Illustration for article titled Trump Just Claimed He’s Taking Hydroxychloroquine. Hes Probably Lying and 2 More Ways to View This Revelation

عکس: معاونت (گتی ایماژ)

رئیس جمهور ایالات متحده زد اینجا و خریداری یک کادیلاک Escalade پر از هیدروکسی کلروکین مواد مخدر که در یک نقطه نشان داد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در برابر coronavirus اما تحقیقات جدید نشان داد که آن را ممکن است منجر به مرگ برای برخی از, به ویژه کسانی که با شرایط قلبو برای کسانی که آن را نمی کشتن آن تلقی می شد بی فایده است. در عین حال هیچ یک از این—نه علم و نه مرگ و نه نتیجه یا عدم نتیجه برای این موضوع—را متوقف کرده است رئیس جمهور از حرکت تمام سرعت پیش رو با زنگ حمایت از این دارو استفاده می شود برای درمان مالاریا.

تبلیغات

خوب در دوشنبه رئیس جمهور گفت: یک گروه از حیرت زده خبرنگاران گفت که او نه تنها یک سخنگوی مواد مخدر او همچنین یک عضو به عنوان او اعتراف کرد که او شروع به در نظر گرفتن بحث مواد مخدر چند هفته پیش.

تبلیغات

تهمت و ادعا کرد که مردم خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در نظر گرفتن مواد غذایی و دارو است هشدار داد در برابر گرفتن در خارج از محیط بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی. سپس او اعتراف کرد که او به مصرف مواد مخدر است.

آنچه در قرآن فاک ؟

سه راه وجود دارد ما می توانیم به این نگاه کنید:

  1. رئیس جمهور دروغ است. من نمی دانم چرا او دروغ می گوید اما من می دانم که او یک دروغگو و من می دانم که دروغگو دروغ است. است که کار خود را در راه همان است که متنفر متنفرم.
  2. او یک مرد سفید پوست است که معادل ماندن در تعطیلات مسافرخانه اکسپرس, که بدان معنی است که شما لازم نیست برای گوش دادن به علم و یا پزشک یا هر کس دیگری دلیل این که شما فقط می دانم که بیش از بقیه جهان. مانند این مرد که مشغول به کار به عنوان یک جراح.
  3. او batshit دیوانه و بسیاری از مواد مخدر در سیستم خود را که بسیار شبیه کیت ریچاردز و Ozzy Osbourne قبل از او و بدن خود را در حال رفتن به مورد مطالعه توسط دانشمندان پس از او عبور می کند.

هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا رئیس جمهور این است که نوشیدن آب ژاول اما این است که قطعا رفتن به تاثیر بسیار زیادی بر رای دهندگان که نادیده گرفته اند, علم, Dr. Anthony Fauci, سیاه مردم با علم درجه و زنان به دنبال Golden Corral عیسی کلمه در داروها و اثر خود را در جهانی همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله