مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مالاریا مصرف مواد مخدر برای محافظت در برابر ویروس

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او در حال شکل گرفتن یک مالاریا مواد مخدر برای محافظت در برابر جدید coronavirus با وجود هشدارهای از خود دولت است که آن را فقط باید با تجویز می شود برای COVID-19 در یک بیمارستان و یا تحقیق تنظیم با توجه به عوارض جانبی بالقوه کشنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او شده است مصرف دارو هیدروکسی کلروکین و روي مکمل روزانه “برای حدود یک هفته و نیم در حال حاضر.” مغلوب ساختن پیشی جستن صرف هفته هل دادن مواد مخدر به عنوان یک پتانسیل درمان و یا پیشگیری برای COVID-19 برابر احتیاطی مشاوره از بسیاری از دولت او را برتر پزشکی حرفه ای. این دارو بالقوه به علت عوارض جانبی قابل توجهی در برخی از بیماران شده است و نشان داده شده است برای مبارزه با کروناویروس جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دکتر نمی توصیه می کنند که مواد مخدر به او, اما او آن را درخواست از کاخ سفید پزشک.

“من شروع به مصرف آن, چون من فکر می کنم آن را خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من شنیده ام بسیاری از داستان های خوب.”

غذا و داروی آمریکا هشدار داد, بهداشت حرفه ای در ماه گذشته که این دارو نباید برای درمان COVID-19 خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به گاهی کشنده عوارض جانبی. تنظیم کننده صادر شده هشدار برای مواد مخدر, که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان لوپوس و آرتریت پس از دریافت گزارش از قلب ریتم مشکلات از جمله مرگ و میر ناشی از سم مراکز کنترل و دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و گزارش عوارض جانبی و گفت: “همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من به نظر می رسد خوب است.”

حداقل دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 اوایل این ماه موجب نگرانی در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت برای محافظت از رئیس جمهور و ارسال به معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات به اشکال مختلف از خود جدا می کند.

کاخ سفید پس موظف است که کسانی که در غرب بال سایش پوشش صورت و معرفی کرده است روزانه تست برای ویروس برای رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و کسانی که در تماس نزدیک با.

مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته تحت یک “موقت” معاینه در نوامبر مراجعه به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی بود که با اشاره بر روی عمومی خود را برنامه. گذشته خود را کامل فیزیکی صورت گرفت در ماه فوریه 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها تحت فشار قرار دادند استفاده از این دارو را با یا بدون آنتی بیوتیک آزیترومایسین اما هیچ بزرگ از مطالعات دقیق پیدا کرده اند آنها را بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان COVID-19.

دو مطالعات مشاهده هر یک شامل حدود 1,400 نفر در نیویورک به تازگی بدون بهره مندی از هیدروکسی کلروکین. دو آنهایی که پنج شنبه منتشر شده در مجله پزشکی BMJ رسیده و این نتیجه همان بود.

یکی از محققان فرانسوی به 84 در بیمارستان بستری بیماران دارو و 97 نفر دیگر مراقبت های معمول. تفاوت وجود داشت شانس از مرگ نیاز به مراقبت های ویژه و یا در حال توسعه بیماری شدید.

دیگر مطالعه از چین بود سختگیرانه تر تست: 150 بزرگسالان بستری با خفیف یا متوسط بیماری به صورت تصادفی برای دریافت هیدروکسی کلروکین و یا مراقبت های معمول. این دارو ساخته شده تفاوت در نرخ از پاکسازی ویروس یا زمان برای تسکین علائم آوردند و بیشتر عوارض جانبی.

در آوریل موسسه ملی بهداشت راه اندازی یک مطالعه تست هیدروکسی کلروکین در مقابل دارونما مواد مخدر در 500 بستری COVID-19 بيمار. هفته گذشته NIH اعلام کرد یکی دیگر از مطالعه کنید اگر هیدروکسی کلروکین به علاوه آزیترومایسین می تواند به جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان یا مرگ در افراد با خفیف تا متوسط بیماری است. حدود 2000 نفر از بزرگسالان ایالات متحده با تایید coronavirus عفونت و علائم مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس خواهد شد که مواد مخدر یا قرص های دارونما.

ایالات متحده نسخه برای هیدروکسی کلروکین رسید تقریبا 80 درصد در ماه مارس به بیش از 830,000 در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل با توجه به داده های ردیابی شرکت IQVIA. که پرش در تجویز آمد قبل از دولت فدرال پذیرفته شده نزدیک به 30 میلیون دوز از این دارو به اهدا استراتژیک ملی ذخایر خارجی داروسازان. از آن زمان میلیون ها نفر از کسانی که قرص شده اند به ایالات متحده بیمارستان های سراسر کشور برای استفاده از درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

AP پزشکی نویسندگان Marilynn Marchione در میلواکی و متی Perrone در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>