Illustration for article titled They Broke My Son’s Face in 5 Places’: Des Moines Black Man Beaten in Potential Hate Crime

تصویر: Daryl جونز جونیور DaQuan جونز’ پدر صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در کنار اعضای Des Moines, NAACP در Mickle مرکز در روز یکشنبه. (Des Moines, ثبت نام)

یک مرد سیاه و سفید پیدا شد به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم در Des Moines, آیووا, در روز شنبه و او شناسایی مهاجمان خود را به عنوان سه مرد سفید استفاده می شود که نژادی تهمت در حمله. در حال حاضر پدر و اعضای Des Moines, NAACP فصل اصرار محققان به نگاه به این احتمال که یک جنایت نفرت متعهد شد.

تبلیغات

Des Moines Register گزارش که 22 سال DaQuan جونز رهبری به دوست دختر خود را در خانه هنگامی که او مورد حمله قرار گرفت در حدود 3:25 صبح روز شنبه با توجه به گزارش پلیس. Tyia کمپبل یک شاهد گفت که او شنیده جونز فریاد برای کمک در حالی که او و دوستان او بودند در همان نزدیکی یافت جونز دروغ گفتن بر روی زمین.

“او به ما گفت [متهمان] در تلاش بودند تا او را بکشند” کمپبل گفت:. “او خونین است. او گفت که او نمی تواند نفس کشیدن و فکر کرد که او در حال مرگ بود.”

تبلیغات

کمپبل گفته پلیس مظنون شدند و هنوز هم در صحنه زمانی که او و دوستان او وارد شده و این که مردان استفاده می شود نژادی و تهمت در برابر آنها را به عنوان به خوبی. او گفت که او شنیده ام یکی از آنها فریاد زدن در خارج, “Gهمکاران خارج از منطقه ما; ما در حال رفتن به همه شما از اینجا.”

DaQuan پدر Daryl جونز جونیور صحبت کرد و در یک کنفرانس خبری در کنار اعضای NAACP در روز یکشنبه برای بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است به او ،

“آنها را شکست پسر من در پنج ، پنج” او گفت:. “[متهمان] دانستن آنچه که آنها انجام داد. من نمی خواهم داد و بیداد, من فقط می خواهم عدالت است.”

در شنبه شب, Des Moines, NAACP جمهور Kameron Middlebrooks ارسال آزادی مطبوعات اصرار ساکنان سیاه به “نگاه کردن به یکدیگر” و درخواست است که پلیس را نادیده بگیرد نژادپرستانه طبیعت از حمله علیه جونز’ حمله و دیگران آن را دوست دارم.

تبلیغات

“ما به شدت اصرار DMPD و این شهر مقامات منتخب به بررسی این حملات را در مورد عادلانه نتایج برای قربانیان” Middlebrooks نوشت.

Middlebrooks نیز صحبت کرد و در کنفرانس خبری روز شنبه, گفت: “پس از صحبت با [Da]Quan, خانواده و شهود است که رو به جلو آمده اند اگر داستان آنها به عنوان دولت این است که پس از آن چه دیروز رخ داده است باید به هیچ چیز کمتر از یک جنایت نفرت.”

تبلیغات

جونز شد و بلافاصله به بیمارستان بعد از پلیس در صحنه وارد شدند و او را بر روی زمین. او انتظار می رود که به بهبودی کامل را از صدمات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله