که بستری برای COVID-19 هیچ مینه سوتا رمز و راز

بیمارستان ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از COVID-19 بيمار آنها را درمان به عنوان موج همه گیر قله در ماه آینده و یا تا در مینه سوتا, اما آنها شروع به دریافت یک ایده بهتر از خواهد شد که در نهایت در تخت خود را.

در حالی که وجود دارد باقی می ماند تصادفی و یا هنوز به درک جنبه COVID-19 — و به همین دلیل آن باعث می شود هیچ علائم در برخی از, اما می فرستد دیگران نفس نفس زدن به بیمارستان ها — آخرین ایالتی و فدرال داده ها نشان می دهد برخی از حذف عوامل خطر.

فشار خون بالا و چاقی — همان تهدیدات سوخت رسانی دیابت و بیماری های قلبی در مینه سوتا بیش از دو دهه گذشته — که شناخته شده است در حداقل نیمی از تمام COVID-19 بیمارستان بیماران با توجه به COVID-NET فدرال ردیابی سایت که دریافت بستری اطلاعات از مینه سوتا و یک دوجین کشورهای دیگر.

زحمت کشیده تنفس و خون پایین-سطح اکسیژن هستند چه به طور معمول سریع پزشکان به اعتراف COVID-19 بيمار به تخت بیمارستان اما آن دسته از بیماران به ندرت دیگر هیچ نگرانی بهداشت گفت: دکتر هارون Rutzick یک Hennepin, بهداشت و درمان, متخصص که رفتار COVID-19 بیماران و ارزیابی نیازهای خود را برای مراقبت در بیمارستان.

اتصال ممکن است به عنوان ساده به عنوان یک عفونت ساخت یک فرد بیمار مریض تر او اضافه شده است. “بدن خود را فقط شرایط پزشکی دیگر آن را به کار بر روی. پس از آن شما پرتاب این عنصر دیگر در آن است.”

دولت گزارش 16,372 آزمایشگاه-تایید COVID-19 موارد و 731 مرگ و میر و از دوشنبه که به مناسبت پایان یک ایالت اقامت در خانه جهت است که 51 روز به طول انجامید. تعدادی از بیماران نیاز به مراقبت در بیمارستان در روز دوشنبه بود 488 از جمله 229 نیاز به مراقبت های ویژه.

در حالی که دولت تعدادی از بیماران بستری شده باقی می ماند تا حد زیادی بدون تغییر در طول هفته گذشته مقامات بهداشتی انجام بیشتر انتظار انتقال بيماري پس از پایان اقامت در خانه سفارش و در نتیجه افزایش موارد است.

مدلسازی توسط دانشگاه مینه سوتا امور خارجه و بهداشت و درمان محققان پیشنهاد شده است که نزدیک به دو ماه کاهش تماس با تحت اقامت در خانه سفارش ساخته شده تفاوت. چهره به چهره و تماس ها و فرصت ها برای انتقال بيماري کاهش یافت 55 ٪ اگر چه پیش بینی های اولیه نشان می دهد یک بزرگتر 80% کاهش.

حتی پس از مدل سازی یک سناریو شبیه به مینه سوتا را در جریان استراتژی پیش بینی بالاترین سطح خود در بیش از یک ماه از 3,397 بیماران نیاز به ICU تخت با فن های که مورد نیاز برای COVID-19 مواردی که باعث شدید علائم تنفسی و اشکال در تنفس. دولت آماده سازی سایت لیست ظرفیت کل 3,696 هواکش در مینه سوتا — هر چند با 858 در پشت سفارش.

مقامات بهداشتی دولت گفت: آنها را از نزدیک به تماشای آن بستری اعداد و که بهترین راه برای حفظ ظرفیت تخت است برای ادامه مراحل را برای کاهش انتقال ویروس است.

آخرین وضعیت هدایت است برای جلوگیری از تجمعات خارج از فوری خانوار از 10 یا بیشتر مردم به پوشیدن پارچه ماسک صورت یا bandannas زمانی که ممکن است و برای حفظ فاصله اجتماعی از شش فوت یا بیشتر از دیگران است.

در حالی که وجود دارد هیچ جداگانه توصیه هایی برای افراد مبتلا به مشکلات اساسی آنها باید در خصوص آگاهی از این اقدامات ایمنی توصیه شده توسط دولت کمیسیون بهداشت و درمان و افزایش خطرات ناشی از بستری شدن در بیمارستان گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

“اینها همه چیزهایی که باید در نظر گرفته شود که مردم با شنیدن کمیساریای اندرز به فاصله اجتماعی به پوشیدن ماسک به انجام تمام کارهایی است که ما توصیه” Ehresmann گفت. “وجود دارد بخش بزرگی از مردم ما که می افتد به خطر دسته.”

در سطح ایالت 2,128 COVID-19 بیماران بستری شده است به بیمارستان. دولت تا کنون بررسی شده است 1,104 COVID-19 بیماران عمدتا کسانی که در هفت شهرستان شهرهای دوقلو منطقه مترو که کل بیمارستان نتایج بخشی از فدرال COVID-NET برنامه.

متوسط شاخص توده بدن از این بیماران 30 پایین آستانه برای چاقی است. حدود 48 درصد دیابت و یا سایر بیماری های متابولیک; 39 درصد مبتلا به آسم یا سایر بیماریهای ریوی; و 33 درصد فشار خون بالا — اصطلاح فنی برای فشار خون بالا.

مشکلات قلبی و عروقی پیدا شد در 43% بيماران بستری هستند و از نگرانی های خاص برای COVID-19 که تمایل به علت لخته شدن خون که می تواند منجر به سکته مغزی و یا مشکلات دیگر.

پزشکان تبدیل شده اند نسبتا تهاجمی در پذیرش و تجویز رقیق کننده های خون به بسیاری از COVID-19 بيمار به آدرس کسانی که لخته خطرات گفت: دکتر اندرو اولسون M بهداشت فرویو.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد COVID-19 و چرا از آن حملات مشابه بیماران به روش های مختلف هر چند او افزود: “چرا برخی با … فشار خون بالا در بیمارستان و دیگران انجام دهید ؟ من فکر نمی کنم ما کاملا می دانیم که نشده است.”

پذیرش متفاوت است با نژاد سیاه مردم را تا 23 درصد از بستری شدن در بیمارستان اما تنها 6 درصد از مینه سوتا جمعیت. در حالی که بیماری مزمن نرخ بالاتر در این گروه اقلیت در مینه سوتا اولسون وجود دارد گفت: به احتمال زیاد اجتماعی و اقتصادی تفاوت که مستعد سیاه پوستان در ایالت مینه سوتا به بدتر COVID-19 موارد است.

COVID-19 مرگ شده اند بیشتر شایع در افراد مسن است. متوسط سن مرگ 83 در مقایسه با متوسط سن بستری است که تنها 61.

در میان بررسی COVID-19 مواردی که بستری شدن در بیمارستان به پایان رسید 85 درصد مرخص زنده در حالی که 15% درگذشت. میزان مرگ و میر بسیار بالاتر در 53% هنگام بررسی نتایج از 152 بيمار انتوبه به دلیل نارسایی تنفسی و قرار داده شده در هواکش و یا قلب و ریه بای ماشین آلات.

گاهی اوقات بیماران با COVID-19 که سایر شرایط را پذیرفته چرا که آنها در حال حاضر بدتر علائم تنفسی هنگامی که آنها به دنبال مراقبت های پزشکی گفت: دکتر کریس Kapsner مدیر پزشکی ER مراقبت در ابوت شمال غربی بیمارستان در مینیاپولیس.

بار دیگر پزشکان در حال تلاش برای پیش بینی که بیماران به احتمال زیاد به ضربه زدن به “دیوار آجری” که به نظر می رسد با آمدن COVID-19 زمانی که سلامت آنها کاهش مییابد ، “ما مقید به پیش بینی آینده و بنابراین اگر شما فشار خون بالا و بیماری های قلبی شما 55 و یک مرد خود را در پیش آگهی بدتر از 50 سال زنان با مشکلات بهداشتی است.”

بیمارستان منابع بهبود یافته بیش از سه هفته گذشته بویژه با توجه به تجهیزات حفاظت شخصی را کاهش می دهد که این تهدید از پزشکان و پرستاران و دیگر مراقبان آلوده شدن توسط ویروس.

همانطور که از صبح روز دوشنبه دولت همه گیر پاسخ صفحه ذکر شده یک مخزن 1.2 میلیون N95 ماسک که در حال نصب و ارائه حفاظت بیشتر از استاندارد فولاد ماسک — نیز به عنوان یکی دیگر از 2.6 میلیون برای تحویل برنامه ریزی. سه هفته پیش در سایت ذکر شده تنها 478,000 چنین ماسک به دست آمده را با یکی دیگر از 1.6 میلیون نفر در انتظار تحویل است.

Kapsner گفت: تصمیم گیری در که به جای در بیمارستان مراقبت های امروز به خوبی می تواند تغییر در یک ماه زمانی که بستر فضای تنگ می شود و ماسک و هواکش تجهیزات کوچک.

مطالعات نتایج COVID-19 بيمار کمک خواهد کرد که راهنمای تصمیم گیری که در آن زمان. Allina Health است که ابداع یک COVID-19 مراقبت در منزل استراتژی برای بیمارانی که می تواند به جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و با نظارت مناسب و درمان در خانه.

“اجازه دهید بگویم این بیمارستانها کامل وجود دارد هیچ جایی,” او گفت:. “آنچه که ما ممکن است اعتراف امروز ما ارسال خواهد شد خانه فردا.”

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de