چرا بازیافت مخازن سرشار در کوچه?

Category: کیمیا | No comments

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش ما از خوانندگان خود خواست آنچه می خواهید بیشتر بدانید در مورد درمان آن, تاثیر و پیشگیری است. پیدا کردن پاسخ و یا یک سوال بپرسید در startribune.com/virus.

 

مردم در بازیافت بیشتر طول همه گیر?

اگر آن را مانند به نظر می رسد بزرگ آبی مخازن سرشار تر از حد معمول آن را تخیل خود را.

بازیافت محلی کسب و کار دیده می شود یک دست انداز در خانوار بازیافت در طول دولت stay-در-خانه جهت است که هدایت مردم به فروشگاه آنلاین و طبخ غذا بیشتر در خانه. اما بسیاری از کسانی که دستاوردهای شده اند جبران شیب افت تجاری بازیافت با توجه به فروشگاه ها و رستوران ها بسته شدن.

ابراز پیروزی از اکتشاف بازیافت انواع آن بازیافت در مینیاپولیس و سنت Paul گفت: مسکونی بازیافت است تا به طور متوسط از 15 ٪ رانده شده در بخش های رو به رشد انبوه جعبه مقوا و قوطی.

ابراز پیروزی از اکتشاف دسته بیشتر زباله های خانگی از تجاری پس از آن شماره ها به طور کلی.

آخرین آمار و ارقام از شهر مینیاپولیس نشان می دهد که ساکنان بازیافت حدود 9 درصد بیشتر در ماه های مارس و آوریل از آنها در سال 2019. زباله ها از سوی دیگر بود تا حدود 12 درصد.

Dem-Con Cos. در شاکپی دیده است 25 درصد افزایش مسکونی بازیافت اما 20% افت از کسب و کار.

“ما شاهد کمتر مقوا … چرا که بسیاری از تجاری جریان واقعا سنگین در [کارتن]” گفت: لایحه کیگان جمهور از Dem-Con. “ما در حال دیدن قوطی های بیشتر مانند قوطی های سوپ و مانند. و ما در حال دیدن بیشتر” شیر کوزه-نوع پلاستیک.

قیمت بازیافت می تواند واکشی برای مقوا به بالندگی در میان همه گیر به بیش از 100 دلار در هر تن بیش از سه برابر آنچه که آن را یک سال پیش با توجه به منابع بازیافت یک نشریه تجارت.

“خود را در جعبه مقوایی با ارزش تر است چون کمتر مقوا در خارج وجود دارد به دلیل کاهش در حجم تجاری,” کیگان گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>