وایکینگ ها doomed by معاملات پس از از دست offseason? نه لزوما

مایک زیمر نمی تواند به یاد داشته باشید زمانی که تیم NFL در نهایت دوباره به هم وصل و رفت و برگشت به محل کار پس از تحریم در سال 2011.

اما او می کند به یاد داشته باشید یک چیز است.

“وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای آماده شدن برای فصل گفت:” Vikings مربی بود که Cincinnati Bengals دفاعی هماهنگ کننده در زمان.

آن را مارس 11 وقتی تحریم آغاز شد و در 25 ژوئیه هنگامی که آن به پایان رسید. در بین بودند 130 روز است که در آن NFL چیزی جز برگزاری آن پیش نویس است.

هیچ آژانس رایگان. هیچ معاملات. هیچ offseason برنامه های واقعی یا مجازی. هیچ minicamps, تازه کار یا کامل-تیم ملی.

این Bengals رفته بود 4-12 در سال 2010 و در جنگ بودند با شروع کارفرمایی Carson Palmer. زمانی که پالمر نمی گزارش به اردوگاه Bengals نوشت و او را خاموش و ساخته شده rookie دور دوم پیش نویس انتخاب اندی دالتون استارتر خود را.

آنها بدون شک محکوم درست است ؟

Cincinnati رفت 9-7 و برگشتی فقط برای سومین بار در 22 سال است.

نگه دارید که در ذهن مردم سعی می کنید به حدس بزنید که کدام تیم خواهد بود بیشتر و یا حداقل تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس که توقیف NFL امکانات در ماه مارس و تهدید به نگه داشتن بازیکنان و مربیان گیر در یک واقعیت مجازی تا اواخر ژوئیه اگر نه دیگر.

امید است که اردوگاه های آموزشی در زمان باز کردن در اواخر ماه جولای.

اگر که مورد Zim می گوید: هیچ مسئله مهمی است.

“من واقعا نگران اگر آنها به ما پنج هفته یا سه هفته یا هر آنچه در آن است [آماده],” زیمر گفت. “ما به شما کشف کردن که چگونه به بهترین استفاده از آن خاص هفته.”

با توجه به VegasInsider.com چهار نفر از پنج سوپر باول مورد علاقه های شما ستاد (6/1), کلاغ (7/1), 49ers (10/1) و پرستاران (13/1). تمام چهار مربیگری تداوم چند اگر هر گونه سوراخ و همان کیفیت quarterbacks که رهبری آنها را به یک ترکیب 52-12 ضبط و چهار عنوان بخش از یک سال پیش.

روسای البته برنده سوپر باول. کلاغ به حال این لیگ بهترین رکورد. The 49ers برنده NFC. و پرستاران تا اعتماد به نفس خود را در تداوم است که مربی شان Payton حتی نمی زحمت راه اندازی مجازی offseason.

The Buccaneers (13/1) گره خورده است با نیواورلئان در این لیست است. درست یا غلط آنها این ناهنجاری به دلیل یک مرد به نام بردی. خواهیم دید که آیا G. O. A. T. می توانید این کشش را بدون واقعی offseason و سریع-با نزدیک شدن 43 تولد.

در آینده هشتم است لایحه Belichick و میهن پرستان (22/1). دوم-سال کارفرمایی Jason Stidham نمی بردی اما نه مت کسل وقتی که او تمام اما یک و نیم ماهه برای یک مجروح بردی که Belichick رفت 11-5 در سال 2008.

وایکینگ ها (25/1) رتبه 10 در این لیست است.

ادبانه Vikings دیدار با تداوم معیار با گری Kubiak فرض کنترل به عنوان هماهنگ کننده کرک عموزاده پس از 34 بازی متوالی و Stefon Diggs که تنها کلید از دست دادن.

“این شانس برای ما” زیمر گفت. “ما بسیاری از جانبازان ادبانه.”

دفاعی بسیار است.

هشت همکاران به سال گذشته شماره 5 نمره دفاع از بین رفته اند. پنج بازی پشت دفاعی از جمله سه گوشه.

“این مرا به یاد زمانی که ما در دانشگاه و تا به حال پنج دفاعی پشت فارغ التحصیل” زیمر گفت. “شما بچه ها که می آیند که اشتباه اول و شما به آنها را آماده برای بازی. به طوری که قسمت نوع از انرژی ما به عنوان مربیان است.”

می زیمر بالا بردن دفاع بدون واقعی offseason?

خوب در سال 2011 Kubiak تگزاسی بودند آمدن یک 6-10 فصل است. آنها استخدام وید فیلیپس به عنوان دفاعی هماهنگ کننده پس از رتبه 29 در نقاط مجاز است.

آنها بدون شک محکوم بدون offseason, راست?

نه دقیقا. آنها به پایان رسید 10-6 و رتبه چهارم در نقاط مجاز است. البته آن را کمک کند که آنها پیش نویس یک پسر به نام J. J. وات است که در سال.

مردم را در سال 2011 و می گویند تداوم غالب از آن غول و میهن پرستان که به سوپر باول.

اما نیمی از 12 تیم حذفی field — سه تیم در هر کنفرانس — ساخته شده از پلی آف پس از شکست سال قبل.

این Broncos آن ساخته شده از 4-12 به 8-8 با یک مربی جدید (John Fox) و کارفرمایی اختلاف است. کایل اورتن بود 1-4 زمانی که او جایگزین شد Tim Tebow که سه حرفه ای شروع می شود در زمان.

در ضمن در سان فرانسیسکو جیم ما هرگز یک NFL head coach زمانی که او در زمان بیش از یک 6-10 تیم. او quarterbacks — الکس اسمیت و rookie khezri — آنقدر فرسوده در فصل بازکن است که ما کار می کرد از یک UFL QB با نام Daunte culpepper در.

آنها بدون شک محکوم درست است ؟

نه واقعا. اسمیت و Harbaugh رهبری 49ers به 9-1 شروع, 13 برد و یک سفر به NFC قهرمانی بازی.

نگه داشتن این در ذهن دفعه بعد شما شاهد کسی که در تلاش برای پیش بینی آن تیم خواهد بود بیشتر و یا حداقل تحت تاثیر غیر معمول offseason مانند این.

 

علامت کریگ یک NFL و وایکینگ ها خودی. توییتر: @markcraigNFL. E-mail: [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de