تگزاس یکی از اولین متحده به بازگشایی شده است. آن را فقط به حال خود بزرگترین واحد-روز پرش در COVID-19 موارد

Category: کیمیا | No comments


A worker paints a woman’s nails at a nail salon amid the coronavirus pandemic in Austin, Texas on May 8, 2020 following a slow reopening of the Texas economy.

یک کارگر رنگ یک زن در یک سالن ناخن در میان coronavirus همه گیر در Austin تگزاس در 8 مه سال 2020 پس آهسته بازگشایی تگزاس اقتصاد است.
عکس: SERGIO FLORES (گتی ایماژ)

بالا بردن دست خود را اگر شما فکر می کنید که باز متحده در حالی که pitbull از ویروس ها بود و هنوز هم از آن دسته سه تایی یک ایده خوب بود. من در حال حاضر می دانیم که یکی از خانواده است خواه از آنجا که تنها یک مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان معتقد است که در فضا نیروی موافق با چنین حماقت است.

تبلیغات

یا تگزاس, دولت, رسمی, چرا که همه آنها “yeehaw” به اقتصاد درست با بازگشایی دولت و در حال حاضر آنها گزارش کرده بود 1,801 جدید کروناویروس موارد “مارک دولت بزرگترین واحد-روز پرش از آنجا شروع coronavirus بحران” تپه گزارش.

همچنین اکثر اهالی تگزاس در حال تشکرها منظورم contrarians است که اساسا فقط یک احمق. دانشمندان که شغل به مطالعه گه بقیه از ما نمی دانم گه در مورد ما گفته اند که این گه معنا ندارد اما مغلوب ساختن پیشی جستن با نام مستعار باشگاه عیسی میگوید متفاوت است و به نوبه خود mad مردم در حال گرفتن C-19.

تبلیغات

با توجه به تپه “تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی گفت: 734 از موارد جدید از هری پاتر و Randall شهرستانهای استان است.”

“این شهرستان’ از موارد جدید تا حد زیادی از هدفمند تست از کارکنان در گیاهان گوشت در این منطقه است. بیشتر نتایج آزمون از گیاهان در حال انتظار” آن است.

تگزاس گزارش شده 46,999 تایید COVID-19 موارد در مجموع و تایید کرده است 28 میلیون تشکرها که مانند کابوی اینکه آیا آنها در واقع هستند یا نه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>