کار.”

آن را فقط ليزينگ صرف موارد که سقوط توسط ایستگاه فرعی. همچنین در نگه داشتن در حال طرح های پیشنهادی برای کاهش یک تست جمع شدن برای رانندگان نوجوان, بهبود تست و پیگیری تجاوز به عنف کیت و ارائه کمک مالی به بازار آمریکا که تلاش کرده است از طریق این بیماری همه گیر. یک سیاست آموزش و پرورش لایحه کاهش یافت و در دقیقه آخر جلسه پس از خانه بود قادر به آن را از طریق یک کنترل از راه دور تماس رول رای در زمان برای یکشنبه شب مهلت سنا به این لایحه.

این COVID-19 بحران تحت الشعاع بسیاری از چهار ماه جلسه مجبور قانونگذاران در هر دو طرف به کنار حزبی اولویت های که شده بود انتظار می رود به تسلط در انتخابات سال است. بحث بیش از اسلحه جدید قوانین و کاهش مالیات برای سالمندان به سختی محقق, shunted گذشته به تمرکز بر روی بیماری همه گیر.

قانونگذاران زده مرکب تن در روزهای اولیه بحران با هم در آینده به تصویب بیش از 550 $میلیون برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. آنها به سرعت کاهش می یابد به جلسات مجازی و از راه دور رای گیری. این bipartisanship داد راه را برای حزب-خط مجادله در پایان به ویژه در طول DFL فرماندار اورژانس قدرت.

“یک لحظه وجود دارد که در آن است که هر دو حزب کار و نوع fizzled” گفت: مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک. کار او بیشتر پیچیده او افزود: از آنجا که این بیماری همه گیر “رسیده و برداشت قلب این جلسه قانونی است.”

با یک جلسه ویژه همه اما مسلم رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت: نمایندگان مجلس در حال نزدیک شدن به توافق بر روی چند کلید چسبیده نقاط از جمله ایران پیشنهاد به تاخیر مالیاتی مهلت تعلیق مجازات و کمک به کسب و کار کسر خرید تجهیزات. اما آنها باقی می ماند به بن بست رسیده بر روی دیگران از جمله کاهش مالیات درخواست از بازار آمریکا که مخالف توسط شهر بلومینگتون.

اگر چه Gazelka گفت که او و Hortman نیز به یک معامله بر روی یک پیوند لایحه این موضوع است که به احتمال زیاد دوباره جنگ بیش از Walz اورژانس قدرت, که می تواند تمدید در ژوئن 12.

“زمانی که فرماندار تمدید اضطراری خود قدرت آن را روشن مقننه مطمئن بود که به ازای یک ماه ژوئن نشست ویژه” خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج در بیانیه ای گفت. “در هفته های آینده ما را بیشتر به وضوح در کشور ما وضعیت مالی زمان برای ارزیابی پاسخ ما به همه گیر و زمان برای تصمیم گیری بهتر.”

گروه های حمایت ابراز نا امیدی بیش از این بدون زرق و برق و پایان, آیا به عنوان شهرها و استان ها در انتظار پیوند دلار و سهمیه فدرال همه گیر پول است. سو Abderholden مدیر مینه سوتا فصل از اتحاد ملی در بیماری های روانی گفت: قانونگذاران باید با تصویب قانون کمک به مردم آسیب پذیر مقابله با این بیماری همه گیر.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال پرداختن به علائم و یا رفتارهایی که ما ممکن است در کودکان با توجه به COVID-19 و که همه معلمان را بدون در نظر گرفتن مجوز باید آموزش سلامت روان در دانش آموزان و پیشگیری از خودکشی” او گفت:.

این بیماری همه گیر است و همچنین افزایش تعداد Minnesotans بدون مسکن پایدار گفت: Allison Streich, co-صندلی گروه خانه برای همه. به عنوان هزینه های معاملات سقوط در آخرین روز از جلسه, بنابراین بیش از حد بزرگ مسکن کمک بیل.

“ما امیدوار هستیم که نمایندگان مجلس را دوباره به جدول در یک جلسه ویژه و اطمینان حاصل شود که تمام Minnesotans امن و پایدار برای” Streich در بیانیه ای گفت.

دور نهایی قرارداد ساخت نیز بازیگران سردرگمی در اطراف برنامه ریزی شده پرداخت می آفریند برای ده ها هزار نفر از کارکنان دولت. این DFL-کنترل خانه با تصویب قانون تصویب افزایش می دهد که مذاکره سال گذشته است. اما ایران با رهبری سنا در تصویب لایحه انجماد خود را از زمان پرداخت تا زمانی که دولت بودجه تصویر را بهبود می بخشد.

در حالی که هر دو مجلس باید تصویب کارمند عمومی قرارداد, مینه سوتا, مدیریت و کمیسر بودجه مایرون فرانس گفت: قانون دولت نمی دهد قانونگذاران قدرت به آنها را تغییر دهید هنگامی که آنها در حال مذاکره است. آژانس او در حال حاضر تعیین اینکه آیا سنا رای به تغییر و تصویب آنها در واقع تا به حال اثر قانونی از تصویب آنها را به عنوان مذاکره. یک حکم می تواند به عنوان اوایل به عنوان شنبه ،

دموکرات ها استدلال می کنند که سنا تنظیم صحنه برای افزایش اثر را به عنوان برنامه ریزی شده در ماه جولای. “هر دو قرارداد در حال تصویب و یا آنها وجود دارد و نه منطقه خاکستری در میان” Walz گفت.

Gazelka گفت: حزبی پژوهش کارکنان به او گفتم قرارداد همراه با پرداخت افزایش به تصویب رسید و آخرین ژوئیه لغو خواهد شد موثر دوشنبه پس از مجلس نمایندگان و سنا تصویب صورت حساب های مختلف. او گفت در حالی که او می خواهد به کار با دموکرات ها در یک قطعنامه در ماه ژوئن هر گونه تفسیر به خلاف خواهد بود “یک نفس بیش از حد از قدرت است.”

معلوم نیست چه مقدار ضرورت قانونگذاران را احساس زمانی که آنها بازگشت. در حالی که Walz قدرت به تماس قانونگذاران به جلسه آن را به قانونی رهبران به تصمیم گیری زمانی که به موکول کردن دوباره. که می تواند باز کردن راه های جدید پارتیزان جنگ به عنوان 2020 انتخابات نزدیک است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>