چنای: در حالی که تعداد کل افراد آزمایش مثبت برای Covid-19 رمان coronavirus به اوج خود رسید به 11,760 روز دوشنبه در میان حاشیه نوسانات در روز حکیم سناریو, Tamil Nadu, وزیر بهداشت, دکتر C Vijayabaskar اظهار وجود کاهش در تعداد نمونه های آزمایش.

در همین حال یکی از قابل توجه از موارد در چنای روز دوشنبه حدود 150 سبزی معامله گران در MGR بازار خواسته برای بررسی Covid-19 بعد از دو در میان آنها تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

با سه مرگ و میر بیشتر را تایید کرد روز دوشنبه مرگ و میر ناشی از این ویروس رفت تا 81 حتی به عنوان در یک روز از دولت دیدم 536 بیماران آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله 364 موارد در چنای به تنهایی. هر دو این اعداد کمتر از روز یکشنبه اما مسافران بازگشته از کشورهای دیگر به ویژه ماهاراشترا 46 اضافه شده بیشتر موارد مثبت امروز.

رد DMK رهبر M K استالین انتقادات که در تامیل نادو به کاهش تعداد افراد مورد آزمایش در هر روز برای این ویروس زمانی که تعداد واقعی موارد مثبت هستند صعودی هر روز وزیر به خبرنگاران گفت: در اینجا است که رهبر مخالفان بود اطلاعات غلط و اتهامات بی اساس است.

او گفت: آقای استالین به عنوان تنها 8,220 نمونه از بیماران در حال برداشته برای تست برای Covid-19 on May 16, اما واقعی تعداد آزمایشات انجام شده بود 10,583 آن روز. هیچ هدف روزانه برای تعدادی از آزمایشات و بلند کردن اجسام از نمونه ها برای تست انجام شده است رانده روز ضرورت است.

حاکی از این است که تمام انواع مشکوک coronavirus نفر در حال آزمایش روزانه از جمله ‘ساری’ (شدید عفونت های حاد تنفسی) موارد Dr Vijayabaskar گفت: تا کنون از فوریه 1, Tamil Nadu را آزمایش کرده است 3,37,841 نمونه (حتی اگر برخی از آنها تکرار آزمون) تا کنون است.

ده روز به طور متوسط برای تست در دولت آمد به 12,530. ممکن است تغییرات جزئی هر دو روش در یک روز به صورت روز اما حتی این مرکز قدردانی شده است که “ما در حال انجام حداکثر تست (برای هر کشور) با 61 آزمایشگاه در حال حاضر درگیر در آن” وزیر توضیح داد.

“با مجموع تعهد دولت ماشین آلات به طور کامل درگیر برای کنترل Covid-19 گسترش” دکتر Vijayabaskar و افزود: در دولت بود بشود برای دیدار با چالش های مطرح شده توسط آخرین تحول خوشه – مسافران سفر به تامیل نادو از خارج از کشور و کشورهای دیگر پس از دهلی کنفرانس عودت و Koyembedu بازار قسمت.

ابراز تعجب است که آقای استالین گرفته نشده بود توجه داشته باشید از این واقعیت است که در تامیل نادو همواره تضمین بالاترین میزان مرگ و میر ناشی از کروناویروس در کل کشور Dr Vijayabaskar گفت: DMK رهبر تلاش برای تغییر تقصیر را به گردن دولت و یا بدخیم دولت به بهانه یک نقد غیر قابل قبول بود.

اگر آقای استالین به حال هر پیشنهاد سازنده آن خوش بود اما “ما در حال اقدام در جهت درست در مهار و کنترل coronavirus گسترش” وزیر بهداشت و درمان اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de